Глубокое ауданының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы N 161 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 12 сәуірде N 5-9-167 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое ауданының әкімі аппаратының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 1372-02-11 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое ауданының әкімі аппаратының 28.03.2013 N 1372-02-11 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 2731-баптарына, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығын іске асыру мақсатында, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылдың 12 наурызындағы № 326 қаулысына сәйкес, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1-тармағының 8) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Глубокое аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар сондай ақ оқу орындарынан шығарылған,жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру жүргізілсін.
2. Кенттер мен ауылдық округтердің әкімдері шақыру пунктіне азаматтардың «Глубокое ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі (А.Т. Чункунов) бастығының бұйрығында көрсетілген мерзімде немесе дербес шақыру қағазында көрсетілген учаскелік инспектордың жетекшілік етуімен ұйымдасқан түрде жеткізілуін қамтамасыз етсін.

О проведении очередного призыва граждан Глубоковского района на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2012 года № 161. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 апреля 2012 года за N 5-9-167. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Глубоковского района от 28 марта 2013 года № 1372-02-11)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Глубоковского района от 28.03.2013 № 1372-02-11).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 2731 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих», в реализацию Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре – декабре 2012 года», постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре – декабре 2012 года», руководствуясь подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести призыв на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Акимам сельских округов и поселков обеспечить организованную явку граждан на призывной пункт в сроки, установленные приказом начальника государственного учреждения «Отдел по делам обороны Глубоковского района» или указанные в персональных повестках, в сопровождении участковых инспекторов.

3. «Глубокое ауданының медициналық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының директорына (К.Р. Беделманов) ұсынылсын:
1) әскерге шақыру медициналық комиссиясын маман-дәрігерлермен, орта медициналық персоналмен жасақтасын;
2) медициналық комиссияның жұмысын, мерзімді әскери қызметке шақырылған азаматтардың тексерілуін, мерзімді әскери қызметке шақырылушыларды қабылдауды, оларды емдеу және тексерілуін бақылауға алсын.
4. «Глубокое ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығына (К.Т. Синиязов) қамтамасыз ету ұсынылсын:
1) әскери қызметтен бас тартқан азаматтарды іздестіру және шақыру пунктіне жеткізілуін;
2) азаматтарды әскерге шақыру мен әскерге аттандыру кезеңінде шақыру пунктінде тәртіп сақталуын.
5. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізу кестесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Глубокое ауданы әкімінің орынбасары М.Ж. Асамбаевқа жүктелсін.
7. Қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі                   Н. Шерубаев
Келісілген:
«Глубокое ауданының
қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін
уақытша атқарушы                           Б. Жапаров
2012 жыл 30 наурыз
«Глубокое ауданының
ішкі істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        К. Синиязов
2012 жыл 30 наурыз
«Глубокое ауданының
медициналық бірлестігі»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорынының директоры                    К. Беделманов
2012 жыл 30 наурыз
Глубокое аудандық әкімдіктің
2012 жылғы 30 наурыздағы
№ 161 қаулысымен
бекітілген
2012 жылдың көктемінде және күзінде 1985-1994 жылдары туылған
жасөспірімдерді алдын-ала медициналық куәландырудан өткізу
КЕСТЕСІ
№ р/с
Елді мекендердің, кенттер мен ауылдық округтердің атауы
Өтетін күні
2012 жылдың көктемі
2012 жылдың күзі
1
Алтайский кенті

3. Рекомендовать директору коммунального государственного казенного предприятия «Медицинское объединение Глубоковского района» (Беделманову К.Р.):
1) укомплектовать призывную медицинскую комиссию врачами-специалистами, средним медицинским персоналом;
2) взять под контроль работу медицинской комиссии, освидетельствование граждан, призываемых на срочную воинскую службу, прием призывников, их лечение и обследование.
4. Рекомендовать начальнику государственного учреждения «Отдел внутренних дел Глубоковского района» (Синиязов К. Т.) обеспечить:
1) розыск и доставку на призывной пункт призывников, уклоняющихся от призыва;
2) поддержание порядка на призывном пункте в период призыва граждан и отправки призывников в войска.
5. Утвердить график проведения призыва граждан на воинскую службу согласно приложению.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Глубоковского района Асамбаева М.Ж.
7. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района                  Н. Шерубаев
Согласовано:
ВрИО начальника
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Глубоковского района»                      Б. Жапаров
30 марта 2012 год
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Глубоковского района»                  К. Синиязов
30 марта 2012 год
Директор коммунального
государственного казенного
предприятия «Медицинское
объединение Глубоковского района»          К. Беделманов
30 марта 2012 год
Утвержден постановлением
Глубоковского районного акимата
от 30 марта 2012 года № 161
График проведения призыва граждан на воинскую службу
№ пп
Наименование сельских
округов и поселков
населенных пунктов
Дата проведения
Весна
2012 года
Осень
2012 года
1
Поселок Алтайский