Белқарағай ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Белқарағай ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 14 ақпандағы N 01 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 27 ақпанда N 5-13-115 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Белқарағай ауылдық округi тұрғындарының пiкiрiн ескере келе ШЕШЕМІН:
1. Белқарағай ауылындағы төменде көрсетілген көше атаулары:
1) Октябрь көшесі – «Саниязбек Жунусов атындағы» көшесіне;
2) Лесная көшесі – «Жасыл алаң» көшесіне;
3) Советская көшесі- «Құрмаш Иманбаев атындағы» көшесіне;
4) Новостройка көшесі – «Бейбітшілік» көшесіне өзгертілсін.
2. Согорное ауылындағы атауы жоқ көшелерге мынадай атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – «Достық» атауы;
№ 2 көшеге – «Бірлік» атауы.
3. Топқайың ауылындағы атауы жоқ көшелерге мынадай атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – «Қазақстан» атауы;
№ 2 көшеге – «Жастар» атауы;
№ 3 көшеге – «Самархан атындағы»;
№ 4 көшеге - «Асылбек Исабаев атындағы» атауы;
№ 5 көшеге – «Есімхан» атауы;
№ 6 көшеге – «Шанақ Ауғанбаев атындағы» атауы.
4. Өрнек ауылындағы атауы жоқ көшелерге мынадай атаулары берілсін:
№ 1 көшеге – «Болашақ» атауы;
№ 2 көшеге – «Ынтымақ» атауы.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау бас маман Р. Жанузаковаға жүктелсiн.
6. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ауылдық округ әкiмi                        Д. Қалибеков

О наименовании и переименовании улиц населенных пунктов Белкарагайского сельского округа
Решение акима Белкарагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 14 февраля 2012 года N 01. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 февраля 2012 года за N 5-13-115
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», учитывая мнение жителей Белкарагайского сельского округа, РЕШАЮ:
1. Переименовать в селе Белкарагай следующие улицы:
1) улицу Октябрь - на улицу «имени Саниязбек Жунусова»;
2) улицу Лесная - на улицу «Жасыл алаң»;
3) улицу Советская – на улицу «имени Курмаш Иманбаева»;
4) улицу Новостройка - на улицу «Бейбітшілік».
2. Присвоить безымянным улицам в селе Согорное:
улице № 1 – наименование «Достык»;
улице № 2 – наименование «Бирлик».
3. Присвоить безымянным улицам в селе Топкаин:
улице № 1 – наименование «Казахстан»;
улице № 2 – наименование «Жастар»;
улице № 3 – наименование «имени Самархана»;
улице № 4 – наименование «имени Асылбек Исабаева»;
улице № 5 – наименование «имени Есимхана»;
улице № 6 – наименование «имени Шанак Ауганбаева».
4. Присвоить безымянным улицам в селе Орнек:
улице № 1 – наименование «Болашақ»;
улице № 2 – наименование «Ынтымақ».
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста Р. Жанузакову.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      Д. Калибеков