Қарақол ауылдық округінің Қарақол ауылынан мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез індетінің шығуына байланысты шектеу қою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қарақол ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 02 сәуірдегі N 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 16 сәуірде N 5-18-147 тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы Қарақол ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 18 қыркүйектегі N 17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы Қарақол ауылдық округі әкімінің 2012.09.18 N 17 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының «Ветеринария туралы» 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Үржар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық санитариялық инспекторының 2012 жылдың 11 наурыздағы № 107 ұсынысы негізінде Қарақол ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Қарақол ауылдық округінің Қарақол ауылында мүйізді ұсақ малдарының арасында бруцеллез індетінің шығуына байланысты, қолданыстағы заңнамаға сәйкес шектеу іс-шараларын енгізе отырып, шектеу қойылсын.
2. Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылық Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясының мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы Т. Тұрыспековке осы шектеу іс-шаралары талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Қарақол ауылдық округінің мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық мал дәрігері М. Мусабаев сауықтыру іс-шараларын өткізуді ұйымдастырсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақол ауылдық
округінің әкімі                            А. Лебаев
Келісілді:
Қазақстан Республикасы ауыл
шаруашылық Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Үржар
аудандық аумақтық инспекциясының
мемлекеттік ветеринариялық-
санитариялық инспекторы                    Т. Тұрыспеков
02 сәуір 2012 ж.

Об установлении ограничения в связи со вспышкой бруцеллеза мелкого рогатого скота в селе Каракол Каракольского сельского округа
Решение акима Каракольского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 02 апреля 2012 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 16 апреля 2012 года за N 5-18-147. Утратило силу - решением акима Каракольского сельского округа Урджарского района от 18 сентября 2012 года N 17
Сноска. Утратило силу - решением акима Каракольского сельского округа Урджарского района от 18.09.2012 N 17.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Урджарского района от 11 марта 2012 года № 107 аким Каракольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничения в селе Каракол Каракольского сельского округа, в связи со вспышкой бруцеллеза среди мелкого рогатого скота с введением ограничительных мероприятий, согласно действующего законодательства.
2. Рекомендовать государственному ветеринарно-санитарному инспектору Урджарской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан Т. Турыспекову обеспечить контроль за исполнением требований данных ограничительных мероприятий.
3. Государственному ветеринарно-санитарному врачу Каракольского сельского округа М. Мусабаеву организовать проведение оздоровительных мероприятий.
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракольского
сельского округа                           А. Лебаев
Согласовано:
Государственный ветеринарно-
санитарный инспектор Урджарской
районной территориальной инспекции
комитета ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан                       Т. Турыспеков
02 апреля 2012 г.