Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 108 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 сәуірде № 7-3-125 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 қарашадағы № 785 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 09.11.2016 № 785 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, мүгедектерді жұмысқа орналастыруды қамтамасыз ету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бөрлі ауданы бойынша жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Бөрлі ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 277 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 7-3-78 нөмірімен тіркелген және 2009 жылғы 29 маусымдағы "Бөрлі жаршысы–Бурлинские вести" газетінің № 49 санда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Сидыққа жүктелсін.
Аудан әкімі М. Тусупкалиев

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 1 марта 2012 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 апреля 2012 года № 7-3-125. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 9 ноября 2016 года № 785
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 09.11.2016 № 785 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях обеспечения трудоустройства инвалидов акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Бурлинскому району.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Бурлинского района от 23 апреля 2009 года за № 277 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (Зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-3-78 и опубликованного 29 июня 2009 года в газете "Бөрлі жаршысы–Бурлинские вести" № 49 ).
3. Данное постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сидық Т.
Аким района М. Тусупкалиев