Еңбекшiлдер ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидия алушылардың тiзiмiне қосуға арналған өтiнiмдердi ұсыну мерзiмдерiн және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбiр түрi бойынша оңтайлы себу мерзiмдерiн анықтау туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 сәуірдегі № А-3/123 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 мамырда № 3723 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 1106 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 30.10.2014 № 1106 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 10 тармағына сәйкес, "А.И. Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 275 қорытындысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшiлдер ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидия алушылардың тiзiмiне қосуға арналған өтiнiмдердi ұсыну мерзiмдерiн және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбiр түрi бойынша оңтайлы себу мерзiмдерi қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Ж. Шәуеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тiркелген күнiнен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Садуақасұлы
Еңбекшілдер аудан әкімдігінің
2013 жылғы 26 сәуірдегі
№ А-3/123 қаулысына
қосымша
Еңбекшiлдер ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидия алушылардың тiзiмiне қосуға арналған өтiнiмдердi ұсыну мерзiмдерiн және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбiр түрi бойынша оңтайлы себу мерзiмдерiн анықтау туралы
№ р/р
Дақылдардың атауы
Өтінімді беру мерзімдері
Егу мерзімдері
1
Орта кеш пісетін жаздық бидай
24 мамырға дейін
17 мамырдан 23 мамырға дейін
2
Орта пісетін жаздық бидай
27 мамырға дейін
18 мамырдан 26 мамырға дейін
3
Орта ерте пісетін жаздық бидай
31 мамырға дейін

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Енбекшильдерскому району на 2013 год
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 26 апреля 2013 года № А-3/123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 08 мая 2013 года № 3723. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30 октября 2014 года № 1106)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30.10.2014 № 1106).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта-1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании заключения товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И. Бараева" от 23 апреля 2013 года № 275, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Енбекшильдерскому району на 2013 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шауенова С.Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                А. Садуақасұлы
Приложение
к постановлению акимата
Енбекшильдерского района
от 26 апреля 2013 года
№ А-3/123
Сроки предоставления заявок
на включение в список получателей субсидий
и оптимальных сроков сева по каждому виду
субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
по Енбекшильдерскому району на 2013 год
№ п/п
Наименование культур
Сроки предоставления заявки
Сроки сева
1
Яровая пшеница среднепоздняя
до 24 мая
с 17 мая до 23 мая
2
Яровая пшеница среднеспелая
до 27 мая
с 18 мая до 26 мая
3
Яровая пшеница среднеранняя
до 31 мая

21 мамырдан 30 мамырға дейін
4
Жаздық арпа
5 маусымға дейін
27 мамырдан 4 маусымға дейін
5
Сұлы
31 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
6
Қарақұмық
6 маусымға дейін
25 мамырдан 5 маусымға дейін
7
Бұршақ
26 мамырға дейін
17 мамырдан 25 мамырға дейін
8
Ноқат
24 мамырға дейін
17 мамырдан 23 мамырға дейін
9
Майлы тұқымға себілетін күнбағыс
21 мамырға дейін
17 мамырдан 20 мамырға дейін
10
Рапс
24 мамырға дейін
17 мамырдан 23 мамырға дейін
11
Майлы зығыр
27 мамырға дейін
17 мамырдан 26 мамырға дейін
12
Сафлор
21 мамырға дейін
17 мамырдан 20 мамырға дейін
13
Соя
27 мамырға дейін
25 мамырдан 26 мамырға дейін
14
Картоп
26 мамырға дейін
17 мамырдан 25 мамырға дейін
15
Көкөніс мен бахча
16 мамырға дейін
17 мамырдан 15 маусымға дейін
16
Жабық қайраңдағы көкөніс
16 мамырға дейін
17 мамырдан 15 маусымға дейін
17
Бір жылдық шөптер
26 мамырға дейін
17 мамырдан 25 мамырға дейін
18
Көктемде себілетін көп жылдық дәнді және бұршақ тұқымдас шөптер
21 мамырға дейін
17 мамырдан 20 мамырға дейін
19
Сүрлемге арналған жүгері
26 мамырға дейін
18 мамырдан 25 мамырға дейін
20
Сүрлемге арналған күнбағыс
21 мамырға дейін
17 мамырдан 20 мамырға дейін

с 21 мая до 30 мая
4
Яровой ячмень
до 5 июня
с 27 мая до 4 июня
5
Овес
до 31 мая
с 25 мая до 30 мая
6
Гречиха
до 6 июня
с 25 мая до 5 июня
7
Горох
до 26 мая
с 17 мая до 25 мая
8
Нут
до 24 мая
с 17 мая до 23 мая
9
Подсолнечник на маслосемена
до 21 мая
с 17 мая до 20 мая
10
Рапс
до 24 мая
с 17 мая до 23 мая
11
Лен масличный
до 27 мая
с 17 мая до 26 мая
12
Сафлор
до 21 мая
с 17 мая до 20 мая
13
Соя
до 27 мая
с 25 мая до 26 мая
14
Картофель
до 26 мая
с 17 мая до 25 мая
15
Овощные и бахчевые культуры
до 16 июня
с 17 мая до 15 июня
16
Овощи закрытого грунта
до 16 июня
с 17 мая до 15 июня
17
Однолетние травы
до 26 мая
с 17 мая до 25 мая
18
Весенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
до 21 мая
с 17 мая до 20 мая
19
Кукуруза на силос
до 26 мая
с 18 мая до 25 мая
20
Подсолнечник на силос
до 21 мая
с 17 мая до 20 мая