Сандықтау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 қыркүйектегі № А-9/302 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қазанда № 3844 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № А-4/86 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 22.04.2016 № А-4/86 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Сандықтау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі Е.Сағдиев
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 20 қыркүйектегі
№ А-9/302 қаулысымен
бекітілген
Сандықтау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына енгізілетін өзгерістер
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің "Жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2009 жылғы 7 шілдедегі № А-6/230 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-96 болып тіркелген, 2009 жылдың 27 шілдесінде "Сандыктауские вести" газетінде жарияланған) қаулысында кіріспе жаңа редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 1-тармағының 5-2)-тармақшасына сәйкес, әлеуметтік қорғауға мұқтаж азаматтарға қолғабыс көрсету мақсатында Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Сандықтау ауданы әкімдігінің "Сандықтау ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2012 жылғы 30 шілдедегі № А-7/278 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-157 болып тіркелген, 2012 жылдың 2 наурызында "Сандыктауские вести" газетінде жарияланған) қаулысында кіріспе жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в некоторые постановления акимата Сандыктауского района
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 20 сентября 2013 года № А-9/302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 октября 2013 года № 3844. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 22 апреля 2016 года № А-4/86
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 22.04.2016 № А-4/86 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые постановления акимата Сандыктауского района.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района Е.Сагдиев
Утверждены
постановлением акимата
Сандыктауского района
от 20 сентября 2013
года № А-9/302
Изменения, которые вносятся в некоторые постановления акимата Сандыктауского района
1. В постановлении акимата Сандыктауского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест" от 7 июля 2009 года № А-6/230 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-96, опубликовано 27 июля 2009 года в газете "Сандыктауские вести") преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания содействия лицам, нуждающимся в социальной защите, акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. В постановлении акимата Сандыктауского района "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освободившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Сандыктауском районе" от 30 июля 2012 года № А-7/278 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-157, опубликовано 2 марта 2012 года в газете "Сандыктауские вести") преамбулу изложить в новой редакции:

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5) және 5-6)-тармақшаларына сәйкес, жұмыс іздеуде қиыншылық тартып жүрген, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
3. Сандықтау ауданы әкімдігінің "Сандықтау ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың 2013 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы" 2013 жылғы 3 қаңтардағы № А-1/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3617 болып тіркелген, 2013 жылдың 25 қаңтарында "Сандыктауские вести" газетінде жарияланған) қаулысында кіріспе жаңа редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабына және 7-бабының 2)-тармақшасына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".

"В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освободившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
3. В постановлении акимата Сандыктауского района "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Сандыктауского района на 2013 год" от 3 января 2013 года № А-1/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3617, опубликовано 25 января 2013 года в газете "Сандыктауские вести") преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 5 и подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".