Шектеу шараларын енгізіп ветеринариялық режимді белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің әкімінің 2013 жылғы 11 маусымдағы № 75 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 шілдеде № 3597 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді селолық округі әкімінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 112 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді селолық округі әкімінің 14.08.2013 № 112 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 «Ветеринария туралы» Заңының 10-127 баптарына сәйкес және Байғанин ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық–санитариялық инспекторының 2012 жылғы 05 маусымдағы № 204 ұсынысы негізінде Қарауылкелді ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарауылкелді ауылдық округінің Көкбұлақ елді мекені аумағында ірі қара малдары арасынан құтыру ауруының эпизоотия ошағының анықталуына байланысты, оны әрі қарай таратпай жою мақсатында шектеу шараларын енгізіп ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Қарауылкелді ауылдық округінің бас мал дәрігері (К.Амангосова) міндетті ветеринариялық іс-шараларын жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округ әкімінің орынбасарына (Қ.Ізбағанбет) жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық
округ әкімі                               Е.А. Қалиев

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Карауылкелдинского аульного округа Байганинского района Актюбинской области от 11 июня 2013 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 июля 2013 года № 3597. Утратило силу решением акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 14 августа 2013 года № 112
Сноска.  Утратило силу решением акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 14.08.2013 № 112.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 10-127 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 «О ветеринарии» и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Байганинского района от 05 июня 2013 года № 204, аким Карауылкелдинского аульного округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением эпизоотического очага бешенства среди крупного рогатого скота на территории населенного пункта Кокбулак Карауылкелдинского аульного округа установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий с целью не допущения и дальнейшего распространения заболеваний.
2. Главному ветеринарному врачу Карауылкелдинского аульного округа (К.Амангосова) провести обязательные ветеринарные мероприятия.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима аульного округа (К.Избаганбет).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Карауылкелдинского
аульного округа                            Е.А. Калиев