Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 20 шілдедегі № 212 "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 қарашадағы № 113 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қарашада № 3690 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 мамырдағы № 112 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 22.05.2017 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы № 1316 "Тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" қаулысына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 20 шілдедегі № 212 "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібі туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3-13-138 санымен тіркелген, 2010 жылы 8 қыркүйекте аудандық "Шалқар" газетінің № 41 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Шалқар ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларын бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Шалқар ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидалары бекітілсін".;
көрсетілген шешіммен бекітілген Ереженің тақырыбындағы және бүкіл мәтіні бойынша "ережесін, ережелері, ережелер, ережелерде, ережелерінде, ережелерімен" сөздері "қағидасын, қағидалары, қағидалар, қағидаларда, қағидаларында, қағидаларымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап, көрсетілген шешіммен бекітілген Шалқар ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларында:
3 тармақтың 6 абзацы;
4 тармақ бірінші абзацындағы "жекешелендірілген үй-жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде тұрып жатқандарға тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеуге" сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы М. Жиенгазина
Аудандық мәслихаты хатшысының
міндетін уақытша атқарушы
Ә. Әбдіғапарова

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 июля 2010 года № 212 "О размере и порядке оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 8 ноября 2013 года № 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 ноября 2013 года № 3690. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 22 мая 2017 года № 112
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 22.05.2017 № 112 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 1316 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 20 июля 2010 года № 212 "О размере и порядке оказания жилищной помощи" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-138, опубликованное в районной газете "Шалкар" от 8 сентября 2010 года № 41) следующие изменения:
заголовок решения изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Шалкарского района";
пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Шалкарского района";
в заголовке Правил, утвержденных указанным решением и по всему тексту Правил на государственном языке, слова "ережесін, ережелері, ережелер, ережелерде, ережелерінде, ережелерімен" заменить словами "қағидасын, қағидалары, қағидалар, қағидаларда, қағидаларында, қағидаларымен";
исключить с 1 января 2014 года в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Шалкарского района, утвержденных указанным решением:
абзац 6 пункта 3;
в абзаце 1 пункта 4 слова "стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток, проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата М. Жиенгазина
Временно исполняющий обязанности секретаря
районного маслихата
А. Абдигапарова