"Қазақстан-Қытай" магистральды құбыр жолының "С" желісінің құрылысын жүргізу үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 2 қазандағы № 297 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 398 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қаңтарда № 2104 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 02.11.2015 № 265 қаулысымен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне сәйкес Жамбыл облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 2 октября 2012 года № 297 "Об установлении публичного сервитута для ведения строительства линии "С" магистрального трубопровода "Казахстан-Китай"
Постановление акимата Жамбылской области от 19 декабря 2013 года № 398. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 января 2014 года № 2104. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской облати от 2 ноября 2015 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 02.11.2015 № 265.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Қазақстан-Қытай" магистральды құбыр жолының "С" желісінің құрылысын жүргізу үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 2 қазандағы № 297 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 1835 болып тіркелген, 2012 жылдың 13 қарашасында № 146 (17663) "Ақ жол" және № 131 (17691) "Знамя труда" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:

1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 2 октября 2012 года № 297 "Об установлении публичного сервитута для ведения строительства линии "С" магистрального трубопровода "Казахстан-Китай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрациии нормативных правовых актов за № 1835, опубликовано 13 ноября 2012 года в газетах "Ак жол" № 146 (17 663) и "Знамя труда" № 131 (17 691) следующие изменения:

аталған қаулының 1, 2 қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Кәрім Насбекұлы Көкрекбаевқа жүктелсін.

приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление земельных отношений акимата Жамбылской области" обеспечить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции и его официальное опубликование.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима области Кокрекбаева Карима Насбековича.

*Ескертпе: Ауыл шаруашылығы өндірісінің шығасасы "Ауыл және орман шаруашылығын жүргiзуге байланысты емес мақсаттарға оларды пайдалану үшiн ауыл шаруашылығы және орман алқаптарын алып қоюдан туындаған ауыл шаруашылығы мен орман шаруашылығы өндiрiсiнiң шығындарын өтеу нормативтерiн және Алқаптарды қалпына келтiруге жұмсалатын сома есепке алынып, ауыл шаруашылығы өндiрiсiнiң шығындарын өтеу, сондай-ақ орман шаруашылығы өндірісінің шығындары мен залалдарын өтеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 қазандағы № 1037 қаулысы негізінде ала отырып есептелген.

*Примечание: Потери сельскохозяйственного производства рассчитаны на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2003 года № 1037 "Об утверждении нормативов возмещения потерь сельскохозяйственного и лесохозяйственного производства, вызванных изъятием сельскохозяйственных и лесных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением сельского и лесного хозяйства, и Правил возмещения потерь сельскохозяйственного производства с зачетом сумм, затрачиваемых на восстановление угодий, а также возмещения потерь и убытков лесохозяйственного производства.