2013 жылы нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 25 ақпандағы № 150 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 наурызда № 1903 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз каласы әкімдігінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 1124 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз каласы әкімдігінің 11.12.2013 № 1124 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы
сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабына және 7 бабының 2) тармақшасына сәйкес Тараз қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына сәйкес 2013 жылы нысаналы топтарға жататын келесі адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) мектептер және техникалық, кәсiптiк оқу орындарының түлектерi;
2) бiр де бір жұмыс істеушісі жоқ жанұялардың мүшелері;
3) ұзақ уақыт (бiр жылдан астам) жұмыс жасамаған адамдар;
4) некеге тұрмаған және қамқорлығында кәмелетке толмаған балалары жоқ жалғызілікті азаматтар;
5) елу жастан асқан тұлғалар;
6) алған мамандығы бойынша еңбек өтілі мен тәжірибесі жоқ, 21 жастан 29 жас аралығындағы жұмыс істемейтін жастар;
7) кәсіби даярлау, қайта даярлау курстарынан және жастар тәжірибесінен өткен «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасының қатысушылары.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Жақсылық Мырзабекұлы Сапаралиевке жүктелсін.
Қала әкімі                                 Б. Орынбеков

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам в 2013 году
Постановление Таразского городского акимата от 25 февраля 2013 года № 150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 марта 2013 года № 1903. Утратило силу - постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 11 декабря 2013 года № 1124
Утратило силу - постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 11.12.2013 года № 1124.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.            В соответствии со статьей 5 и подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств, установить дополнительный перечень следующих лиц, относящихся к целевым группам в 2013 году:
1) выпускники школ и технических, профессиональных учебных заведений;
2) лица, из семей, где нет ни одного работающего;
3) лица, не работающие длительное время (более одного года);
4) одинокие лица, не состоящие в браке, и не имеющие на содержании несовершеннолетних детей;
5) лица старше пятидесяти лет;
6) незанятая молодежь в возрасте от 21 до 29 лет, не имеющая стажа и опыта работы по полученной профессии;
7) участники «Программы занятости 2020», прошедшие молодежную практику, профессиональную подготовку и курсы переподготовки.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сапаралиева Жаксылыка Мырзабековича.
Аким города                                Б. Орынбеков