"Жуалы ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларын бекіту туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 мамырдағы № 15-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қарашадағы № 22-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қарашада № 2054 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 26.12.2013 № 24-7 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Жуалы ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы» Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 мамырдағы № 15-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1947 болып тіркелген, 2013 жылдың 11 маусымдағы № 54 «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша «табысы аз отбасыларына (азаматтарға)» деген сөздер тиісінше «аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға)» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
Э. Мамедова                                Ж. Айтақов

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 17 мая 2013 года № 15-7 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Жуалынскому району"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 11 ноября 2013 года № 22-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 ноября 2013 года № 2054. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 26 декабря 2013 года № 24-7
Сноска. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 26.12.2013 № 24-7.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях» и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 17 мая 2013 года № 15-7 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Жуалынскому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1947, опубликованное 11 июня 2013 года в газете «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» № 54) следующие изменения:
внесены изменения в заголовок и текст на государственном языке, заголовок и текст на русском языке не изменяются.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Э. Мамедова                                Ж. Айтаков