Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 29 қазандағы № 523 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 қарашада № 2051 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 30.01.2017 № 10 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 тамыздағы № 319 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-10-122 болып тіркелген, 2011 жылдың 1 қазанында № 91 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде квота белгіленсін.
3. "Талас ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды белгіленген квотаға сәйкес жұмысқа орналастыру үшін жолданылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Қайрат Аманжолұлы Рахымжановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Рымтаев

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление Таласского районного акимата Жамбылской области от 29 октября 2013 года № 523. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 ноября 2013 года № 2051. Утратило силу постановлением акимата Таласского района Жамбылской области от 30 января 2017 года № 10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таласского района Жамбылской области от 30.01.2017 № 10 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Таласского района от 23 августа 2011 года № 319 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-10-122, опубликованное 1 октября 2011 года в газете "Талас тынысы" № 91).
2. Установить квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Таласского района" обеспечить направление лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций для трудоустройства в соответствии с установленной квотой.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Рахимжанова Кайрата Аманжоловича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким района Д. Рымтаев