Шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Шәкен ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 06 мамырдағы N 06 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 мамырда N 4450 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы Шәкен ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы Шәкен ауылдық округі әкімінің 20.12.2013 N 12 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Қазалы аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2013 жылғы 25 сәуірдегі N 8-16-139 ұсынысына сәйкес, ауылдық округтің әкімі ШЕШТІ:
1. Қазалы ауданы, Шәкен ауылдық округi, Шәкен ауылында ұсақ малдарының арасында бруцеллез ауруы анықталуына байланысты шектеу iс-шараларын енгiзе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Б.Баймахановқа жүктелсін.
3. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Шәкен ауылдық
округінің әкімі                     Б. Амреев
КЕЛIСIЛДI
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетiнің "Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттiк мекемесiнiң бас мемлекеттік
ветеринарлық-санитарлық инспекторы
_____________ М. Дүйсен
"29" сәуір 2013 жыл

Об установлении ветеринарного режима каратинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Решение акима аульного округа Шакен Казалинского района Кызылординской области от 06 мая 2013 года N 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 мая 2013 года за N 4450. Утратило силу решением акима аульного округа Шакен Казалинского района Кызылординской области от 20 декабря 2013 года N 12
Сноска. Утратило силу решением акима аульного округа Шакен Казалинского района Кызылординской области от 20.12.2013 N 12.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Казалинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 апреля 2013 года N 8-16-139, аким аульного округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого скота в селе Шакен, Шакенского аульного округа Казалинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима аульного округа Баймаханова Б.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шакенского
аульного округа                          Амреев Б.
СОГЛАСОВАНО
Главный государственный ветеринарно-санитарный
инспектор государственного учреждения
"Казалинская районная территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
_____________ М. Дуйсен
"29" апреля 2013 года