Бейімбет Майлин ауданының Ақсуат ауылы шекараларындағы Тобыл өзенінде көлденең арна астындағы кәріз учаскесінде Тобыл орталықтандырылған сіңіру шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 444 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қарашада № 4309 болып тіркелді. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 543 қаулысымен. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда – Қостанай облысы әкімдігінің 25.12.2019 № 543 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бейімбет Майлин ауданының Ақсуат ауылы шекараларындағы Тобыл өзенінде көлденең арна астындағы кәріз учаскесінде Тобыл орталықтандырылған сіңіру шаруашылық-ауыз суын тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы әкімдігінің 25.12.2019 № 543 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_______________ С. Байменова
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігі Су ресурстары
комитетінің Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің

Об установлении зон санитарной охраны Тобольского централизованного инфильтрационного хозяйственно-питьевого водозабора на участке горизонтальной подрусловой дрены на реке Тобол в границах села Аксуатское района Беимбета Майлина
Постановление акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 444. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2013 года № 4309. Заголовок - в редакции постановления акимата Костанайской области от 25 декабря 2019 года № 543. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата Костанайской области от 25.12.2019 № 543 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны Тобольского централизованного инфильтрационного хозяйственно-питьевого водозабора на участке горизонтальной подрусловой дрены на реке Тобол в границах села Аксуатское района Беимбета Майлина согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Костанайской области от 25.12.2019 № 543 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Департамент комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области"
_______________ С. Байменова
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая инспекция
по регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан"
________________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата

2013 жылғы 16 қазандағы
№ 444 қаулысына қосымша
Бейімбет Майлин ауданының Ақсуат ауылы шекарасындағы
Тобыл өзенінде көлденең арна астындағы кәріз
учаскесінде Тобыл орталықтандырылған сіңіру
шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық
қорғау аймақтары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 25.12.2019 № 543 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Су
тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
Орташа
көп жыл-
дық судың
сабалық
кемері
(метр)
І-белдеу
ІІ-белдеу
ІІІ-белдеу
шекарасы
ауда-
ны
шекарасы
ауда-
ны
шекарасы
ауда-
ны
Тобыл
өзенін-
де көл-
денең
арна
астын-
дағы
кәріз
Ұзындығы
бойынша
ұзақтығы–
су
тартудан
ағым
бойынша
жоғары
200 метр
және су
тартудан
ағым
бойынша
төмен
100 метр
Ені
бойынша
ұзындығы
– оң жақ
және сол
жақ
жағалау
бойынша
су
кемерінің
сызығынан
100 метр
6
гек-
тар
Ұзындығы
бойынша
ұзақтығы –
су
тартудан
ағым
бойынша
жоғары
22250 метр
және су
тартудан
ағым
бойынша
төмен
250 метр
Ені
бойынша
ұзындығы –
оң жақ
және сол
жақ
жағалау
бойынша су
кемерінің
сызығынан
500 метр
2244
гек-
тар
Ұзындығы
бойынша
ұзақтығы –
су
тартудан
ағым
бойынша
жоғары
22250 метр
және су
тартудан
ағым
бойынша
төмен
250 метр
Ені
бойынша
ұзындығы –
оң жақ
және сол
жақ
жағалау
бойынша су
кемерінің
сызығынан
3000 метр

от 16 октября 2013 года
№ 444
Зоны санитарной охраны Тобольского централизованного
инфильтрационного хозяйственно-питьевого водозабора на участке
горизонтальной подрусловой дрены на реке Тобол
в границах села Аксуатское района Беимбета Майлина
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Костанайской области от 25.12.2019 № 543 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наимено-
вание
источника
водо-
забора
Размеры зон санитарной охраны
Сред-
не-
много-
летний
межен-
ный
урез
воды
(метр)
I пояс
II пояс
III пояс
граница
пло-
щадь
граница
пло-
щадь
граница
пло-
щадь
Горизон-
тальная
подрус-
ловая
дрена
на реке
Тобол
Протяженность
по длине -
200 метров
вверх по
течению от
водозабора
и 100 метров
вниз по
течению от
водозабора;
Протяженность
по ширине –
100 метров
от линии
уреза воды
по правому
и левому
берегу
6
гек-
тар
Протяжен-
ность по
длине -
22250
метров
вверх по
течению от
водозабора
и 250
метров вниз
по течению
от
водозабора;
Протяжен-
ность по
ширине –
500 метров
от линии
уреза воды
по правому
и левому
берегу
2244
гек-
тар
Протяжен-
ность по
длине -
22250
метров
вверх по
течению от
водозабора
и 250
метров
вниз по
течению от
водо-
забора;
Протяжен-
ность по
ширине –
3000
метров
от линии
уреза воды
по правому
и левому
берегу

11250
гек-
тар
158,55
Ескерту: алынып тасталды – Қостанай облысы әкімдігінің 25.12.2019 № 543 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

11250
гек-
тар
158,55
Примечание: исключено постановлением акимата Костанайской области от 25.12.2019 № 543 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).