Әкімдіктің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 359 "Әулиекөл ауданында 2013 жылға тұрғындардың нысаналы топтарын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 344 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қазанда № 4252 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 359 "Әулиекөл ауданында 2013 жылға тұрғындардың нысаналы топтарын белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3982 тіркелген, 2013 жылдың 24 қаңтарында "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1) кіріспе сөзбасы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7–бабының 2) тармақшасына, 5-бабының 2-тармағына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Р.С. Нұғмановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Балғарин
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" ММ
басшысының міндетін атқарушы
__________________ Тетелюк Л.Е.

О внесении изменения в постановление акимата от 11 декабря 2012 года № 359 "Об определении целевых групп населения в Аулиекольском районе на 2013 год"
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 30 сентября 2013 года № 344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 октября 2013 года № 4252
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 11 декабря 2012 года № 359 "Об определении целевых групп населения в Аулиекольском районе на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3982, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Әулиекөл") следующее изменение:
1) преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Нугманову Р.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Балгарин
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющая обязанности
руководителя ГУ "Отдел
занятости и социальных
программ акимата
Аулиекольского района"
__________ Тетерюк Л.Е.