Алматы қаласы әкімдігінің "Туристік ақпарат, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпарат беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" 2012 жылғы 5 қарашадағы № 4/929 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 2 тамыздағы N 3/680 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 тамызда N 994 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 мамырдағы N 2/350 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 13.05.2014 N 2/350 қаулысымен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің «Туристік ақпарат, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпарат беру» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» 2012 жылғы 5 қарашадағы № 4/929 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 957 болып тіркелген, 2012 жылғы 11 желтоқсанда «Алматы ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспедегі «Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1 бабының 4 тармағына» сөздері «Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі «Мемлекеттік қызметтер туралы» Заңының 16 бабының 3 тармағына» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Алматы қаласы Туризм басқармасы осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген кезден бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                 А. Есімов
Енгізуші:
Алматы қаласы
Туризм басқармасының басшысы           Б. Жоламанов
Келісілді:
Алматы қаласы әкімінің орынбасары      М. Құдышев
Алматы қаласы әкімі аппараты
заң бөлімінің басшысы                  А. Қасымова

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 5 ноября 2012 года № 4/929 "Об утверждении регламента государственной услуги "Представление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность"
Постановление Акимата города Алматы от 8 августа 2013 года N 3/680. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 16 августа 2013 года за N 994. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 13 мая 2014 года N 2/350
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 13.05.2014 N 2/350 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы «Об утверждении регламента государственной услуги «Представление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность» от 5 ноября 2012 года   № 4/929 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за  № 957, опубликованное 11 декабря 2012 года в газетах «Алматы ақшамы» и «Вечерний Алматы») следующее изменение:
в преамбуле слова «пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» заменить словами «пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан «О государственных услугах».
2. Управлению туризма города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением  настоящего постановления возложить  на заместителя акима  города Алматы М. Кудышева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы               А. Есимов
Вносит:
Руководитель Управления туризма
города Алматы
Б. Жуламанов
Согласовано:
Заместитель акима города Алматы
М. Кудышев
Руководитель юридического отдела аппарата акима города Алматы
А. Касымова