"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында тұратын мақсатты топтарға жататын тұлғалардың 2013 жылға арналған мақсатты топтарды анықтау және қосымша тізбесін анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 наурыздағы № 61 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 31 қазандағы N 440 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 қарашада N 2404 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің орынбасарының 2014 жылғы 04 мамырда N 7.1.8-12/184 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің орынбасарының 4.05.2014 N 7.1.8-12/184 хаты)
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында тұратын мақсатты топтарға жататын тұлғалардың 2013 жылға арналған мақсатты топтарды анықтау және қосымша тізбесін анықтау туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 наурыздағы № 61 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 2235 тіркелген, 2013 жылғы 2 тамыздағы «Есіл таңы» және «Ишим» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерту енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда мазмұндалсын:
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабы 2-тармағына, 7-бабы 5) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің орынбасары Айнагүл Кәкімжолқызы Бектасоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                         М. Әбішев

О внесении изменения в постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 4 марта 2013 года № 61 "Об определении целевых групп и установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Есильского района Северо-Казахстанской области на 2013 год"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 31 октября 2013 года N 440. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 ноября 2013 года N 2404. Утратило силу (письмо заместителя акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 4 мая 2014 года N 7.1.8-12/184)
Сноска. Утратило силу (письмо заместителя акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 04.05.2014 N 7.1.8-12/184)
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 4 марта 2013 года № 61 «Об определении целевых групп и установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Есильского района Северо-Казахстанской области на 2013 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 апреля 2013 года под № 2235, опубликовано в районных газетах от 2 августа 2013 года «Есіл таңы» и «Ишим») следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии с пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Северо-Казахстанской области Бектасову Айнагул Какимжоловну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района                       М. Абишев