2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 2-19с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қаңтарда N 2487 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 14.2.3-3/38 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 10.03.2015 N 14.2.3-3/38 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабы 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сәйкесінше 1 және 2 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға, соның ішінде 2014 жылға арналған Уәлиханов аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 296 416,2 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 224 899 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 567,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 433 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 034 516,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 318 538 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 707,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25 965 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 257,8 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 765 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 765 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -      45 594 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 594 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 25 965 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 257,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26 886,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 19.11.2014 N 2-28с шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді).
2. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне сәйкес мына салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
әлеуметтік салығынан;
жеке тұлғалардың мүлкiне, заңды тұлғалардың және жеке кәсiпкерлердiң мүлкiне салынатын салық;
жер салығынан;
көлік құралдарына салынатын салығынан;
бірыңғай жер салығынан;
акциздер, республикалық бюджетке аударылатын акциздерден басқа;
жер учаскілерін пайдаланған үшін төлем;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар, республикалық бюджетке аударылатын алымдардан басқа;
тіркелген салық;
мемлекеттік баждар, республикалық бюджетке аударылатын мемлекеттік баждар және консулдық алымдардан басқа.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года N 2-19с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 января 2014 года N 2487. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 14.2.3-3/38)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 14.2.3-3/38).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Уалихановский районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы — 2 296 416,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления — 224 899 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 27 567,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 9 433 тысяч тенге; поступления трансфертов — 2 034 516,7 тысяч тенге;
2) затраты — 2318538 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 18 707,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25 965 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 257,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 4 765 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4765 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета — - 45 594 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –45 594 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 25965 тысяч тенге;
погашение займов – 7 257,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26 886,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19.11.2014 N 2-28с (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2014 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
социального налога;
налога на имущество физических лиц, юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов, кроме акцизов, зачисляемых в республиканский бюджет;
платы за пользование земельными участками;
сборов за ведения предпринимательской и профессиональной деятельности, кроме сборов, зачисляемых в республиканский бюджет;
государственной пошлины, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.

3. Аудандық бюджеттің кірістері мына салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
ауданның коммуналдық меншігіндегі мүліктерді жалға беруден түскен кірістер.
4. Аудандық бюджеттің түсімдері мына негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
ауылшаруашылық нысандағы жер учаскілерінен басқа, жер учаскілерін сатудан түсетін түсімдер.
5.Аудандық бюджеттің кірістері мыналар есебінен қалыптастырылатыны белгілесін:
мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеуден түскен түсімдер.
6. 2014 жылға арналған аудан бюджетін орындау кезінде 4 қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламалар секвестрге жатпайтыны белгіленсін.
7. Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына, қызметтің осы түрімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жирма бес пайыз жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Осы тармақтың күші ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын ветеринария пункттерінің ветеринария мамандарына қолданылады.
8. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2014 жылға резерві 3 000 мың теңге көлемінде бекітілсін.
9. Сәйкесінше 567 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға арналған әр бір ауылдық округтін бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.
10. 2014 жылы бюджеттік сала қызметкерлеріне жалақыны толық көлемінде төлеу қамтамасыз етілсін.
11. 2014 жылдың аудан бюджетінің шығындарында белгіленсін, 451.007.000 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасы бойынша 8 қосымшаға сәйкес мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек қарастырылсын.
12. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға;
2) эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
3) арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсынуға;
4) "Өңірлерді дамыту" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 862 Қаулысы аясында өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға;
5) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
6) "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 310 Қаулысы аясында өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдауға;

3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходов от аренды имущества, находящейся в коммунальной собственности района.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
поступлений от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения.
5. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет:
поступлений от погашения бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета.
6. Установить, что в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год не подлежат секвестру бюджетные программы, согласно приложению 4.
7. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельских населенных пунктах, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Действие настоящего пункта распространяется на ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 3000 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджетные программы каждого сельского округа на 2014-2016 годы согласно приложениям 567 соответственно.
10. Обеспечить в 2014 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
11. Установить, что в расходах районного бюджета на 2014 по бюджетной программе 451.007.000 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" предусмотреть социальные выплаты отдельным категориям нуждающихся граждан, согласно приложению 8.
12. Учесть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
1) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
2) на проведение противоэпизоотических мероприятий;
3) на предоставление специальных социальных услуг;
4) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов", утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 862 "Об утверждении Программы "Развития регионов";
5) для реализации мер социальной поддержки специалистов;
6) на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса - 2020", утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 301 "Об утверждении Программы "Дорожная карта бизнеса 2020";

7) мектепке дейіңгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
8) "Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 Жарлығын іске асыруға;
9) қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге;
10) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға;
11) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге;
12) алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 21.04.2014 N 2-23с шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді);
13) ауылдық елдімекендер пункттерінде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
14) санитарлық союға бағытталған ауыл шаруашылығы малдардың (ірі және ұсақ малдардың) құнын өтеуге (50 % дейін);
15) сарып ауруымен ауратын ұсақ қара малдың санитарлық союға;
16) алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 21.04.2014 N 2-23с шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді);
17) мемлекеттік қорғауға жатқызылған, Қазақстан Республикасының объектілер тізімінен алынып тасталған (әкімдіктердің) объектілерін қорғау үшін қамтамасыз етуге;
18) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
19) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
20) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерістер енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 21.04.2014 N 2-23с шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді).
13. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер ескерілсін.
14. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде келесі көлемде облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есепке алынсын:
1) жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға;
2) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге;
3) ауылдық елдімекендер пункттерінде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
4) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алуына және жеткізуіне;
5) Ақбұлақ ауылындағы Чехов орта мектебінің күрделi жөндеуіне;

7) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
8) на реализацию "Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы", утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2010 года № 1118 "Об утверждении Государственной программы развития образования Республики Казахстан";
9) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей;
10) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
11) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
12) исключен решением Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21.04.2014 N 2-23с (вводится в действие с 01.01.2014);
13) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
14) на возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота);
15) проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота больных бруцеллезом;
16) исключен решением Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21.04.2014 N 2-23с (вводится в действие с 01.01.2014);
17) на обеспечение охраны объектов (акиматов), исключенных из перечня объектов Республики Казахстан, подлежащих государственной охране;
18) на выплату государственной адресной социальной помощи;
19) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
20) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решением Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21.04.2014 N 2-23с (вводится в действие с 01.01.2014).
13. Учесть в районном бюджете на 2014 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
14. Учесть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из областного бюджета в том числе:
1) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
2) на текущий ремонт автомобильных дорог районного значения;
3) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
4) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для госучреждений образования;
5) на капитальный ремонт Чеховской средней школы в селе Акбулак;

6) "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" комуналдық мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимаратының кіру тобының терезелерін ауыстыру және қоса ұсынылған аумаққа абаттандыруымен күрделі жөндеу жүргізуге;
7) препараттарды алдын алы қолдану және энзоотикалық ауруларды диагностикалау қызметтерін жүргізуге;
8) KTUL-341 "Қулыкөл - Қаратал" аудандық маңызы бар автожолдарды күрделі жөндеуге жобалық сметалық құжаттамаларды әзірлеуге.

6) на капитальный ремонт входной группы административного здания с заменой окон и благоустройством прилегающей территории комунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
7) на проведение услуг по применению препаратов для профилактики и диагностике энзоотических болезней;
8) на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт автодороги районного значения KTUL-341 "Кулыколь - Каратал".

Ескерту. Шешім 5), 6), 7), 8) тармақшаларымен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 10.07.2014 N 2-25с шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді).
14-1. 9 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттiң шығыстары қаржылық жыл басына 26 886,8 мың теңге сомада қалыптасқан аудандық бюджет қаражатының бос қалдықтары көзделсін.
Ескерту. 14-1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 10.07.2014 N 2-25с шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді).

Сноска. Решение дополнено подпунктами 5), 6) 7), 8) в соответствии с решением Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 10.07.2014 N 2-25с (вводится в действие с 01.01.2014).
14-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 26 886,8 тысяч тенге, согласно приложению 9.
Сноска. Пункт 14-1 в редакции решения Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 10.07.2014 N 2-25с (вводится в действие с 01.01.2014).

7470
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
20606
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
76964
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51948,3
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
11965
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3391,3
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9112
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
594
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14099
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11638
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1149
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25015,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24666,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
349
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
324510,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
838,3
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
838,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1900
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3460
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
3445
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
15
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5815,7
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5815,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
297465,7
003
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
5284
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері

7470
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
20606
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
76964
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51948,3
002
Программа занятости
11965
005
Государственная адресная социальная помощь
3391,3
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9112
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
594
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14099
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11638
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1149
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25015,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24666,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
349
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
324510,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
838,3
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
838,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1900
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3460
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3445
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
15
464
Отдел образования района (города областного значения)
5815,7
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5815,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
297465,7
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5284
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020

16233
әр бір ауылдық округ бөліп көрсеткенде
Ақтүйесай
2500
Бидайық
1733
Кішкенекөл
12000
Уәлиханов аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-19с
шешіміне 8 қосымша
Азаматтардың жекелеген топтарына әдлеуметтік көмек 451.007.000 бюджеттік бағдарлама бойынша "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек"
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 10.07.2014 N 2-25с шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді).
Функционалдық топ
Аталуы
Сомасы, мың теңге
Әкімшісі
Бағдарлама
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

16233
в том числе в разрезе сельских округов
Актуесайский
2500
Бидайкский
1733
Кишкенекольский
12000
Приложение 8
к решению Уалихановского районного маслихата
№ 2-19с от 25 декабря 2013 года
Социальные выплаты отдельным категориям нуждающихся граждан по бюджетной программе 451.007.000 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
Сноска. Приложение 8 в редакции решения Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 10.07.2014 N 2-25с (вводится в действие с 01.01.2014).
Функциональная группа
Наименование
Сумма тыс. тенге
Администратор
Программа
6
Социальная помощь и социальное обеспечение