Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау көрсету туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № 106-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 мамырда № 2721 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 184-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 19.03.2014 № 184-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, "Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183-V "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес және аудан әкімдігінің 2013 жылғы 11 наурыздағы № 56-V "Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына келесі әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын:
1) жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;
2) тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау – бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит болып белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Исатай аудандық мәслихатының халықты әлеуметтік, құқықтық қорғау, заңдылық, денсаулық сақтау, білім, мәдениет, жастар ісі және депутаттық этика мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (К. Нұрманова) жүктелсін.
3. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 27 шілдедегі № 53-V "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына көтерме жәрдемақы және әлеуметтік қолдау көрсету туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2012 жылы 2 тамызда № 4-4-202 санымен тіркелген, аудандық "Нарын таңы" газетінің 2012 жылғы 9 тамыздағы № 32 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или стройтельства жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19 апреля 2013 года № 106-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 06 мая 2013 года за № 2721. Утратило силу - решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19 марта 2014 года № 184-V
Сноска. Утратило силу - решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19.03.2014 № 184-V.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183-V "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" и рассмотрев постановление районного акимата от 11 марта 2013 года № 56-V "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты следующие меры социальной поддержки:
1) подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю;
2) социальную поддержку для приобретения или для строительства жилья – бюджетный кредит в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратного размера месячного расчетного показателя.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (К. Нурманова) Исатайского районного маслихата по вопросам социальной, правовой защиты населения, законности, здравоохранения, образования, культуры, молодежного дела и депутатской этики.
3. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 27 июля 2012 года № 53-V "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-4-202 от 2 августа 2012 года, опубликованное в районной газете "Нарын таңы" от 9 августа 2012 года за № 32).

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХI сессиясы төрағасы                   А. Сидеғалиев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ж. Қадимов

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХI
сессии районного маслихата                 А. Сидегалиев
Секретарь районного маслихата              Ж. Кадимов