Исатай ауданы бойынша селолық округтер әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 136 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 шілдеде № 2752 тіркелді. Күші жойылды - Исатай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 15 тамыздағы № 153 қаулымен
Ескерту. Күші жойылды - Исатай аудандық әкімдігінің 2013.08.15 № 153 қаулымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып және 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 6 тармағы негізінде, Исатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Исатай аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Исатай ауданы бойынша селолық округтер әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. "Исатай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Исатай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында және жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Н. Мусинге жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Исатай ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Н. Ожаев
КЕЛІСІЛДІ:
Исатай аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                           Б. Қарабаев
2013 жылғы 22 шілде
Исатай ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 22 шілдедегі № 136
қаулысына қосымша
Исатай ауданы бойынша селолық округтер әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Селолық округ атауы
Орналасқан жері
1
Аққыстау
Е. Қазақстан көшесінде орналасқан ақпараттық тақта
2
Қамысқала
Бақсай көшесі мен И. Шөкетаев көшесінің қиылысындағы ақпараттық тақта
3
Тұщықұдық
Ғ. Рамазанов көшесінің бойында орналасқан ақпараттық тақта
4
Жанбай
З. Құрасұлы көшесінің бойында орналасқан ақпараттық тақта
5
Нарын
Болат жол көшесінің бойында орналасқан ақпараттық тақта
6
Забурын
Жастар көшесінің бойында орналасқан ақпараттық тақта
7
Исатай
И. Тайманов көшесінің бойында орналасқан ақпараттық тақта

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов по Исатайскому району для кандидатов в акимы сельских округов
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 22 июля 2013 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 июля 2013 года № 2752. Утратило силу - постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 15 августа 2013 года № 153
Сноска. Утратило силу - постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 15.08.2013 № 153
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании пункта 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Исатайского районаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Исатайской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов по Исатайскому району для кандидатов в акимы сельских округов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Исатайского района" обеспечить опубликование настоящего постановления в местных средствах массовой информации и на интернет-ресурсах акимата Исатайского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Мусина Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Исатайского района                   Н. Ожаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Исатайской районной
территориальной избирательной комиссии           Б. Карабаев
22 июля 2013 г.
Приложение к постановлению
акимата Исатайского района
от 22 июля 2013 года № 136
Места для размещения агитационных печатных материалов по Исатайскому району для кандидатов в акимы сельских округов
Наименование сельских округов
Месторасположение
1
Аккистау
Информационный щит расположенный на улице Е. Казахстан
2
Камыскала
Информационный щит на пересечении улиц Баксай и И. Шукетаева
3
Тущыкудык
Информационный щит расположенный на улице Г. Рамазанова
4
Жанбай
Информационный щит расположенный на улице З. Курасулы
5
Нарын
Информационный щит расположенный на улице Болат жол
6
Забурын
Информационный щит расположенный на улице Жастар
7
Исатай
Информационный щит расположенный на улице И. Тайманова