Құрманғазы ауданы бойынша ауылдық округ әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 05 шілдедегі № 326 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 шілдеде № 2746 тіркелді. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 13 тамыздағы № 393 қаулымен
Ескерту. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық әкімдігінің 2013.08.13 № 393 қаулымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабы 6 тармағы негізінде және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып, Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Құрманғазы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Құрманғазы ауданы бойынша ауылдық округ әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. "Құрманғазы ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Құрманғазы ауданы әкімідігінің интернет-ресурсында және жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарына жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Құрманғазы аудан әкімі аппаратының басшысы Н. Қалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Баракатов
КЕЛІСІЛДІ:
Құрманғазы аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                           А. Изжанов
05 шілде 2013 ж.
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 5 шілде № 326
қаулысына қосымша
Құрманғазы ауданы бойынша ауылдық округ әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Р/с
Орналасқан жері
1
"Смағұл Көшекбаев атындағы аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны" мемлекеттік кәсіпорынының алдыңғы алаңындағы стенд, Ганюшкин селосы, Абай көшесі, 50 үй
2
"М. Әуезов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің алдыңғы алаңындағы стенд, Ганюшкин селосы, Школьная көшесі 1 үй
3
"Б. Бегалиев атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің алдыңғы алаңындағы стенд, Ганюшкин селосы, Атырау көшесі, 10 үй

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов по Курмангазинскому району для кандидатов в акимы сельских округов
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 5 июля 2013 года № 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 июля 2013 года № 2746. Утратило силу - постановлением Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 13 августа 2013 года № 393
Сноска. Утратило силу - постановлением Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 13.08.2013 № 393
На основании пункта 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Макатского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов по Курмангазинскому району для кандидатов в акимы сельских округов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Курмангазинского района" обеспечить опубликование настоящего постановления в местных средствах массовой информации и на интернет-ресурсах акимата Курмангазинского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Калиева Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Баракатов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Курмангазинской районной
территориальной избирательной комиссии           А. Изжанов
05 июля 2013 г.
Приложение к постановлению
акимата района
от 5 июля 2013 года № 326
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов по Курмангазинскому району для кандидатов в акимы сельских округов
П/н
Место расположения
1
Стенд на передней площади государственного предприятия "Коммунальное государственное казенное предприятие "Районный дом культуры имени Смагула Кушекбаева", село Ганюшкино, улица Абая, дом 50
2
Стенд на передней площади государственного учреждения "Средняя  школа имени М. Ауэзова", село Ганюшкино, улица Школьная, дом 1
3
Стенд на передней площади государственного учреждения "Средняя  школа имени Б. Бегалиева", село Ганюшкино, улица Атырауская, дом 10