Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 90 "Шығындары облыстық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызды ауданаралық (қалааралық) облысішілік қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 1 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 14 ақпанда № 2231 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 354 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 18.11.2015 № 354 қаулысымен.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43 бабының 1 тармағы 2-1 тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Шығындары облыстық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызды ауданаралық (қалааралық) облысішілік қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы» Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 90 қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2005-нөмiрiмен тiркелген, «Оңтүстiк Қазақстан» газетiнде 2009 жылғы 23 сәуірде 60-нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 3-тармағындағы «М.А.Тұрмағамбетовке» деген сөз «Б. Нажметдинұлына» деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген, шығындары облыстық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызды ауданаралық (қалааралық) облысішілік қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу бойынша нұсқаулығында:
1–тармақтағы «және «Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация Министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 429а-1 бұйрығына» деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б. Нажметдинұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы                          Б.Оспанов

О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 7 апреля 2009 года № 90 "Об утверждении Инструкции по проведению конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межрайонным (междугородним) внутриобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из областного бюджета"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области № 1 от 11 января 2013 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 февраля 2013 года № 2231. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 18 ноября 2015 года № 354
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 18.11.2015 № 354.
В соответствии с подпунктом 2-1 пункта 1 статьи 43 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 7 апреля 2009 года № 90 «Об утверждении Инструкции по проведению конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межрайонным (междугородним) внутриобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из областного бюджета» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2005, опубликовано 20 апреля 2009 года в газете «Южный Казахстан» № 45) следующие изменения:
в пункте 3 указанного постановления слова «Турмаганбетова М.А.» заменить словами «Нажметдинулы Б.»;
в Инструкции по проведению конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межрайонным (междугородним) внутриобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из областного бюджета, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 1 слова «и приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 429а-1 «Правил проведения конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета» исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нажметдинулы Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима области      Б.Оспанов