Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 12/106-V "Оңтүстік Қазақстан облысының елді мекендерінің шекаралары шегінде Қазақстан Республикасының орман қорына кірмейтін жасыл екпелерді егу, күтіп-ұстау және қорғау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 26 маусымдағы № 14/136-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 26 шілдеде № 2345 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 42/436-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 13.09.2019 № 42/436-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегі Заңының 21-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 12/106-V "Оңтүстік Қазақстан облысының елді мекендерінің шекаралары шегінде Қазақстан Республикасының орман қорына кірмейтін жасыл екпелерді егу, күтіп-ұстау және қорғау Қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2284 - нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 15 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген "Оңтүстік Қазақстан облысының елді мекендерінің шекаралары шегінде Қазақстан Республикасының орман қорына кірмейтін жасыл екпелерді егу, күтіп - ұстау және қорғау Қағидасында":
19-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Құрылыс жұмыстарын жүргізген кезде, құрылыс салу жобаларында жасыл желектерді құру немесе қалпына келтіру жұмыстарын қаржыландыруды қарастыру қажет";
21-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. Қажетті күтіп-ұстаудың жоқтығына, механикалық зақымдалуына, көшеттердің баяу өсуіне байланысты, отырғызылған жерде көшеттердің жоқтығы (ұрланған), жасыл желектердің жойылғандығы анықталған жағдайда, оларды қалпына келтіру жасыл желектердің иелері есебінен жүргізіледі".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Д. Ахметов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Қ. Ержан

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2013 года № 12/106-V "Об утверждении правил создания, содержания и защиты не входящих в лесной фонд Республики Казахстан озеленительных насаждений в пределах границ населенных пунктов Южно-Казахстанской области"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 июня 2013 года № 14/136-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 июля 2013 года № 2345. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 13 сентября 2019 года № 42/436-VI
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 13.09.2019 № 42/436-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2013 года № 12/106-V "Об утверждении Правил создания, содержания и защиты не входящих в лесной фонд Республики Казахстан озеленительных насаждений в пределах границ населенных пунктов Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2284, опубликовано 15 мая 2013 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения:
в "Правилах создания, содержания и защиты не входящих в лесной фонд Республики Казахстан озеленительных насаждений в пределах границ населенных пунктов Южно-Казахстанской области", утвержденных вышеуказанным решением:
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. При проведении строительных работ, необходимо в проектах застройки предусмотреть финансирование работ по восстановлению или созданию зеленых насаждений.";
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. В случаях установления гибели зеленых насаждений, в связи с отсутствием необходимого ухода и содержания, механическими повреждениями, слабой приживаемостью саженцев, выявления отсутствия саженцев на месте посадки (кражи), их восстановление производится владельцами зеленых насаждений.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата Д. Ахметов
Секретарь областного маслихата К. Ержан