2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 14 наурыздағы № 127 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 19 наурызда № 2254 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімі аппаратының 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 80 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімі аппаратының 15.01.2014 № 80 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекiтiлген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесiнiң 8-тармағына сәйкес Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және олардың қаржыландырудың көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері көлемінде бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ділдәбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 С.Ертай
Арыс қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 14 наурыздағы
№ 127 қаулысымен бекітілген
2013 жылы арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемі және олардың қаржыландырудың көздерi
р/с
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмысқа қатысушылар саны
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Қаржыландыру көздері
1
Арыс қаласының «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
40

Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 14 марта 2013 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 марта 2013 года № 2254. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Арыс Южно-Казахстанской области от 15 января 2014 года № 80)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Арыс Южно-Казахстанской области от 15.01.2014 № 80).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и пунктом 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2013 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования.
2. Утвердить размер оплаты труда граждан, занятых на общественных работах в размере минимальной заработной платы, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Дилдабекова Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                С. Ертай
Утвержден постановлением
акимата города Арыс
от 14 марта 2013 года № 127
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2013 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
п/п
Наименование организации
Количество участников общественных работ
Виды и объемы общественных работ
Источник финансирования
1
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ» города Арыс
40

Жұмыссыз азаматтарға құжаттарды рәсімдеу және «Жұмыссыз» базасына мәліметтерді енгізу 1600 іс, құжаттарды тігу 900 іс, мұрағат құжаттарын өңдеуге көмек көрсету - 500 іс.
Жергілікті бюджет
2
Арыс қаласының «Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
100
Көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 60000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 800 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу - 3000 шаршы метр, талдарды ақтау - 1800 дана.
Жергілікті бюджет
3
«Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Арыс ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
30
«Тәртіп», «Сақшы» бағдарламасы негізінде ішкі істер полиция инспекторларына көмектесу.
Жергілікті бюджет
4
Арыс қаласы «Сырдария ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту - 30000 шаршы метр.
Жергілікті бюджет
5
Арыс қаласы «Монтайтас ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту - 30000 шаршы метр.
Жергілікті бюджет
6
Арыс қаласы «Байырқұм ауылдық округ әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту - 30000 шаршы метр.
Жергілікті бюджет
7
Арыс қаласы «Жиделі ауылдық округ әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту - 30000 шаршы метр.
Жергілікті бюджет
8
Арыс қаласы «Ақдала ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту - 30000 шаршы метр.
Жергілікті бюджет
9
Арыс қаласы «Дермене ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту - 30000 шаршы метр.
Жергілікті бюджет
10
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша салық департаментінің Арыс қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
20
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 1000 бет, факс жіберу - 350 бет, мәтіндерді басу және шығару - 400 бет, хаттарды жеткізу - 600 хат.
Жергілікті бюджет
11
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Арыс қаласының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
20
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 1000 бет, факс жіберу - 350 бет, мәтіндерді басу және шығару - 400 бет, хаттарды жеткізу - 600 хат.
Жергілікті бюджет
12
«Қызмет-Сервис-Арыс» жауапкершілік шектеулі серіктестігі

Оформление документов для безработных и внесение данных в базу «Жұмыссыз» - 1600 дел, подшивка документов – 900 дел, помощь в обработке архивных документов - 500 дел
Местный бюджет
2
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог» города Арыс
100
Уборка от мусора улиц и территорий - 60000 квадратных метров, посадка саженцев - 800 штук разбивка клумб - 3000 квадратных метров, побелка деревьев - 1800 штук
Местный бюджет
3
Государственное учреждение «Арысский районный отдел внутренних дел Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области»
30
Оказание помощи инспектором полиции по программе «Тәртіп», «Сақшы»
Местный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Сырдария» города Арыс
25
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 30000 квадратных метров
Местный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Монтайтас» города Арыс
25
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 30000 квадратных метров
Местный бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Байыркум» города Арыс
25
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 30000 квадратных метров
Местный бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жидели» города Арыс
25
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 30000 квадратных метров
Местный бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Акдала» города Арыс
25
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 30000 квадратных метров
Местный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Дермене» города Арыс
25
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 30000 квадратных метров
Местный бюджет
10
Государственное учреждение «Налоговое управление по городу Арыс налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан»
20
Работа с текущими документами -1000 листов, отправление факсов - 350 листов, набор и распечатка текстов - 400 листов, доставка корреспонденции - 600 писем
Местный бюджет
11
Государственное учреждение «Управление юстиции города Арыс Департамента Юстиции Южно-Казахстанской области Министерства Юстиции Республики Казахстан»
20
Работа с текущими документами - 1000 листов, отправление факсов - 350 листов, набор и распечатка текстов - 400 листов, доставка корреспонденции - 600 писем
Местный бюджет
12
Товарищество с ограниченной ответственностью «Қызмет-Сервис-Арыс»

100
Көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 30000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 400 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу - 2000 шаршы метр, талдарды ақтау - 800 дана.
Жергілікті бюджет
13
«Ақаба-Сервис» жауапкершілік шектеулі серіктестігі
15
Кәріз жүйелерін ағымдағы және күрделi жөндеу жұмысына көмек көрсету, кәріз төлемдерін жинауға көмектесу.
Жергілікті бюджет
14
«Арыс-жылу» жауапкершілік шектеулі серіктестігі
20
Қазандық жүйелерін ағымдағы және күрделi жөндеу жұмысына көмек көрсету, жылу төлемдерін жинауға көмектесу.
Жергілікті бюджет
Барлығы
495
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

100
Уборка от мусора улиц и территорий - 30000 квадратных метров, посадка саженцев - 400 штук, разбивка клумб - 2000 квадратных метров, побелка деревьев - 800 штук
Местный бюджет
13
Товарищество с ограниченной ответственностью «Ақаба-Сервис»
15
Участие в оказании помощи в текущем и капитальном ремонте канализационной системы, помощь по сбору оплаты за канализацию
Местный бюджет
14
Товарищество с ограниченной ответственностью «Арыс-жылу»
20
Участие в оказании помощи в текущем и капитальном ремонте отопительной системы, помощь по сбору оплаты за отопление
Местный бюджет
Всего
495
Примечание: конкретные условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.