Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеуге сотталғандарға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 719 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 мамырда № 2289 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 74 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 06.02.2015 № 74 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 42-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексінің 30-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2 тармағына сәйкес, Түркістан қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеуге сотталғандарға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері елді мекендер аумақтарын көріктендіру және тазалау болып белгіленсін.
2. «Түркістан жарық-тазалық» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі және Түркістан қаласы әкімдігінің «Түркістан қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Түркістан-су» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны қоғамдық жұмысқа тарту түрінде жазаны өтеу мекемесі болып белгіленсін.
3. Қала, ауылдық округ әкімдері Түркістан қалалық қылмыстық-атқару инспекциясының келісімімен қоғамдық жұмысқа тарту түрінде жазаны өтеуге арналған объектілердің тізімдерін соттарға тоқсан сайын ұсынсын.
4. Осы қаулының орындалуын қадағалау қала әкімінің орынбасары Ж. Ибрагимовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Ә. Өсербаев

Об определении видов общественных работ для осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 30 апреля 2013 года № 719. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 мая 2013 года № 2289. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 6 февраля 2015 года № 74
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 06.02.2015 № 74.
В соответствии с пунктом 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, пунктом 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам благоустройство и уборка территорий населенных пунктов.
2. Определить место для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам: Товарищество с ограниченной ответственностью «Түркістан жарық-тазалық», Государственное коммунальное предприятие «Туркестан-Су» и Государственного учреждения «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Туркестан» Акимата города Туркестан.
3. Акиму города, сельских округов по согласованию с уголовно-исполнительной инспекцией города Туркестан ежеквартально представлять в суды списки объектов для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Ж. Ибрагимова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                А. Усербаев