"Қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 17 қыркүйектегі № 1173 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 1297 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 ақпанда N 2879 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 04 желтоқсандағы № 487 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 04.12.2014 № 487 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 Заңының 16 бабына, 29 бабының 6 тармағына, «Кемтар балаларды әлеуметтiк және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі № 343 Заңының 11 бабының 1 тармағына, 13 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31 бабының 1 тармағы 14) тармақшасына сәйкес, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2691 нөмірімен тіркелді, «Менің өлкем» облыстық газетінде 2012 жылғы 18 қазанда 42 (94) нөмірінде жарияланды) 2012 жылғы 17 қыркүйектегі № 1173 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
Аталған қаулының 3 тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«1) мүгедек балаларға әлеуметтік көмек (толық мемлекеттің қарауындағы мүгедек балалардан басқа) үйде оқып тәрбиеленетін мүгедек балалардың ата-анасының біріне және олардың басқа да заңды өкілдеріне отбасы кірісіне тәуелсіз түрде берілсін».
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары С. Ш. Әзімхановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі
А. ГЕНРИХ

О внесении изменения в постановление от 17 сентября 2012 года № 1173 "Об оказании дополнительной социальной помощи"
Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 24 января 2013 года № 1297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 февраля 2013 года № 2879. Утратило силу постановлением акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 04 декабря 2014 года № 487
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 04.12.2014 № 487.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 16пунктом 6 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39 «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», пунктом 1 статьи 11статьей 13 Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года № 343 «О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями», подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление от 17 сентября 2012 года № 1173 «Об оказании дополнительной социальной помощи» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2691, опубликовано в областной газете «Менің өлкем» от 18 октября 2012 года № 42 (94), следующее изменение:
Подпункт 1) пункта 3 указанного постановления изложить в новой редакции: «1) социальная помощь на детей-инвалидов (кроме детей-инвалидов, находящихся на полном государственном обеспечении) предоставляется одному из родителей и иным законным представителям детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому, независимо от дохода семьи».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курчатов Азимханова С. Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов
А. ГЕНРИХ