Риддер қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 827 "2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 821 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қыркүйекте № 3062 болып тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 01 сәуірдегі N 2-22-2621 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қалалық әкімдігінің 01.04.2014 N 2-22-2621 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 2 тармағының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5) тармақшасының, 20 бабының, Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 2 бабының, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21 бабының негізінде, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 827 «2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 23 қаңтарда № 2834 тіркелген, 2013 жылғы 30 қаңтарда № 4 «Риддерские вести» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в постановление акимата города Риддера от 27 декабря 2012 года № 827 "Об организации общественных работ в 2013 году"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 18 сентября 2013 года № 821. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 сентября 2013 года № 3062. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акимата города Риддера от 01 апреля 2014 года № 2-22-2621)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акимата города Риддера от 01.04.2014 № 2-22-2621).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5) статьи 7,  статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьи 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 27 декабря 2012 года № 827 «Об организации общественных работ в 2013 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2834, опубликовано в газете «Риддерские вести» 30 января 2013 года № 4) следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:

«2. 2013 жылғы 01 қыркүйектен бастап қатысушылардың еңбек төлемінің мөлшері 2013 жылға белгіленген 1,5 ең төменгі жалақы мөлшерінде, қоғамдық жұмыстардың барлық қатысушыларына жоғары радиациялық қауіпті аймақтарда тұрып жатқандары үшін қосымша төлеммен бекітілсін.»;
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Риддер қаласы әкiмiнiң орынбасары Р.В. Дюсебаеваға жүктелсiн.

«2. Размер оплаты труда участников утвердить в размере 1,5 минимальной заработной платы, установленной на 2013 год, с дополнительной оплатой за проживание на территории повышенного радиационного риска для всех участников общественных работ с 01 сентября 2013 года.»;
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Риддера Дюсебаеву Р.В.

3. Осы қаулы, оның алғаш ресми жариялаған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі                    Ж. Мұратов
Әкімдіктің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 821 қаулысына қосымша
2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері
және нақты шарттары
№ р/с
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстардың көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілді)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1
«Риддер қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қаланың қоғамдық аумақтарын санитарлық тазалау, қоғамдық көлік аялдамаларын және жаяу жүргіншілер жүретін жолдарды қардан тазалау
Жылына 1510 мың шаршы метр
132
109
Риддер қаласының бюджеті
Хат-хабарларды жеткізу, іс қағаздарын жүргізу бойынша жұмысқа көмектесу
Күн сайын 15-20 құжат, күн сайын 5-10 құжатты жеткізу, 320 телефонхат жіберу, 3360 дана кіріс және шығыс құжаттарын өңдеу
6
6
2
«Риддер қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жұмыспен қамту мәселелері бойынша құжаттарды өңдеуге және рәсімдеуге көмектесу
Ай сайын 180-230 сауалнама
4
4
Риддер қаласының бюджеті
Іс қағаздарын жүргізу бойынша құжаттарды ресімдеуге көмектесу
Ай сайын 150-210 құжат
2
2
Бекітілген аумақты тазалау
230 м2
2
2
3
«Риддер қаласының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Құқық бұзушылық фактілерді анықтауға, алдын-алуға учаскелік инспекторларға көмек көрсету
Профилактикалық есепте тұрған 1000 адамға құжаттарды ресімдеу
30
22
Риддер қаласының бюджеті
Мұрағатпен және ағымдағы құжаттармен, картотекамен жұмыс жасауға, хат-хабарларды жеткізуге көмектесу
Күн сайын 75-80 құжат
Мұрағатта істерді тігу
2368 құжат
4
«Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталық» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Шығыс-Қазақстан облыстық филиалының Риддер қалалық коммуналдық кәсіпорны (келісім бойынша)
Мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу (зейнеткерлік істер) жиынтығын іріктеу және сканерден өткізу, тізімдеме дайындау)
Жылына 6000 дана
6
6
Риддер қаласының бюджеті
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды қайта есептеуде құжаттарды өңдеуге көмек көрсету: зейнетақылар мен жәрдемақыларды қайта есептеуге шешімдерді ресімдеуге көмектесу, мөрлер мен мөртабандарды қою, форматтау және зейнетақы ісіне тігу
32000 дана
5
«Риддер қаласының қорғаныс істері бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Әскерге шақырылушыларға шақыру қағаздарын жеткізуге, әскери есепке алу үшін әскерге шақырылушыларға жеке істерін ресімдеуге көмектесу
Жылына 2300 дана
15
10
Риддер қаласының бюджеті
Әскери міндеттілерді запасқа есепке алу үшін әскерге шақырылғандардың жеке істерін ресімдеуге көмектесу
Жылына 700 іс
6
«Риддер қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мәдени-бұқаралық іс-шараларды дайындауға көмектесу (Поперечное ауылында)
100 адам қамтумен
Жылына 40 іс-шара
3
2
Риддер қаласының бюджеті
7
Шығыс-Қазақстан облысының сот актілерін орындау бойынша департаменті (ШҚО бойынша САОД сот орындаушыларының Риддер аумақтық бөлімі) (келісім бойынша)
Мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу (құжаттарды іздеу, құжаттарды жою актілерін жасау, істер номенклатурасының тізімдемесін құру, мұрағаттық тізбектерді құру)

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера                        Ж. Муратов
Приложение
к постановлению акимата
от 18 сентября 2013 года № 821
Перечень организаций, в которых будут проводиться
общественные работы в 2013 году, виды, объемы, источники
финансирования и конкретные условия общественных работ
№ п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Риддера»
Санитарная очистка общественных территорий города, очистка от снега пешеходных дорожек и остановок общественного транспорта
1510 тыс квадратных метров в год
132
109
бюджет города Риддера
доставка корреспонденции, помощь в работе по ведению делопроизводства
15 - 20 документов ежедневно, доставка 5 - 10 документов ежедневно, отправка 320 телефонограмм, обработка входящей и исходящей  документации в количестве 3360 штук
6
6
2
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Риддера»
Помощь в обработке и оформлении документации по вопросам занятости
180 - 230 анкет ежемесячно
4
4
бюджет города Риддера
помощь в оформлении документов по делопроизводству
150 - 210 документов ежемесячно
2
2
уборка прилегающей территории
230 м2
2
2
3
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел города Риддера» (по согласованию)
Помощь в оформлении документов лиц, состоящих на профилактическом учете
Оформление документов на 1000 человек, состоящих на профилактическом учете
30
22
бюджет города Риддера
помощь в работе с архивом и текущими документами, картотекой, по доставке корреспонденции
75 - 80 документов ежедневно
расшивка дел в архиве
2368 документов
4
Риддерское городское коммунальное предприятие Восточно-Казахстанского областного филиала республиканского государственного предприятия «Государственный Центр по выплате пенсий» (по согласованию)
Помощь в работе  с архивными  документами (подбор и сканирование комплектов (пенсионных дел),  подготовка описи)
6000 в год
6
6
бюджет города Риддера
помощь в обработке документов по перерасчету пенсий и пособий: помощь в оформлении решений на перерасчеты пенсий и пособий -  проставление печатей, штампов, форматирование и вшивание в пенсионные дела
32000 штук в год
5
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны города Риддера»
Помощь по доставке повесток призывникам, в оформлении личных дел призывников для постановки на воинский учет
2300 штук в год
15
10
бюджет города Риддера
помощь в  оформлении личных дел призывников для передачи на учет военнообязанных в запас
700 дел в год
6
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков города Риддера»
Помощь в подготовке культурно-массовых мероприятий  (в селе Поперечном)
40 мероприятий в год с охватом 100 человек
3
2
бюджет города Риддера
7
Департамент по исполнению судебных актов Восточно-Казахстанской области (Риддерский территориальный отдел судебных исполнителей ДИСА по ВКО ) (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами (поиск документов, составление актов уничтожения документов, составление описей номенклатуры дел, формирование архивных связок)

Мұрағаттық құжаттарды іздеу жылына – 6000 бірлік, құжаттарды жою актілерін құрастыру жылына - 5000 бірлік, номенклатуралар тізімін құру - жылына 35 бірлік құжаттар тізімін, құру - 5000 бірлік, мұрағаттық тізбектерді құрастыру - 3000 бірлік
14
6
Риддер қаласының бюджеті
Қатынас қағаздарды, шақыру қағаздарын жеткізу бойынша жұмыс
күн сайын 30-40 құжат
8
«Риддер қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бекітілген аумақты күн сайын тазалау бойынша жұмыстар
Күн сайын 120 - шаршы метр
2
2
Риддер қаласының бюджеті
Жазғы уақытта жасыл көшеттерді суару және күту жұмыстары
Күн сайын 180 шаршы метр
Күн сайын құжаттарды тарату
Қаланың 16 мекемесі
9
«Риддер қаласының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттармен жұмыс, кіріс және шығыс құжаттарды тіркеу, хаттарды жіберуге көмектесу
Күн сайын 50 хат
10
6
Риддер қаласының бюджеті
Қалалық мәдени – бұқаралық іс-шараларды дайындауға көмектесу
Жылына 20-35 іс-шара
10
ШҚО білім басқармасының «Психологиялық- педагогикалық түзету кабинеті» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, (келісім бойынша)
Дамуда мүмкіншіліктері шектеулі балаларды күту бойынша жұмысқа көмек көрсету
Кесте бойынша 14-21 баладан күн сайын балаларды қабылдау
6
4
Риддер қаласының бюджеті
Аумақты тазалауға көмектесу 42 баланы қамтумен қысқа мерзімге келу 5 топ
Күн сайын 350 м2
11
«Светоч» балалар панасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы жөндеу жүргізуге көмектесу
Ғимараттың алдын әктеу - 400 шаршы метр, ғимараттың ішкі қабырғаларын әктеу - 500 шаршы метр, панелдерді сырлау 500 шаршы метр, еденді сырлау – 200 шаршы метр
6
2
Риддер қаласының бюджеті
Бекітілген аумақты тазалау
2900 шаршы метр
Аулалық учаскедегі жұмыс
1500 шаршы метр
12
«Риддер қаласының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағатпен жұмысқа көмектесу (сұраныстарды, өтініштерді, құжаттарды тігу, құжаттар тізімін құрастыру, мұрағаттық құжаттарды іздестіру)
Күн сайын 836 құжат
20
8
Риддер қаласының бюджеті
Хат-хабарларды тасушының жұмысы: пошта жіберу, шығыс қағаздарын тарату
Күн сайын 30-40 дана
13
Қазақстан Республикасы әділет Министрлігінің құқықтық көмек көрсету және тіркеу қызметі комитетінің «ШҚО бойынша жылжымайтын мүлік орталығы» Республикалық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Риддер қалалық филиалы (келісім бойынша)
Құжаттарды ресімдеуге көмектесу және мұрағатпен жұмыс
Жылына 1750 данаға жуық ресімдеу;
төлқұжаттардың көшірмелерін ресімдеу жылына – 2725 дана;
мұрағаттық істерді қайта қарау және тігу жылына – 2725 дана
12
5
Риддер қаласының бюджеті
14
«Риддер қаласының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Күнделікті қабылдау, объектілерді пайдалануға қабылдау бойынша құжаттарды өңдеу және беру, шешімдерді беруге көмектесу
Объектілердің мекенжайларын беру - 408;
«Мекенжай тізілімі» деректер базасын толтыру - жылына 2000 мекенжай
4
4
Риддер қаласының бюджеті
Картографикалық, статистикалық мәтіндік ақпараттарды жинауға көмектесу

Поиск архивных документов - 6000 единиц в год, составление актов уничтожения документов –  5000 единиц в год, составление описей номенклатуры - 35 единиц в год, составление описей документов –  5000 единиц, формирование архивных связок – 3000 единиц
14
6
бюджет города Риддера
работа по доставке корреспонденции, повесток
30 - 40 документов ежедневно
8
Государственное учреждение «Отдел финансов города Риддера»
Работы по ежедневной  уборке прилегающей территории
120 - квадратных метров ежедневно
2
2
бюджет города Риддера
полив и уходные работы за зелеными насаждениями  в летнее время
180 квадратных метров ежедневно
ежедневная разноска документов
16 учреждений города
9
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики города Риддера»
Помощь в работе  с документами, регистрация входящих и исходящих документов, рассылка писем
50 писем ежедневно
10
6
бюджет города Риддера
помощь в подготовке культурно-массовых городских мероприятий
20 - 35 мероприятий в год
10
Коммунальное государственное учреждение «Кабинет психолого-педагогической коррекции» управления образования ВКО (по согласованию)
Оказание помощи в работе по уходу за детьми  с ограниченными возможностями в развитии
ежедневный прием детей по расписанию от 14 - 21 ребенка
6
4
бюджет города Риддера
помощь в уборке территории 5 групп кратковременного пребывания в количестве с охватом 42 детей
350 м2- ежедневно
11
Коммунальное государственное учреждение «Детский приют «Светоч»
Помощь в проведении текущего ремонта
Побелка фасада здания – 400  квадратных метров, побелка стен внутри здания – 500 квадратных метров, покраска панелей 500 квадратных метров, покраска пола – 200 квадратных метров
6
2
бюджет города Риддера
уборка прилегающей территории
2900 квадратных метров
работа на приусадебном участке
1500 квадратных метров
12
Государственное учреждение «Управление юстиции города Риддера» (по согласованию)
Помощь в работе с архивом (подшивка запросов, заявлений, составление описей документов, поиск архивных документов)
836 документов ежедневно
20
8
бюджет города Риддера
работа курьера: отправка почты, разноска исходящей корреспонденции
30 - 40 штук ежедневно
13
Риддерский филиал Республиканского государственного коммунального предприятия «Центр по недвижимости по ВКО» Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан (по согласованию)
Помощь в оформлении документов и работа с архивом
Оформление около 1750 штук в год; оформление копий паспортов – 2725 штук в год; поднятие и расшивка архивных дел – 2725 штук в год
12
5
бюджет города Риддера
14
Государственное учреждение «Отдел архитектуры, градостроительства и строительства города Риддера»
Помощь в ежедневном приеме,  обработке и выдаче документов по вводу в эксплуатацию объектов, выдача решений
Присвоение адресов объектов – 408; заполнение базы данных «Адресный регистр» - 2000 адресов в год
4
4
бюджет города Риддера
помощь в сборе картографической, статистической текстовой информации

25-30 мәлімет жинау, 40 бірлік
Хат-хабарларды жеткізу
Жылына 3000 құжат
Құжаттарды мұрағаттық өңдеуге көмектесу
Жылына 5000 құжат
15
«Риддер қаласының әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Қаланың кеткен, келген және қайтыс болған сайлаушылары бойынша «Жеке тұлғаларды есепке алу» компьютерлік бағдарламасымен жұмысқа көмектесу
Ай сайын 450 құжат
10
10
Риддер қаласының бюджеті
Тұрғын үй алушылардың тізімімен жұмыс жасауға көмектесу
Ай сайын 45 сұраныс
Бос қалған және тастап кеткен үйлерді анықтау бойынша рейдтерге қатысу, акт құру
Ай сайын 20 мекенжай
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу және қалыптастыруға көмектесу
Ай сайын 93 іс
Сұраныстарды ресімдеу бойынша көмектесу

сбор 25 - 30 сведений 40 единиц
доставка корреспонденции
3000 документов в год
помощь в архивной обработке документов
5000 документов в год
15
Государственное учреждение «Аппарат акима города Риддера»
Помощь в работе с компьютерной программой «Учет физических лиц» по выбывшим, прибывшим и умершим избирателям города
450 документов ежемесячно
10
10
бюджет города Риддера
помощь в работе со списками получателей жилья
45 запросов ежемесячно
участие в рейдах по выявлению пустующего и брошенного жилья, составление актов
20 адресов  ежемесячно
помощь в формировании и работе с архивными документами
93 дела  ежемесячно
помощь по оформлению запросов

Күн сайын 5-8 іс
16
«Спорт кешені» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ғимаратқа қызмет көрсету және тазалау бойынша жұмыс;
стадион аумақтарын тазалау;
спорт құралдарын, трибуналарды, музайдынын, футбол алаңын күту бойынша жұмыстар. Нысанды күзету
Күн сайын 600 шаршы метр
12
8
Риддер қаласының бюджеті
17
Қазақстан Республикасы қаржы Министрлігі салық комитетінің «Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық Департаментінің Риддер қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ЖСН базасын нақтылау бойынша жұмыс, ресмиленген мүлікті тіркеуді нақтылау, акциздік қадағалау орындарындағы кезекшілік
Күн сайын 200 объект
10
8
Риддер қаласының бюджеті
Төленбеген салықтарды төлету бойынша хабарламаларды жеткізу
Күн сайын 20-30 дана
18
«Риддер қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Хат-хабарларды алу және жеткізу
Ай сайын 116 құжат
4
4
Риддер қаласының бюджеті
Құжаттарды, көшірмелерді әзірлеу және тапсыру
Ай сайын 150 дана
Келіп түсетін өтініштерді компьютерлік өңдеуге көмектесу
Ай сайын 184 дана
19
Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігінің «Биологиялық зерттеу орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жанындағы Алтай ботаникалық бағы (келісім бойынша, бірлесіп қаржыландыру)
Ғылыми табиғи өсімдіктер дүниесін күту бойынша жұмысқа көмектесу
Табиғи өсімдіктер дүниесі 4 гектар, дендрарий 12 гектар, гүл өсіру 3 гектар, жеміс шаруашылығы 15 гектар; Репродукциялық питомник – 30 гектар
36
12
Риддер қаласының бюджеті 50 % кәсіпорын 50 %
20
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша статистика Департаменті» мемлекеттік мекемесінің Риддер қаласының статистика басқармасы (келісім бойынша)
Коньюктуралық тексерулер және әлеуметтік сауалнамалар жургізуге көмектесу
Жылына - 3620 адам қамту
12
6
Риддер қаласының бюджеті
Бағаны және үй шаруашылығын тексеруге көмектесу
21
«Риддер қаласының мемлекеттік тілді оқыту орталығы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Іс қағаздарын жүргізу бойынша жұмысқа көмектесу, қағаз тасушының жұмысы
Жылына 850 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
22
«Риддер қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қатынас қағаздарды алу және жеткізу
Ай сайын 400 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
Қатынас қағаздарды пошта арқылы жіберу
Ай сайын 50 хат
23
«Риддер қаласының орталық кітапхана жүйесі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қорлармен күнделікті жұмыс, кітаптарды, журналдарды жөндеуге көмектесу
Айына 3 іс-шара
8
4
Риддер қаласының бюджеті
Мәдени-бұқаралық іс-шараларды дайындауға көмектесу
Жылына - 36 іс-шара
7500 адамда қамтумен
24
«Риддер қаласының спорт және дене шынықтыру бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау
Күн сайын 1000 шаршы метр
6
4
Риддер қаласының бюджеті
Жазғы уақытта шөпті шабу
Күн сайын 800 шаршы метр
Қысқы уақытта қар тазалау
Күн сайын 500 шаршы метр
Құжаттарды мұрағатқа тапсыруға дайындауға көмектесу, қағаз тасушының жұмысы
Күн сайын 750 дана
25
«ҚР Жоғарғы сотының жанындағы сот қызметін қамтамасыз ету бойынша Департаментінің ШҚ облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі (Шығыс Қазақстан облысының Риддер қалалық соты) келісім бойынша
Шақыру қағаздарын жеткізу
Айына 600 шақыру қағазы
12
8
Риддер қаласының бюджеті
Шығыс қатынас қағаздарын тарату
Айына 500 құжат
Істерді жинақтауға көмектесу
Айына 400 құжат
Құжаттарды мұрағатқа тапсыруға дайындау
26
«Риддер қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Үй-жайды тазалау
Күн сайын 2 кабинет
5
4
Риддер қаласының бюджеті
Қағаз тасушының – қатынас қағаздарды жеткізуі

5 - 8 дел ежедневно
16
Государственное коммунальное казенное предприятие «Спортивный комплекс»
Работы по обслуживанию и уборке здания, уборка территории стадиона, работы по уходу за спортивным инвентарем, трибунами, катком, футбольным полем, охрана объекта
600 квадратных метров ежедневно
12
8
бюджет города Риддера
17
Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан государственное учреждение «Налоговое управление по городу Риддеру налогового департамента по Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в работе по уточнению базы ИИН, уточнению регистрации легализованного имущества, помощь в дежурстве на акцизных постах
200 объектов ежедневно
10
8
бюджет города Риддера
доставка уведомлений по взысканию недоимки
20 - 30 штук ежедневно
18
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Риддера»
Доставка и получение корреспонденции
116 документов ежемесячно
4
4
бюджет города Риддера
обработка и передача документов, копий
150 штук ежемесячно
помощь в компьютерной обработке поступающих  заявлений
184 штук ежемесячно
19
Алтайский ботанический сад при республиканском государственном предприятии «Центр биологических исследований» Министерства образования и науки Республики Казахстан (по согласованию, со финансирование)
Помощь в работе по уходу за научными коллекциями природной флоры
Природная флора 4 гектара, дендрарий 12 гектаров, цветоводство 3 гектара, плодоводство 15 гектаров; репродукционный питомник - 30 гектаров
36
12
50 % бюджет города Риддера, 50 % предприятие
20
Государственное учреждение «Департамент статистики по Восточно-Казахстанской области» управление статистики города Риддера (по согласованию)
Помощь в проведении коньюктурных обследований и социальных опросов
Охват  3620  человек в год
12
6
бюджет города Риддера
помощь в обследовании цен и домашних хозяйств
21
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр обучения государственному языку города Риддера»
Помощь в работе по делопроизводству, работа курьера
850 документов в год
2
2
бюджет города Риддера
22
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования города Риддера»
Доставка и получение корреспонденции
400 документов ежемесячно
2
2
бюджет города Риддера
Отправка корреспонденции по почте
50 писем ежемесячно
23
Коммунальное государственное учреждение «Центральная библиотечная система города Риддера»
Помощь в ежедневной работе с фондами, ремонт книг, журналов
3 мероприятия в месяц
8
4
бюджет города Риддера
помощь в подготовке культурно-массовых мероприятий
36 – в год с охватом 7500 человек
24
Государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта города Риддера»
Уборка территории
Ежедневно 1000 квадратных метров
6
4
бюджет города Риддера
скашивание травы в летний период
800 квадратных метров ежедневно
уборка снега в зимний период
500 квадратных метров ежедневно
помощь в подготовке документов к сдаче в архив, курьерская работа
ежедневно 750 штук
25
Государственное учреждение «Канцелярия ВК областного суда Департамента по обеспечению деятельности  судов при Верховном суде РК (Риддерский городской суд Восточно-Казахстанской области) по согласованию
Доставка повесток
600 повесток в месяц
12
8
бюджет города Риддера
Разноска исходящей корреспонденции
500 документов в месяц
помощь в комплектовании  дел
400 дел в месяц
помощь в подготовке документов к сдаче в архив
30 дел в неделю
26
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии города Риддера»
Уборка помещений
2 кабинета ежедневно
5
4
бюджет города Риддера
курьерская доставка корреспонденции

Күн сайын 42-45 құжат
Кіріс және шығыс қатынас қағаздарын тіркеу бойынша жұмысқа көмектесу
Күн сайын 35-40 құжат
Азық-түліктік және азық – түліктік емес тауарларға баға мониторингін жүргізу бойынша көмектесу.
Күн сайын 11-13 дүкен
27
«Риддер қалалық қазынашылық басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Қатынас қағаздарды жеткізу, мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу
Күніне 15-10 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
Құжаттарды аударуға көмектесу, құжаттардың көшірмелерін ресімдеу
Ай сайын 1120 дана
28
«Риддер қаласы мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесі
Іс қағаздарын жүргізу бойынша жұмысқа көмектесу, қағаз тасушының жұмысы
Құжат айналымы - айына 449 дана
2
2
Риддер қаласының бюджеті
29
«ҚР Жоғарғы сотының жанындағы сот қызметін қамтамасыз ету бойынша департаментінің ШҚ облыстық сот кеңсесі» мемлекеттік мекемесі (Риддер қаласының мамандандырылған әкімшілік соты) (келісім бойынша)
Қағаз тасушының – шақыру қағаздарын және орындау құжаттарын таратуы
Ай сайын 1500 шақыру қағазы, 500 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
30
Шығыс Қазақстан облыстық әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы «Риддер қалалық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны (келісім бойынша)
Белгіленген аумақты тазалау, абаттандыру бойынша жұмыс
4 гектар
5
2
Риддер қаласының бюджеті
Кіре беріс жолдарын және шатырды қардан тазарту
20000 шаршы метр
Қызметтік орынды, баспалдақтарды жуу
1000 шаршы метр
Қабырғалар мен төбелерді әктеу
3000 шаршы метр
Терезелерді жуу
1000 шаршы метр
Көшеттер мен жас ағаштар отырғызу
40 дана
Шөптерді шабу
2 гектар
31
Риддер қаласының «Халықтар достығы үйі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қаланың этномәдени орталықтарымен жалпы қалалық іс-шараларды дайындауға көмектесу

42 - 45 документов ежедневно
помощь в работе по регистрации входящей и исходящей корреспонденции
35 - 40 документов ежедневно
помощь по ведению мониторинга цен на продовольственные и непродовольственные товары
11 - 13 магазинов ежедневно
27
Государственное учреждение «Риддерское городское управление казначейства» (по согласованию)
Доставка корреспонденции, помощь в работе с архивными документами
15-10 документов в день
2
2
бюджет города Риддера
помощь в переводе документов, оформление копий документов
1120 штук ежемесячно
28
Государственное учреждение «Аппарат маслихата города Риддера»
Помощь в работе по делопроизводству, работа курьера
Документооборот - 449 штук в месяц
2
2
бюджет города Риддера
29
Государственное учреждение «Канцелярия ВК областного суда Департамента по обеспечению деятельности  судов при Верховном суде РК (Специализированный административный суд города Риддера) (по согласованию)
Курьерская доставка повесток и исполнительных документов
1500 повесток ежемесячно, 500 документов
2
2
бюджет города Риддера
30
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Риддерская городская больница» управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного Акимата (по согласованию)
Работа по уборке, благоустройству прилегающей территории
4 гектара
5
2
бюджет города Риддера
очистка подъездных путей и крыш от снега
20000 квадратных метров
мытье лестничных пролетов, служебных помещений
1000 квадратных метров
побелка стен, потолков
3000 квадратных метров
мытье окон
1000 квадратных метров
посадка молодых деревьев, кустарников
40 штук
выкос травы
2 гектара
31
Коммунальное государственное казенное предприятие «Дом дружбы народов» города Риддера
Помощь в подготовке общегородских мероприятий с этнокультурными центрами города

Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды екі демалыс күні, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқама, арнайы киіммен, құралдармен қамтамасыз етуді жұмыс беруші ұйымдастырады. Қоғамдық жұмыстарға қатысушы жұмыссыздарға еңбекақы төлеу Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес, жеке еңбек шартының негізінде реттеледі және орындалған жұмыстың санына, сапасына және қиындығына байланысты жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі. Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар әйелдер, көпбалалы аналар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған адамдар) қоғамдық жұмыстардың шарттары тиісті санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек еңбек заңнамасына сәйкес қызметкерлер мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады.

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, инструктаж по охране труда и техники безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментами и оборудованием организует работодатель. Оплата труда безработным, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан, на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности работы путем перечисления на лицевые счета безработных; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины, имеющие несовершеннолетних детей, многодетные матери, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключенными между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.