Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 93 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2013 жылғы 18 шілдеде № 3312 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 15.01.2014 № 1 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы саласындағы төмендегідей мемлекеттік қызмет регламенттері бекітілсін:
1) "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру";
2) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру";
3) "Ветеринариялық анықтама беру".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Е. Ғ. Салықовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                      Н. Ноғаев
2013 жылғы 6 маусымдағы № 93
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
қаулысымен
бекітілген
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттiк қызмет регламентi (бұдан әрi – Регламент) Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңына сәйкес әзiрлендi.
2. "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) кент, ауылдық (селолық) округтер әкімінің аппараты, облыстық маңызы бар қаланың ауыл шаруашылығы бөлімі (бұдан әрі – уәкілетті орган), сондай-ақ баламалы негізде Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалы (бұдан әрі – орталықтар) көрсетеді.
Шалғай орналасқан елді мекендердегі тұрғындардың мемлекеттік қызметтерге қол жетімділігін қамтамасыз ету мақсатында, мемлекеттік қызметтерді Мобильді орталықтары арқылы көрсетуге жол беріледі.

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере сельского хозяйства Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 6 июня 2013 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 июля 2013 года № 3312. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 15 января 2014 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 15.01.2014 № 1
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года  местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года  государственных услугах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нижеследующие регламенты государственных услуг в сфере сельского хозяйства Западно-Казахстанской области:
1) "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства";
2) "Выдача ветеринарного паспорта на животное";
3) "Выдача ветеринарной справки".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Салыкова Е. Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области                     Н. Ногаев
Утвержден
постановлением
акимата Западно-Казахстанской области
от 6 июня 2013 года № 93
Регламент
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее – Регламент) разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах".
2. Государственная услугу "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее - государственная услуга) оказывают аппарат акима поселка, аульного (сельских) округов, отдел сельского хозяйства города областного значения (далее – уполномоченный орган), а также Филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на альтернативной основе (далее - центры).
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственной услуги через Мобильные Центры.

3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Заңының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2318 "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" қаулысы (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетiледi.
5. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат көздері: Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің www.minagri.gov.kz интернет-ресурстары, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының интернет-ресурсы: www.con.gov.kz; "электрондық үкіметтің" www.е.gov.kz веб-порталы; ресми ақпарат көздері уәкілетті органның және орталықтың ғимараттарында орналасқан стенділер болып табылады.
Уәкілетті органдардың мекен-жайлары осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
Орталықтардың мекен-жайлары осы Регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (бұдан әрі – анықтама) (қағаз жеткiзгiште), не мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері уәкілетті органдарға өтініш берген кезде:
1) мемлекеттік қызмет өтініш берілген сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетіледі;
2) мемлекеттік қызметті алушы өтініш берген күні көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейiнгi күтудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
орталықтарға өтініш берген кезде:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;
2) мемлекеттiк қызметтi алушы өтініш берген күні көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең жоғары шекті уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи" и постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее - Стандарт).
5. Источниками информации о государственной услуге являются интернет-ресурсы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан www.minagri.gov.kz, интернет-ресурс Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан www.con.gov.kz; веб-портал "электронного правительства" www.e.gov.kz; официальные источники информации и стенды, расположенные в зданиях уполномоченного органа и Центра.
Адреса уполномоченных органов указаны в приложении 1 настоящего Регламента.
Адреса центров указаны в приложении 2 настоящего Регламента.
6. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе) (далее – справка) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
2. Порядок оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги при обращении в уполномоченные органы:
1) государственная услуга оказывается с момента обращения, в течение 2 (двух) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
при обращении в центры:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи необходимых документов получателем государственной услуги, указанных в пункте 11 Стандарта – не более 2 (двух) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги – не более 20 (двадцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 20 (двадцати) минут.
9. Государственная услуга оказывается бесплатно.

10. Жұмыс кестесі:
1) Уәкілетті органдардың: демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі мен жұманы қоса алғанда сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
2) Орталықтардың: мемлекеттік қызметті демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі мен сенбіні қоса алғанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз көрсетіледі. Қабылдау тездетілген қызмет көрсетусіз "электронды" кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
Мобильді орталықтар Орталық бекіткен кестеге сәйкес, бір елді мекенде аптасына 1 рет алты жұмыс сағаттан кем емес уақытта құжаттар қабылдауды жүзеге асырады.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдайлар жасалады (күтуге арналған зал, құжаттарды толтыру орындары қажетті құжаттар тізбесі және оларды толтыру үлгілері бар стенділермен жарақталады). Уәкілетті органдардың және орталықтардың ғимараттары физикалық мүмкіндіктері шектеулі адамдардың кіруіне арналған пандусы бар кіреберіспен жабдықталған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету
үдерісіндегі іс-әрекетінің (өзара
іс-қимылының) тәртібін сипаттау
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы Стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды тапсырады.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) сұранымды қабылдау нөмірі және күні;
2) сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны және атауы;
4) мемлекеттік қызметтің нәтижелерін беру күні (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда);
6) мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетіледі.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі мемлекеттік қызметті алушыға немесе оның өкіліне (нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша) жеке өзі келген кезде беріледі.
Егер мемлекеттік қызметті алушы қызмет нәтижесі үшін белгіленген мерзімде келмеген жағдайда, орталық олардың бір ай ішінде сақталуын қамтамасыз етеді, одан кейін оларды уәкілетті органға тапсырады.
15. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайларда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету үрдісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) тартылады:

10. График работы:
1) Уполномоченных органов: ежедневно, с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2) Центров: государственная услуга предоставляется ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва. Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без ускоренного обслуживания.
Мобильные Центры осуществляют прием документов согласно утвержденному Центром графику, не менее шести рабочих часов в одном населенном пункте 1 раз в неделю.
11. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (зал для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения). Здания уполномоченных органов и центров оборудованы входом с пандусами, предназначенными для доступа людей с ограниченными физическими возможностями.
3. Описание порядка действий
(взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
13. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи результатов государственной услуги;
5) фамилии, имени, (при наличии) отчества работника принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, (при наличии) отчества получателя государственной услуги, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, и их контактных телефонов.
14. Результат оказания государственной услуги выдается получателю государственной услуги либо его представителю (по нотариально удостоверенной доверенности) при личном посещении.
В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за результатом услуги в указанный срок, центр обеспечивает их хранение в течение одного месяца, после чего передает их в уполномоченный орган.
15. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
16. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):

1) орталық инспекторы;
2) уәкілетті органның қызметкері;
3) уәкілетті органның басшысы.
17. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістің) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттері (үдерістері) реттілігін және өзара әрекеттестігінің мәтіндік кестелік сипаттау осы Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
18. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттің қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы Регламенттің 4-қосымшасында келтірілген.

1) инспектор центра;
2) сотрудник уполномоченного органа;
3) руководитель уполномоченного органа.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
18. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 4 к настоящему Регламенту.

4. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
19. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі бұзылған жағдайда лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамаларында қарастырылған жауапкершілік алады.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органдардың мекенжайлары
Р/с №
Атауы
Мекенжайы
Байланыс телефоны
1
"Ақжол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Лбішін ауылы, Қонаев көшесі, 21

4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
19. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Адреса уполномоченных органов
№ п/п
Наименование
Адрес
Контактный телефон
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжолского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Лбищенск, улица Кунаева, 21

87113651351
87113694316
87113691006
2
"Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Ақсуат ауылы, Октябрьская көшесі, 27
87113651837
87113651850
87113651924
3
"Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Алғабас ауылы, Е. Орақбаев көшесі, 70
87113693387
87113693300
87113693500
4
"Алмалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Алмалы ауылы, Абылай хан көшесі, 54
87113621118
87113621832
5
"Базартөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Базартөбе ауылы, Ө. Қадырғалиев көшесі, 49
87113621212
87113625171
6
"Базаршолан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Базаршолан ауылы, Жамбыл көшесі, 21
87113652620
87113621247
87113652505
7
"Бударин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Бударин ауылы, Чапаев көшесі, 11
87113697706
87113697776
8
"Есенсай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Есенсай ауылы, Тәуілсіздік көшесі, 24
87113622568
87113652485
9
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Жамбыл ауылы, Жағалау көшесі, 5
87113650552
10
"Жаңабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Жаңабұлақ ауылы, Абатов көшесі, 50
87113696700
11
"Қабыршақты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Первомайск ауылы, Чапаев көшесі, 27
87113650535
87113693112
12
"Қарауылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Қарауылтөбе ауылы, Т. Масин көшесі, 8
87113647256
87113647148
13
"Конеккеткен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Конеккеткен ауылы, У. Исаев көшесі, 15
87113692333
14
"Құрайлысай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Ж. Молдағалиев ауылы, Ж. Молдағалиев көшесі, 6
87113623322
15
"Мерген ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Мерген ауылы, Құрманғазы көшесі, 12

87113651351
87113694316
87113691006
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуатского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Аксуат, улица Октябрьская, 27
87113651837
87113651850
87113651924
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Алгабасского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Алгабас, улица Е. Оракбаева, 70
87113693387
87113693300
87113693500
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Алмалинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Алмалы, улица Абылайхана, 54
87113621118
87113621832
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Базартюбинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Базартюбе, улица О. Кадыргалиева, 49
87113621212
87113625171
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Базаршоланского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Базаршолан, улица Жамбыла, 21
87113652620
87113621247
87113652505
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Бударинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Бударино, улица Чапаево, 11
87113697706
87113697776
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенсайского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Есенсай, улица Тәуілсіздік, 24
87113622568
87113652485
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбульского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Жамбул, улица Жагалау, 5
87113650552
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанабулакского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Жанабулак, улица Абатова, 50
87113696700
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Кабыршактинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Первомайск, улица Чапаева, 27
87113650535
87113693112
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Караултюбинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Караултобе, улица Т. Масина, 8
87113647256
87113647148
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Конеккеткенского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Конеккеткен, улица У. Исаева, 15
87113692333
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Курайлысайского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Ж. Молдагалиева, улица Ж. Молдагалиева, 6
87113623322
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Мергеневского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Мергенево, улица Курмангазы, 12

87113651120
87113681146
16
"Сарытоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Жанама ауылы, Ленин көшесі, 14/3
87113652340
87113621345
17
"Тайпақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Тайпақ ауылы, Ленин көшесі, 37
87113621712
18
"Чапаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Қонаев көшесі, 35
87113691387
87113691737
87113692391
19
"Сайқын ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөкей ордасы ауданы, Сайқын ауылы, Бергалиев көшесі, 18
87114021465
20
"Бисен ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөкей ордасы ауданы, Бисен ауылы, Б. Жанекешев көшесі, 15
87114024331
21
"Мұратсай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөкей ордасы ауданы, Мұратсай ауылы, Абай көшесі, 14
87114023449
22
"Орда ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөкей ордасы ауданы, Хан Ордасы ауылы, А. Оразбаева көшесі, 15
87114060130
23
"Саралжын ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөкей ордасы ауданы, Саралжын ауылы, Құрманғазы көшесі, 22
87114053117
24
"Темір Масин ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөкей ордасы ауданы, Бөрлі ауылы, Т. Масин көшесі, 1
87114033234
25
"Ұялы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөкей ордасы ауданы, Ұялы ауылы, Х. Маданов көшесі, 6
87114044119
26
"Ақбұлақ селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақбұлақ ауылы, Абай көшесі, 36
87113326782
27
"Ақсу селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсу ауылы, Достық көшесі, 24
87113326530
28
"Александр селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Александров ауылы, Жамбыл көшесі
87113324364
29
"Бөрлі селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Бөрлі ауылы, Чапаевская көшесі, 14/2
87113325182
30
"Бумакөл селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Бумакөл ауылы, Линейная көшесі, 6

87113651120
87113681146
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарытогайского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Жанама, улица Ленина, 14/3
87113652340
87113621345
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Тайпакского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Тайпак, улица Ленина, 37
87113621712
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Чапаевского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Чапаево, улица Кунаева, 35
87113691387
87113691737
87113692391
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Сайхинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Бокейординский район, село Сайхин, улица Бергалиева, 18
87114021465
20
Государственное учреждение "Аппарат акима Бисенского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Бокейординский район, село Бисен, улица Б. Жанекешева, 15
87114024331
21
Государственное учреждение "Аппарат акима Муратсайского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Бокейординский район, село Муратсай, улица Абая, 14
87114023449
22
Государственное учреждение "Аппарат акима Урдинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Бокейординский район, село Хан ордасы, улица А. Оразбаевой, 15
87114060130
23
Государственное учреждение "Аппарат акима Саралжинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Бокейординский район, село Саралжин, улица Курмангазы, 22
87114053117
24
Государственное учреждение "Аппарат акима Темир Масинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Бокейординский район, село Бурли, улица Т. Масина, 1
87114033234
25
Государственное учреждение "Аппарат акима Уялинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Бокейординский район, село Уялы, улица Х. Маданова, 6
87114044119
26
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбулакского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, село Акбулак, улица Абая, 36
87113326782
27
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, село Аксу, улица Достык, 24
87113326530
28
Государственное учреждение "Аппарат акима Александровского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, село Александровка, улица Жамбула
87113324364
29
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, село Бурлин, улица Чапаевская, 14/2
87113325182
30
Государственное учреждение "Аппарат акима Бумакольского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, село Бумакол, улица Линейная, 6

87113350581
31
"Березов селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Березов ауылы, Тупиковая көшесі, 1
87113323234
32
"Жарсуат селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Жарсуат ауылы, Ленин көшесі, 35
87113323666
33
"Кеңтүбек селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Кеңтүбек ауылы, Совет көшесі, 61
87113327010
34
"Қанай селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Қанай ауылы, Ленин көшесі, 26
87113325588
35
"Қарағанды селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Киров ауылы, Больничная көшесі, 2
87113324182
36
"Қарақұдық селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Тихоновка ауылы, Ленин көшесі, 34
87113337687
37
"Приурал селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Приурал ауылы, Ленин көшесі, 33
87113327532
38
"Пугачев селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Пугачев ауылы, Қазақстан көшесі, 18
87113326180
39
"Успен селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Успен ауылы, Советская көшесі, 11
87113351036
40
"Бірлік ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Бірлік ауылы, ҚазССР 60 жыл көшесі, 32
87114124733
41
"Жаңажол ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңажол ауылы, Суханова көшесі, 1
87114121960
42
"Жаңақазан ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңақазан ауылы, Новостройка көшесі, 3
87114625325
43
"Жаңақала ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы, 1 Мамыр көшесі, 2
87114121732
44
"Көпжасар ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Көпжасар ауылы, Барша көшесі, 1
87114131470
45
"Қызылоба ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Қызылоба ауылы, Құрманғазы көшесі, 5

87113350581
31
Государственное учреждение "Аппарат акима Березовского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, село Березовка, улица Тупиковая, 1
87113323234
32
Государственное учреждение "Аппарат акима Жарсуатского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, село Жарсуат, улица Ленина, 35
87113323666
33
Государственное учреждение "Аппарат акима Кентубекского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, село Кентубек, улица Советская, 61
87113327010
34
Государственное учреждение "Аппарат акима Канайского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, село Канай, улица Ленина, 26
87113325588
35
Государственное учреждение "Аппарат акима Карагандинского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, село Кирово, улица Больничная, 2
87113324182
36
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракудукского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, село Тихоновка, улица Ленина,34
87113337687
37
Государственное учреждение "Аппарат акима Приурального сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, село Приуральное, улица Ленина, 33
87113327532
38
Государственное учреждение "Аппарат акима Пугачевского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, село Пугачево, улица Казахстан, 18
87113326180
39
Государственное учреждение "Аппарат акима Успеновского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, село Успеновка, улица Советская, 11
87113351036
40
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Жангалинский район, село Бирлик, улица 60-лет Каз ССР, 32
87114124733
41
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанажолского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Жангалинский район, село Жанажол, улица Суханова, 1
87114121960
42
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанаказанского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Жангалинский район, село Жанаказан, улица Новостройка, 3
87114625325
43
Государственное учреждение "Аппарат акима Жангалинского аульного округа "
Западно-Казахстанская область, Жангалинский район, село Жангала, улица 1 Мамыр, 2
87114121732
44
Государственное учреждение "Аппарат акима Копжасарского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Жангалинский район, село Копжасар, улица Барша, 1
87114131470
45
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылобинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Жангалинский район, село Кызылоба, улица Курмангазы, 5

87114123706
46
"Мәштексай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Мәштексай ауылы, Мендешев көшесі, 1
87114121848
47
"С. Мендешев ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Қырқопа ауылы, Д. Нурпейсова, 1
87114124548
48
"Пятимар ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Пятимар ауылы, Мамен көшесі, 17
87114124159
49
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Ақоба ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы, Ақоба ауылы, Абай көшесі, 10
87113526977
50
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Борсы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы, Борсы ауылы, Мұқанбетқалиев көшесі, 7
87113530356
51
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жәнібек ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы, Ғ. Қараш көшесі, 8
87113521834
52
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жаксыбай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы, Жақсыбай ауылы, Қарақұлов көшесі, 20
87113530124
53
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы, Қамысты ауылы, Гагарин көшесі, 31
87113524101
54
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Күйгенкөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы, Жасқайрат ауылы, И. Тайманов көшесі, 31
87113525175
55
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Талов ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы, Талов ауылы, Школьная көшесі, 40
87113530244
56
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Тау ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы, Тау ауылы, Абай көшесі, 1
87113524373
57
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы, Ұзынкөл ауылы, Телағысов көшесі, 1
87113525327
58
"Переметный ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Переметный ауылы, Гагарин көшесі, 83

87114123706
46
Государственное учреждение "Аппарат акима Маштексайского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Жангалинский район, село Маштексай, улица Мендешева,1
87114121848
47
Государственное учреждение "Аппарат акима С. Мендешевского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Жангалинский район, село Кыркопа, улица Д. Нурпейсова,1
87114124548
48
Государственное учреждение "Аппарат акима Пятимарского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Жангалинский район, село Пятимар, улица Мамен,17
87114124159
49
Государственное учреждение "Аппарат акима Акобинского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Жанибекский район, поселок Акоба, улица Абая, 10
87113526977
50
Государственное учреждение "Аппарат акима Борсинского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области "
Западно-Казахстанская область, Жанибекский район, поселок Борсы, улица Муканбеткалиева, 7
87113530356
51
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанибекского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Жанибекский район, село Жанибек, улица Г. Караш, 8
87113521834
52
Государственное учреждение "Аппарат акима Жаксыбайского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Жанибекский район, поселок Жаксыбай, улица Каракулова, 20
87113530124
53
Государственное учреждение "Аппарат акима Камыстинского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Жанибекский район, поселок Камыста, улица Гагарина, 31
87113524101
54
Государственное учреждение "Аппарат акима Куйгенкульского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Жанибекский район, село Жаскайрат, улица И. Тайманова, 31
87113525175
55
Государственное учреждение "Аппарат акима Таловского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Жанибекский район, поселок Талов, улица Школьная, 40
87113530244
56
Государственное учреждение "Аппарат акима Тауского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Жанибекский район, поселок Тау, улица Абая, 1
87113524373
57
Государственное учреждение "Аппарат акима Узункульского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Жанибекский район, поселок Узункуль, улица Телагисова, 1
87113525327
58
Государственное учреждение "Аппарат акима Переметнинского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Переметное, улица Гагарина, 83

87113022162
87113023381
59
"Зеленов ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Зеленое ауылы, Чапаев көшесі
87113077132
87113077197
60
"Егiндiбұлақ ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Егiндiбұлақ ауылы, Школьная көшесі, 1
87113025273
87113025920
61
"Железнов ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Железнов ауылы, Мектеп көшесі
87113072132
62
"Шалғай ауылдық (селолық)округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы Шалғай ауылы, Чамчиян көшесі, 12
87113073121
87113025903
63
"Белес ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Белес ауылы, Матросов көшесі
87113061135
87113061177
64
"Щапов ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Щапов ауылы, Мир көшесі, 1
87113069132
87113069125
65
"Көшiм ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Үлкен Шаған ауылы, Советская көшесі, 58
87113076132
66
"Янайкин ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Янайкин ауылы, Садовая көшесі, 2
87113074132
87113074160
67
"Краснов ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Погодаев ауылы, Жеңiс көшесі, 1
87113134112
68
"Дариян ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Дариян ауылы, Пионерская көшесі, 26
87113124063
69
"Трекин ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Трекин ауылы, Жиберин көшесі, 1
87113124204
87113197118
70
"Январцев ауылдық(селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Январцев ауылы, Советская көшесі, 91
87113195549
71
"Рубежин ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Рубежинск ауылы, Ленин көшесі, 5
87113133318
72
"Макаров ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Макаров ауылы, Петров көшесі, 1

87113022162
87113023381
59
Государственное учреждение "Аппарат акима Зеленовского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Зеленое, улица Чапаева
87113077132
87113077197
60
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного (сельского) округа Егіндібұлақ"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Егіндібұлақ, улица Школьная, 1
87113025273
87113025920
61
Государственное учреждение "Аппарат акима Железновского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Железново, улица Мектеп
87113072132
62
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного (сельского) округа Шалғай"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Шалғай, улица Чамчияна, 12
87113073121
87113025903
63
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного (сельского) округа Белес"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Белес, улица Матросова
87113061135
87113061177
64
Государственное учреждение "Аппарат акима Щаповского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Щапово, улица Мира, 1
87113069132
87113069125
65
Государственное учреждение "Аппарат акима Кушумского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Большой Чаган, улица Советская, 58
87113076132
66
Государственное учреждение "Аппарат акима Янайкинского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Янайкино, улица Садовая, 2
87113074132
87113074160
67
Государственное учреждение "Аппарат акима Красновского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Погодаево, улица Женис, 1
87113134112
68
Государственное учреждение "Аппарат акима Дарьинского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Дарьинск, улица Пионерская, 26
87113124063
69
Государственное учреждение "Аппарат акима Трекинского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Трекино, улица Жиберина, 1
87113124204
87113197118
70
Государственное учреждение "Аппарат акима Январцевского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Январцево, улица Советская, 91
87113195549
71
Государственное учреждение "Аппарат акима Рубеженского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Рубежинское, улица Ленина, 5
87113133318
72
Государственное учреждение "Аппарат акима Макаровского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Макарово, улица Петрова, 1

87113121684
73
"Мичурин ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Мичурин ауылы, Мичурин көшесі, 5/1
87112219152
74
"Раздольное ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Раздольное ауылы, Шевченко көшесі
87113196131
75
"Махамбет ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Махамбет ауылы, Ленин көшесі
87113191123
76
"Чеботарев ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Чеботарев ауылы
87113191124
77
"Сұлу көл ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Сұлу көл ауылы, Достық көшесі, 15
87113131145
78
"Чиров ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Чиров ауылы, Мир көшесі, 68
87113193145
79
"Достық ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Достық ауылы, Гагарин көшесі, 21
87113195549
80
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Казталовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Казталов ауылы, Шарафутдинов көшесі, 23/1
87114431597
81
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Нұрсай ауылы, Желтоқсан көшесі, 1
87114425389
82
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қараоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қараоба ауылы, Бектұрған көшесі, 18
87114725524
83
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қошанкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қошанкөл ауылы, Жаңа құрылыс көшесі, 14
87114733284
84
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Бостандық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Бостандық ауылы, ҚР Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, 39
87114424782
85
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Бірік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Әжібай ауылы, Мектеп көшесі, 4

87113121684
73
Государственное учреждение "Аппарат акима Мичуринского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Мичуринское, улица Мичурина, 5/1
87112219152
74
Государственное учреждение "Аппарат акима Раздольненского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Раздольное, улица Шевченко
87113196131
75
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного (сельского) округа Махамбет"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Махамбет, улица Ленина
87113191123
76
Государственное учреждение "Аппарат акима Чеботаревского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Чеботарево
87113191124
77
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного (сельского) округа Сулуколь"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Сулуколь, улица Достык, 15
87113131145
78
Государственное учреждение "Аппарат акима Чировского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Чирово, улица Мира, 68
87113193145
79
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного (сельского) округа Достык"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Достык, улица Гагарина, 21
87113195549
80
Государственное учреждение "Аппарат акима Казталовского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Казталовка, улица Шарафутдинова, 23/1
87114431597
81
Государственное учреждение "Аппарат акима Теренкульского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Нурсай, улица Желтоқсан, 1
87114425389
82
Государственное учреждение "Аппарат акима Караубинского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Караоба, улица Бектургана, 18
87114725524
83
Государственное учреждение "Аппарат акима Кушанкульского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Кушанкуль, улица Жаңа құрылыс, 14
87114733284
84
Государственное учреждение "Аппарат акима Бостандыкского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Бостандық, улица ҚР Тәуелсіздігіне 10 жыл, 39
87114424782
85
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирикского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Ажибай, улица Мектеп, 4

87114433274
86
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Болашақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Болашақ ауылы, Гагарин көшесі, 1
87114620428
87
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қайыңды ауылы, С. Жумашева көшесі, 14
87114635146
88
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Жалпақтал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Жалпақтал ауылы, С. Датұлы көшесі, 23
87114421520
89
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Жаңажол ауылы, С. Датұлы көшесі, 15
87114421100
90
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Ақпәтер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Ақпәтер ауылы, Т. Аубакиров көшесі, 21
87114426185
91
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қарасу ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1
87114425132
92
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қараөзен ауылдық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қарөзен ауылы, Пришкольная көшесі, 1
87114421449
93
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Талдықұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Талдықұдық ауылы, Мира көшесі, 1
87114623135
94
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Талдыапан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Талдыапан ауылы, Бейбітшілік көшесі, 7
87114624187
95
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Көктерек ауылы, С.Ақбаев көшесі, 2
87113824645
96
"Қаратөбе селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе селосы, Ғ. Құрманғалиев көшесі, 18
87114531303
97
"Сулыкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Сулыкөл ауылы, Жұмалиев көшесі, 31

87114433274
86
Государственное учреждение "Аппарат акима Болашакского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Болашак, улица Гагарина, 1
87114620428
87
Государственное учреждение "Аппарат акима Кайындинского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Кайынды, улица С. Жумашева, 14
87114635146
88
Государственное учреждение "Аппарат акима Жалпакталского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Жалпактал, улица С. Датұлы, 23
87114421520
89
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанажолского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Жанажол, улица С. Датұлы, 15
87114421100
90
Государственное учреждение "Аппарат акима Акпатерского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Акпатер, улица Т. Аубакирова, 21
87114426185
91
Государственное учреждение "Аппарат акима Карасуского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Карасу, улица Мира, 1
87114425132
92
Государственное учреждение "Аппарат акима Караузеньского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Караузень, улица Пришкольная, 1
87114421449
93
Государственное учреждение "Аппарат акима Талдыкудыкского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Талдыкудык, улица Мира, 1
87114623135
94
Государственное учреждение "Аппарат акима Талдыапанского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Талдыапан, улица Бейбітшілік, 7
87114624187
95
Государственное учреждение "Аппарат акима Куктерекского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Куктерек, улица С. Акбаева, 2
87113824645
96
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратобинского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, село Каратобе, улица Г. Курмангалиева, 18
87114531303
97
Государственное учреждение "Аппарат акима Сулыкольского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, село Сулыколь, улица Жумалиева, 31

87114531129
98
"Саралжын селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қарақамыс ауылы, Мұхит көшесі, 1
87114529299
99
"Аққозы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қоржын ауылы, Шамғонов көшесі, 1
87114528116
100
"Қоскөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қоскөл ауылы, Қаржауов көшесі, 38
87114537116
101
"Қаракөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Ақтай ауылы, Қазақстан көшесі, 5
87114526232
102
"Жусандой селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Жусандой ауылы, Жамбыл көшесі, 19
87114544310
103
"Егіндікөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Егіндікөл ауылы, Құрманғалиев көшесі, 5
87114555441
104
"Алғабас ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Алғабас ауылы, Советская көшесі, 1
87113499127
105
"Аралтөбе ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Аралтөбе ауылы, Абай көшесі, 1
87113431215
106
"Бұлан ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Бұлан ауылы, Школьная көшесі, 1
87113421996
107
"Бұлдырты ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Бұлдырты ауылы, Маметов көшесі, 1
87113492350
108
"Елтай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Тасқұдық ауылы, Сырым Датұлы көшесі, 1
87113494332
109
"Жымпиты ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 12
87113431341
110
"Жосалы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Қоңыр ауылы, Жұмағалиев көшесі, 1
87113491100
111
"Жетікөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Қосарал ауылы, Комсомольская көшесі, 1
87113490465
112
"Сарой ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Шығырлой ауылы, Абай көшесі, 5

87114531129
98
Государственное учреждение "Аппарат акима Саралжинского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, село Каракамыс, улица Мухита, 1
87114529299
99
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккозинского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, село Коржын, улица Шамгонова, 1
87114528116
100
Государственное учреждение "Аппарат акима Коскульского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, село Косколь, улица Каржауова, 38
87114537116
101
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракульского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, село Актай, улица Казахстана, 5
87114526232
102
Государственное учреждение "Аппарат акима Жусандойского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, село Жусандой, улица Жамбыла, 19
87114544310
103
Государственное учреждение "Аппарат акима Егиндикульского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, село Егиндикуль, улица Курмангалиева, 5
87114555441
104
Государственное учреждение "Аппарат акима Алгабасского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, село Алгабас, улица Советская,19
87113499127
105
Государственное учреждение "Аппарат акима Аралтобинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, село Аралтобе, улица Абая, 1
87113431215
106
Государственное учреждение "Аппарат акима Буланского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, село Булан, улица Школьная, 1
87113421996
107
Государственное учреждение "Аппарат акима Булдуртинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, село Булдурта, улица Маметова, 1
87113492350
108
Государственное учреждение "Аппарат акима Елтайского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, село Таскудык, улица Сырыма Датова, 1
87113494332
109
Государственное учреждение "Аппарат акима Жымпитинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, село Жымпиты, улица Казахстанская, 12
87113431341
110
Государственное учреждение "Аппарат акима Жосалинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, село Коныр, улица Жумагалиева, 1
87113491100
111
Государственное учреждение "Аппарат акима Жетикульского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, село Косарал, улица Комсомольская, 1
87113490465
112
Государственное учреждение "Аппарат акима Саройского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, село Шагырлой, улица Советская, 5

87113492178
113
"Қособа ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Қособа ауылы, Қособа көшесі, 279
87113431220
114
"Талдыбұлақ ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Талдыбұлақ ауылы, Көктөбе көшесі, 5
87113431212
115
"Шолақаңқаты ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Тоғанас ауылы, Коммунистическая, 1
87113497221
116
"Ақтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Ақтау ауылы, Ардагерлер көшесі, 10
87113929517
117
"Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Амангелді ауылы, Ленин көшесі, 5
87113923704
118
"Достық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Достық ауылы, Сапашев көшесі, 6
87113924268
119
"Қазақстан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Атамекен ауылы, Жеңіс көшесі, 11
87113925320
120
"Қосшы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Оян ауылы, Н. Сәрсенбаев көшесі, 11
87113929214
121
"Мерей ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Мерей ауылы, Абай көшесі, 6
87113929693
122
"Мереке ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Мереке ауылы, Ақжігітов көшесі
87113926245
123
"Тасқала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Абай көшесі, 20
87113922372
124
"Шежін ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Шежін-2 ауылы, Юбилейная көшесі
87113923555
125
"Ақсуат селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ақсуат ауылы, Центральная көшесі, 20
87113238349
126
"Богданов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Богдановка ауылы, Советская көшесі, 1
87113233134
127
"Долин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Долин ауылы, Ауэзов көшесі, 43

87113492178
113
Государственное учреждение "Аппарат акима Кособинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, село Кособа, улица Кособа, 279
87113431220
114
Государственное учреждение "Аппарат акима Талдыбулакского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, село Талдыбулак, улица Коктобе, 5
87113431212
115
Государственное учреждение "Аппарат акима Шолаканкатинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, село Тоганас, улица Коммунистическая, 1
87113497221
116
Государственное учреждение "Аппарат акима Актауского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Актау, улица Ардагерлер, 10
87113929517
117
Государственное учреждение "Аппарат акима Амангельдинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Амангельды, улица Ленина, 5
87113923704
118
Государственное учреждение "Аппарат акима Достыкского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Достык, улица Сапашева, 6
87113924268
119
Государственное учреждение "Аппарат акима Казахстанского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Атамекен, улица Женис, 11
87113925320
120
Государственное учреждение "Аппарат акима Косщинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Оян, улица Н. Сарсенбаева, 11
87113929214
121
Государственное учреждение "Аппарат акима Мерейского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Мерей, улица Абая, 6
87113929693
122
Государственное учреждение "Аппарат акима Мерекенского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Мереке, улица Акжигитова
87113926245
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Таскалинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Таскала, улица Абая, 20
87113922372
124
Государственное учреждение "Аппарат акима Чижинского аульного округа"
Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Чижа -2, улица Юбилейная
87113923555
125
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуатского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Аксуат, лица Центральная, 20
87113238349
126
Государственное учреждение "Аппарат акима Богдановского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Богдановка, улица Советская, 1
87113233134
127
Государственное учреждение "Аппарат акима Долинского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Долинное, улица Ауэзова, 43

87113234198
128
"Новопавловка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Новопавловка ауылы, 60 лет Октября көшесі, 40
87113231149
129
"Покатиловка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Покатиловка ауылы, Ленин көшесі, 42
87113233571
130
"Подстепное селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылы, Советская көшесі, 1а
87113236461
131
"Приречное селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Приречное ауылы, Набережная көшесі, 10
87113235510
132
"Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ұзынкөл ауылы, Школьная көшесі, 4
87113235316
133
"Шаған селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Жаңа Өмір ауылы, Парковая көшесі
87113232546
134
"Федоровка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоровка ауылы, Ленин көшесі, 110
87113223299
135
"Ақжайық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ақжайық ауылы, Ленин көшесі, 4
87113291416
136
"Аңқаты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Аңқаты ауылы, Целинная көшесі, 1
87113293224
137
"Ақсоғым селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ақсоғым ауылы, Қазақстан көшесі, 48
87113295526
138
"Шалқар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Сарыөмір ауылы, Ленин көшесі, 40
87113294171
139
"Шағатай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Шағатай ауылы, Ишмаков көшесі, 23
87113294316
140
"Алмаз селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Алмаз ауылы, Рахимова көшесі, 69
87113751475
141
"Ақбұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Тасмола ауылы, Сағырбаев көшесі, 230
87113733790
142
"Ащысай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Ащысай ауылы, Бейбітшілік көшесі, 22

87113234198
128
Государственное учреждение "Аппарат акима Новопавловского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Новопавловка, улица 60 лет октября, 40
87113231149
129
Государственное учреждение "Аппарат акима Покатиловского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Покатиловка, улица Ленина, 42
87113233571
130
Государственное учреждение "Аппарат акима Подстепновского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Подстепное, улица Советская, 1а
87113236461
131
Государственное учреждение "Аппарат акима Приреченского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Приречное, улица Набережная, 10
87113235510
132
Государственное учреждение "Аппарат акима Узункольского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Узунколь, улица Школьная, 4
87113235316
133
Государственное учреждение "Аппарат акима Чаганского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Новая Жизнь, улица Парковая
87113232546
134
Государственное учреждение "Аппарат акима Федоровского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Федоровка, улица Ленина, 110
87113223299
135
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжаикского сельского округа "
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Акжаик, улица Ленина, 4
87113291416
136
Государственное учреждение "Аппарат акима Анкатинского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Анката, улица Целинная, 1
87113293224
137
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксогумского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Аксогум, улица Казахстанская, 48
87113295526
138
Государственное учреждение "Аппарат акима Шалкарского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Сарыомир, улица Ленина, 40
87113294171
139
Государственное учреждение "Аппарат акима Шагатайского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Шагатай, улица Ишмакова, 23
87113294316
140
Государственное учреждение "Аппарат акима Алмазненского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Алмазное, улица Рахимовой, 69
87113751475
141
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбулакского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Тасмула, улица Сагирбаева, 230
87113733790
142
Государственное учреждение "Аппарат акима Ащесайского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Ащесай, улица Мира, 22

87113725544
143
"Белогор селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Белогор ауылы, Садовая көшесі, 102
87113725156
144
"Қарағаш селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Новопетровка ауылы, Абай көшесі, 18
87113751574
145
"Лубен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Лубен ауылы, Мұхамбетов көшесі, 52
87113751294
146
"Полтава селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Полтава ауылы, Жастар көшесі, 12
87113725340
147
"Шыңғырлау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Тайманов көшесі, 90/а
87113733554
148
"Орал қаласының Зачаганск кенттік округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Зачаганск кенті, Жәңгір хан көшесі, 17
87112501880
87112521642
87112501677
149
"Орал қаласының Деркөл кенттік округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Деркөл кенті, О. Даля көшесі, 34
87112218062
87112218061
87112217561
150
"Орал қаласының Желаев кенттік округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Желаево кенті, Агрегатная көшесі, 16/1
87112274585
87112274584
151
"Орал қаласының Круглозерное кенттік округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Серебряков ауылы, Учительская көшесі, 3
87112521177
87112521158
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
2-қосымша
Орталықтардың тізбесі
Атауы
Мекенжайы
Байланыс телефоны
1
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалы
Орал қаласы, Жамбыл көшесі, 81/2
8(7112)
282527
2
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Ақжайық аудандық бөлімдері
Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Переулок көшесі, 2

87113725544
143
Государственное учреждение "Аппарат акима Белогорского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Белогорка, улица Садовая, 102
87113725156
144
Государственное учреждение "Аппарат акима Карагашского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Новопетровка, улица Абая, 18
87113751574
145
Государственное учреждение "Аппарат акима Лубенского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Лубенка, улица Мухамбетова, 52
87113751294
146
Государственное учреждение "Аппарат акима Полтавского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Полтавка, улица Жастар, 12
87113725340
147
Государственное учреждение "Аппарат акима Чингирлауского сельского округа"
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Чингирлау, улица Тайманова, 90/а
87113733554
148
Государственное учреждение "Аппарат акима Зачаганского поселкового округа города Уральска"
Западно-Казахстанская область, город Уральск, поселок Зачаганск, улица Жангир хана, 17
87112501880
87112521642
87112501677
149
Государственное учреждение "Аппарат акима Деркульского поселкового округа города Уральска"
Западно-Казахстанская область, город Уральск, поселок Деркул, улица О. Даля, 34
87112218062
87112218061
87112217561
150
Государственное учреждение "Аппарат акима Желаевского поселкового округа города Уральска"
Западно-Казахстанская область, город Уральск, поселок Желаево, улица Агрегатная, 16/1
87112274585
87112274584
151
Государственное учреждение "Аппарат акима Круглоозерновского поселкового округа города Уральска"
Западно-Казахстанская область, город Уральск, поселок Серебряково, улица Учительская, 3
87112521177
87112521158
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Перечень Центров
№ п/п
Наименование
Адрес
Контактный телефон
1
Филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
город Уральск, улица Жамбыла, 81/2
8(7112)
282527
2
Отделы Акжаикского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Акжаикский район, село Чапаево, улица Переулок, 2

8(71136)
92580
Ақжайық ауданы, Тайпақ ауылы, Шемякин көшесi, 13
8(71142)
21884
3
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Бөкей ордасы аудандық бөлімі
Бөкей ордасы ауданы, Сайқын ауылы, Берғалиев көшесі, 1
8(71140)
21847
4
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Бөрлі аудандық бөлімі
Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Железно-
дорожная көшесі, 121а
8(71133)
35550
5
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Жаңақала аудандық бөлімі
Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы, Халықтар Достығы көшесі, 63
8(71141)
22403
6
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Жәнібек аудандық бөлімі
Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы, Иманов көшесі, 79
8(71135)
22425
7
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Зеленов аудандық бөлімдері
Зеленов ауданы, Переметный ауылы, Гагарин көшесі, 69б
8(71130)
23614
Зеленов ауданы, Дариян ауылы, Балдырған көшесi, 27/1
8(71131)
24080
8(71131)
24082
8
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Казталов аудандық бөлімдері
Казталов ауданы, Казталов ауылы, Лұқманов көшесі, 22

8(71136)
92580
Акжаикский район, село Тайпак, улица Шемякина, 13
8(71142)
21884
3
Отдел Бокейординского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бокейординский район, село Сайхин, улица Бергалиева, 1
8(71140)
21847
4
Отдел Бурлинского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бурлинский район, город Аксай, улица Железно-
дорожная, 121а
8(71133)
35550
5
Отдел Жангалинского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Жангалинский район, село Жангала, улица Халыктар Достыгы, 63
8(71141)
22403
6
Отдел Жанибекского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Жанибекский район, село Жанибек, улица Иманова, 79
8(71135)
22425
7
Отделы Зеленовского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Зеленовский район, село Переметный, улица Гагарина, 69б
8(71130)
23614
Зеленовский район, село Дарьинск, улица Балдырган, 27/1
8(71131)
24080
8(71131)
24082
8
Отделы Казталовского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Казталовский район, село Казталовка, улица Лукманова, 22

8(71144)
32204
Казталов ауданы, Жалпақтал ауылы, С. Датұлы көшесi, 23
8(71138)
21044
8(71138)
21045
9
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Қаратөбе аудандық бөлімі
Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылы, Құрманғалиев көшесі, 23/1
8(71145)
31800
10
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Сырым аудандық бөлімі

8(71144)
32204
Казталовский район, село Жалпактал, улица С. Датулы, 23
8(71138)
21044
8(71138)
21045
9
Отдел Каратобинского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Каратюбинский район, село Каратоба, улица Курмангалиева, 23/1
8(71145)
31800
10
Отдел Сырымского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан

Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 11/2
8(71134)
31446
11
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Тасқала аудандық бөлімі
Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Вокзальная көшесі, 6

Сырымский район, село Жымпиты, улица Казахстанская, 11/2
8(71134)
31446
11
Отдел Таскалинского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Таскалинский район, село Таскала, улица Вокзальная, 6

8(71139)
22398
12
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Теректі аудандық бөлімдері
Теректі ауданы, Федоровка ауылы, Юбилейная көшесі, 24
8(71132)
23378
Теректi ауданы, Ақжайық ауылы, Ақжайық көшесi, 5

8(71139)
22398
12
Отделы Теректинского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Теректинский район, село Федоровка, улица Юбилейная, 24
8(71132)
23378
Теректинский район, село Акжаик, улица Акжаик, 5

8(71142)
91316
13
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Шыңғырлау аудандық бөлімі
Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Тайманов көшесі, 95
8(71137)
33311
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
3-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді)
орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір
ҚФБ бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің
(рәсімдердің) кезектілігі мен өзара
іс-әрекеттерін мәтіндік кестелік сипаттау
№ іс-әрекет (барысы, жұмыс ағыны)
ҚФБ-1
Орталық инспекторы
ҚФБ-2
Уәкілетті органның қызметкері
ҚФБ-3
Уәкілетті органның басшысы
№ 1 іс-әрекет
Арызды қабылдау, құжаттарды тексеру, тіркеу және қолхат беру
№ 1 іс-әрекет
Арызды қабылдау, құжаттарды тексеру, тіркеу және қолхат беру
№ 1 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қарау және уәкілетті органның қызметкеріне жіберу
№ 2 іс-әрекет
Құжаттарды уәкілетті органға жіберу
№ 2 іс-әрекет
Анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді қағаз жеткізгіштегі жауапты уәкілетті органның басшысына қол қоюға дайындау және жіберу
№ 3 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет алушыға уәкілетті органнан алынған анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді қағаз жеткізгіштегі жауапты беру
№ 3 іс-әрекет
Анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді қағаз жеткізгіштегі жауапты орталыққа жолдау немесе мемлекеттік қызмет алушыға беру
Орындау мерзімі:
уәкiлеттi органда мемлекеттік қызмет өтініш берілген сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетіледі;
орталықта мемлекеттiк қызметтi алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
4-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету
үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің
логикалық кезектілігі және ҚФБ арасындағы
өзара байланысты көрсететін схема
2013 жылғы 6 маусымдағы № 93
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
қаулысымен
бекітілген
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру"
мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет регламентi (бұдан әрi – Регламент) Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңына сәйкес әзiрлендi.

8(71142)
91316
13
Отдел Чингирлауского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Чингирлауский район, село Чингирлау, улица Тайманова, 95
8(71137)
33311
Приложение 3
к регламенту
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Текстовое табличное описание
последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения
каждого административного действия (процедуры)
№ действия (хода, потока работ)
СФЕ-1
Инспектор центра
СФЕ-2
Сотрудник уполномоченного органа
СФЕ-3
Руководитель уполномоченного органа
Действие № 1
Прием заявлении, проверка документов, регистрация и выдача расписки
Действие № 1
Прием заявлении, проверка документов, регистрация и выдача расписки
Действие № 1
Рассмотрение и передача сотруднику уполномоченного органа результата об оказании государственной услуги
Действие № 2
Передача документов в уполномоченный орган
Действие № 2
Подготовка и направление руководителю уполномоченного органа на подписание справки, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе
Действие № 3
Выдача получателю государственной услуги полученного от уполномоченного органа справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе
Действие № 3
Направление в центр или выдача получателю государственной услуги справки, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе
Срок исполнения:
в уполномоченном органе государственная услуга оказывается с момента обращения, в течение 2 (двух) рабочих дней;
в центре государственная услуга оказывается с момента сдачи необходимых документов получателем государственной услуги, указанных в пункте 11 Стандарта – не более 2 (двух) рабочих дней;
Приложение 4
к регламенту
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Схема, отражающая взаимосвязь
между логической последовательностью
административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением
акимата Западно-Казахстанской области
от 6 июня 2013 года № 93
Регламент
государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – Регламент) разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах".

2. "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) кенттің, ауылдық (селолық) округтың жергілікті атқарушы органы бөлімшесінің (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) ветеринариялық дәрiгерi ұсынады.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 464 қаулысының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында www.minagri.gov.kz, уәкілетті органның үй-жайларында ілінген стендтерде орналасқан.
Уәкілетті органдардың мекенжайлары осы Регламентке  1-қосымшадакөрсетілген.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет мынадай мерзімдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспорты, (жануарға ветеринариялық паспортынан үзінді беру) мерзімі, жануарға жеке нөмір берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда - 3 (үш) жұмыс күн ішінде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, жануар иесі жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтініш берген күнінен бастап - 10 (он) жұмыс күн ішінде;
3) тұтынушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) тұтынушыға ең жоғары рұқсат етілетін қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет ақылы жүзеге асырылады (жануарға ветеринариялық паспорттың бланкісін беру). Тұтынушы банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын екінші деңгейдегі банктер немесе ұйымдар арқылы мемлекеттік сатып алу туралы конкурс нәтижесі бойынша анықталған бланктің құнын төлейді.
10. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерінен басқа, жұмыс күндері, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз, кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
11.Мемлекеттік қызметті ұсыну үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдай жасалады (күтуге арналған креслолар, құжаттарды толтыруға арналған орындар қажетті құжаттардың тізбесі және оларды толтыру үлгілері бар стенділермен жарақталады). Уәкілетті органның ғимаратына физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдардың кіруіне арналған пандусы бар кіреберіспен жабдықталған.

2. Государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее - государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом подразделения местного исполнительного органа поселка, аульного (сельского) округа (далее – уполномоченный орган).
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (далее – Стандарт).
5. Информация о государственной услуге размещены на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан www.minagri.gov.kz, на стендах, расположенных в помещениях уполномоченного органа.
Адреса уполномоченных органов указаны в приложении 1 настоящего Регламента.
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
7. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
2. Порядок оказания государственной услуги
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное - в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания потребителя - не более 40 (сорока) минут.
9. Государственная услуга (выдача бланков ветеринарного паспорта на животное) оказывается платно. Потребитель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, стоимость бланка, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
10. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения). Здания уполномоченного органа оборудованы входом с пандусами, предназначенными для доступа людей с ограниченными физическими возможностями.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету
процесіндегі іс-қимылдар (өзара
іс-қимыл) тәртібін сипаттау
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушылар Стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды тапсырады.
13. Жануарға ветеринариялық паспорт алу кезінде, тұтынушыға қажетті құжаттар өткізгенін растайтын құжат қажет емес.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін жүгінген кезде, тұтынушының өтініші тіркеу журналына тіркеліп, мемлекеттік қызметті тұтынушыға күні мен уақыты, мерзімі және орны көрсетілген талон беріледі.
14. Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы және жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) жануар иесінің жеке өзі не оның өкілі келген кезде беріледі.

3. Описание порядка действий
(взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребитель представляет документы, определенных в пункте 11 Стандарта.
13. При обращении для получения ветеринарного паспорта на животное документ, подтверждающий сдачу потребителем необходимых документов, не требуется.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получение потребителем государственной услуги.
14. Ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписка из ветеринарного паспорта на животное) выдается владельцу животного, либо его представителю при его личном посещении.

15. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға, жануардың берілген бірдейлендіру нөмірі болмауы негіз болып табылады.
16. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiк (бұдан әрi – ҚФБ) қатыстырылады: ветеринариялық дәрiгер.
17. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір құрылымдық-функционалдық бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттерін (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттау осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.

15. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.
16. В процессе оказания государственной услуги задействована следующая структурно-функциональная единица (далее – СФЕ): ветеринарный врач.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.

87112218061
87112217561
150
"Орал қаласының Желаев кенттік округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Желаево кенті, Агрегатная көшесі, 16/1
87112274585
87112274584
151
"Орал қаласының Круглозерное кенттік округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Серебряков ауылы, Учительская көшесі, 3
87112521177
87112521158
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
2-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді)
орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір
ҚФБ бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің
(рәсімдердің) кезектілігі мен өзара
іс-әрекеттерін мәтіндік кестелік сипаттау
№ (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекеті
ҚФБ
Ветеринариялық дәрiгер
Іс-әрекеттің (үдерiстiң, рәсiмдеудiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін жүгінген кезде, тұтынушының өтініші тіркеу журналына тіркеліп, талон беріледі.
Құжаттарды қарау, жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беруді рәсімдеу.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-
басшылық ету шешiмi)
Тұтынушыға мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесiн беру.
Орындау мерзiмдерi
1) жануарға ветеринариялық паспорты, (жануарға ветеринариялық паспортынан үзінді беру) мерзімі, жануарға жеке нөмір берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда - 3 (үш) жұмыс күн ішінде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, жануар иесі жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтініш берген күнінен бастап - 10 (он) жұмыс күн ішінде;
3) тұтынушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) тұтынушыға ең жоғары рұқсат етілетін қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету
үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің
логикалық кезектілігі және ҚФБ арасындағы
өзара байланысты көрсететін схема
2013 жылғы 6 маусымдағы № 93
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
қаулысымен
бекітілген
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк қызмет регламентi (бұдан әрi – Регламент) Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңына сәйкес әзiрлендi.

87112218061
87112217561
150
Государственное учреждение "Аппарат акима Желаевского поселкового округа города Уральска"
Западно-Казахстанская область, город Уральск, поселок Желаево, улица Агрегатная, 16/1
87112274585
87112274584
151
Государственное учреждение "Аппарат акима Круглоозерновского поселкового округа города Уральска"
Западно-Казахстанская область, город Уральск, поселок Серебряково, улица Учительская, 3
87112521177
87112521158
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Текстовое табличное описание
последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения
каждого административного действия (процедуры)
№ действия (хода, потока работ)
СФЕ
Ветеринарный врач
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон.
Рассмотрение документов, оформление ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
Форма завершения (данные, документ, организационно-
распорядительное решение)
Выдача результата оказания государственной услуги потребителю.
Сроки исполнения
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное - в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания потребителя - не более 40 (сорока) минут.
Приложение 3
к регламенту
государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Схема, отражающая взаимосвязь
между логической последовательностью
административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением
акимата Западно-Казахстанской области
от 6 июня 2013 года № 93
Регламент
государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки" (далее – Регламент) разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах".

2. "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрi – мемлекеттік қызмет) ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын кенттің, ауылдық (селолық) округтың жергілікті атқарушы органы бөлімшесінің (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) ветеринариялық дәрiгерiмен ұсынады.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 464 қаулысының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында www.minagri.gov.kz, уәкілетті органның үй-жайларында ілінген стендтерде орналасқан.
Уәкілетті органдардың мекенжайлары осы Регламентке  1-қосымшадакөрсетілген.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі ветеринариялық анықтама (қағаз тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
8. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) мемлекеттік қызмет жүгінген күннің ішінде көрсетіледі;
2) мемлекеттік қызметті алуға дейінгі ең жоғары рұқсат етілетін күту уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) тұтынушыға ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет ақылы көрсетіледі (ветеринариялық анықтаманың бланкілерін беру). Тұтынушы екінші деңгейдегі банктер немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы мемлекеттік сатып алу туралы конкурс нәтижелері бойынша айқындалған бланктің құнын төлейді.
10. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерінен басқа, жұмыс күндері, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз, кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызметті ұсыну үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдай жасалады (күтуге арналған креслолар, құжаттарды толтыруға арналған орындар қажетті құжаттардың тізбесі және оларды толтыру үлгілері бар стенділермен жарақталады). Уәкілетті органның ғимаратына физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдардың кіруіне арналған пандусы бар кіреберіспен жабдықталған.

2. Государственная услуга "Выдача ветеринарной справки" (далее - государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом подразделения местного исполнительного органа поселка, аульного (cельского) округа, осуществляющего деятельность в области ветеринарии (далее – уполномоченный орган).
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (далее – Стандарт).
5. Информация о государственной услуге размещены на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан: www.minagri.gov.kz, на стендах, расположенных в помещениях уполномоченного органа.
Адреса уполномоченных органов указаны в приложении 1 настоящего Регламента.
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в представлении государственной услуги в письменном виде.
7. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
2. Порядок оказания государственной услуги
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя - не более 30 (тридцати) минут;
9. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарной справки). Потребитель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операции, стоимость бланка, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
10. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, перерыв с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения). Здания уполномоченного органа оборудованы входом с пандусами, предназначенными для доступа людей с ограниченными физическими возможностями.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету
процесіндегі іс-қимылдар (өзара
іс-қимыл) тәртібін сипаттау
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушылар Стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды тапсырады.
13. Мемлекеттік қызмет тұтынушы не оның өкілі тікелей жүгінген күні көрсетіледі.
14. Тұтынушының өтініші ветеринариялық дәрiгерiмен жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін тіркеу журналында, тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын уақыты көрсетіліп тіркеледі.

3. Описание порядка действий
(взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребитель представляет документы, определенных в пункте 11 Стандарта.
13. Государственная услуга предоставляется при непосредственном обращении потребителя либо его представителя.
14. Обращение потребителя регистрируется ветеринарным врачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.

15. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайларда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
16. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiк (бұдан әрi – ҚФБ) қатыстырылады: ветеринариялық дәрiгер.
17. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір құрылымдық-функционалдық бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттерін мәтіндік кестелік сипаттау осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.

15. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
16. В процессе оказания государственной услуги задействована одна структурно-функциональная единица (далее - СФЕ): ветеринарный врач.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено согласно приложении 2 к настоящему Регламенту.