"Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-65қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 ақпандағы № 158-279 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 наурызда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 803 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 158-158 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 01.02.2017 № 158-158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Сәйкестендiру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-65қ қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 26 қаңтарда № 308 болып тіркелген, 2004 жылғы 12 ақпандағы № 21 "Астана хабары", 2004 жылғы 27 наурыздағы № 34 "Вечерняя Астана" газеттерiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Оқитын жастар үшiн ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және өткiзу қағидасында:
8-тармақтың 2), 3)-тармақшалары алынып тасталсын.
2. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми және мерзiмдi баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкiметi белгілеген интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялануын жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Әкiм
И. Тасмағамбетов

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения"
Постановление акимата города Астаны от 21 февраля 2014 года № 158-279. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 14 марта 2014 года № 803. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 1 февраля 2017 года № 158-158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу постановлением акимата г. Астаны от 01.02.2017 № 158-158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 12 января 2007 года "О национальных реестрах идентификационных номеров" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 января 2004 года № 308, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 12 февраля 2004 года № 21, "Вечерняя Астана" от 27 марта 2004 года № 34) следующие изменения:
В Правилах организации и проведения оплачиваемых общественных работ для учащейся молодежи, утвержденных вышеуказанным постановлением:
подпункты 2), 3) пункта 8 исключить.
2. Государственному учреждению "Управление занятости и социальных программ города Астаны" произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим его опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким
И. Тасмагамбетов