Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 7 сәуірдегі № С-45/6 "Көкшетау қаласы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы № С-24/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 сәуірде № 4101 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 6 қаңтардағы № С-33/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 06.01.2015 С-33/3 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 97 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 «Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы» қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 1303 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы» 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 және «Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарын есепке қою қағидаларын бекіту туралы» 2012 жылғы 26 маусымдағы № 856 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» қаулысына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «Көкшетау қаласы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы» 2011 жылғы 7 сәуірдегі № С-45/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-143 тіркелген, 2011 жылғы 5 мамырда «Көкшетау» және «Степной маяк» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген «Көкшетау қаласы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінің:
1 тармақтың 6 азат жолы алынып тасталсын;
1 тармақтың 7 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Аталған жерлерде тұрақты тұратын адамдарға тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған ай сайынғы және нысаналы жарналардың мөлшерiн айқындайтын сметаға сәйкес, тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған коммуналдық қызметтер көрсету ақысын төлеу, жеткiзушiлер ұсынған шоттар бойынша тұрғын үй көмегі бюджет қаражаты есебінен көрсетіледі.»;
5 тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 7 апреля 2011 года № С-45/6 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 18 марта 2014 года № С-24/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 апреля 2014 года № 4101. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 6 января 2015 года № С-33/3
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 06.01.2015 № С-33/3 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи», постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 1303 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи» и от 26 июня 2012 года № 856 «Об утверждении Правил постановки на учет граждан Республики Казахстан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Кокшетау» от 7 апреля 2011 года № С-45/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-143, опубликовано 5 мая 2011 года в газетах «Көкшетау» и «Степной маяк») следующие изменения:
В Правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Кокшетау, утвержденных указанным решением:
абзац 6 пункта 1 исключить;
абзац 7 пункта 1 изложить в новой редакции:
«Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками счетам на оплату коммунальных услуг на содержание жилого дома (жилого здания), согласно смете, определяющей размер ежемесячных и целевых взносов, на содержание жилого дома (жилого здания), за счет бюджетных средств лицам, постоянно проживающим в данной местности.»;
подпункт 3) пункта 5 изложить в новой редакции:

3) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі не мекенжай анықтамасы, не өтініш берушінің тұрғылықты тұратын жерi бойынша тiркелгенiн растайтын селолық және/немесе ауылдық әкiмдердiң анықтамасы;»;
5 тармақтың 9) тармақшасы алынып тасталсын;
9 тармақтың 2 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Аз қамсыздандырылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегі төлемдерін тұрғын үй көмегін алуға үміткерлердің жеке өтінішіне сәйкес уәкілетті орган жүзеге асырады, тұрғын үй көмегі төлемдері коммуналдық қызметтердің жеткізушілеріне жіберіледі. Телефон үшін өтемақы, тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға шығатын шығындардың өтемақысы, отын (көмір) құнының шығындарына өтемақы, өтініш берушілердің «Қазпочта» Акционерлік қоғамындағы немесе екінші деңгейлі банктердегі жеке шотына аударылады.».
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 24 кезектен
тыс сессияның төрағасы                     С.Кәкенов
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   Ж.Жұмағұлов

«3) копию книги регистрации граждан либо адресную справку, либо справку сельских и/или аульных акимов, подтверждающую регистрацию по постоянному месту жительства заявителя;»;
подпункт 9) пункта 5 исключить;
абзац 2 пункта 9 изложить в новой редакции:
«Выплата жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) осуществляется уполномоченным органом согласно личного заявления претендента жилищной помощи, выплата жилищной помощи производится поставщикам коммунальных услуг. Компенсация за телефон, компенсация расходов на содержание жилого дома (жилого здания), компенсация затрат за стоимость топлива (угля), зачисляются на личные счета заявителей в Акционерном обществе «Казпочта» или в банках второго уровня.».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 24
внеочередной сессии
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    С.Какенов
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
пятого созыва                              Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       Ж.Жумагулов