"Бұланды ауданында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы" Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 5С-16/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 қарашадағы № 5С-33/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 желтоқсанда № 4500 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 ақпандағы № 5С-35/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 20.02.2015 № 5С-35/2 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңына, «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 185 қаулысымен бекітілген «Тұрғын үй көмегін тағайындау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Бұланды ауданында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы» Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 5С-16/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3753 тіркелген, 2013 жылғы 7 маусымда «Бұланды таңы» газетінде және 2013 жылғы 7 маусымда «Вести Бұланды жаршысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Бұланды ауданында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы кіріспе сөзбасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Осы Бұланды ауданында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы (бұдан әрі - Қағида) «Тұрғын үй қатынастары туралы» 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысымен бекітілген, Тұрғын үй көмегін көрсету ережесіне, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 185 қаулысымен бекітілген, «Тұрғын үй көмегін тағайындау» мемлекеттік қызмет стандартына, «Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512 қаулысына сәйкес әзірленді және Бұланды ауданында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін анықтайды.»;
10 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 26 апреля 2013 года № 5С-16/5 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) проживающим в Буландынском районе"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2014 года № 5С-33/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 декабря 2014 года № 4500. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 20 февраля 2015 года № 5С-35/2
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 20.02.2015 № 5С-35/2 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», Стандартом государственной услуги «Назначение жилищной помощи», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 185 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства», Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) проживающим в Буландынском районе» от 26 апреля 2013 года № 5С-16/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3753, опубликовано 7 июня 2013 года в газете «Бұланды таңы» и 7 июня 2013 года в газете «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения:
преамбулу Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) проживающим в Буландынском районе изложить в новой редакции:
«Настоящие Правила оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) проживающим в Буландынском районе (далее – Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правилами предоставления жилищной помощи, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314, Стандартом государственной услуги «Назначение жилищной помощи», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 185 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства», постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512 «О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам» и определяют размер и порядок оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) проживающим в Буландынском районе.»;
пункт 10 изложить в новой редакции:

«10. Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 185 қаулысымен бекітілген, «Тұрғын үй көмегін тағайындау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес жүзеге асырылады.»;
11 және 14 тармақтары алынып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
33-сессияның төрағасы                      Б.Қажақанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
КЕЛІСІЛДІ
Бұланды ауданының әкімі                   Қ.Испергенов
12 қараша 2014 жыл

«10. Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются согласно стандарта государственной услуги «Назначение жилищной помощи», утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 185 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства.»;
пункты 11 и 14 исключить.
2. Настоящие решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
33 внеочередной сессии                     Б.Кажаканов
Секретарь
районного маслихата                        Ш.Кусаинов
СОГЛАСОВАНО
Аким Буландынского района                  К.Испергенов
12 ноября 2014 года