Есіл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы № 30/4 "Есіл ауданында тұратын, аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 қарашадағы № 35/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 желтоқсанда № 4499 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 40/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 25.02.2015 № 40/3 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97 бабына, «Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына сәйкес Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының «Есіл ауданында тұратын, аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы» 2014 жылғы 18 наурыздағы № 30/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4104 тіркелген, 2014 жылғы 5 мамырда «Жаңа Есіл» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Есіл ауданында тұратын, аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасындағы:
кіріспе бөлімі жаңа редакцияда баяндалсын:
«Осы Есіл ауданында тұратын, аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы (әрі қарай – Қағида) «Тұрғын үй қатынастары туралы» 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, «Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы» 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына, «Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы» 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына, «Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы саласында мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» 2014 жылғы 5 наурыздағы № 185 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен бекітілген «Тұрғын үй көмегін тағайындау» мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес әзірленді және Есіл ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін тағайындау тәртібі мен мөлшерін айқындайды.»;
5 тармақ келесі мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
«Тым артық немесе заңсыз тұрғын үй көмегінің тағайындалуына алып келген көрінеу дәйексіз мәліметтерді ұсынған жағдайда отбасы (азамат) заңсыз алған соманы ерікті түрде, бас тартқан жағдайда - сот тәртібімен қайтарады.»;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Есильского районного маслихата от 18 марта 2014 года № 30/4 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Есильском районе"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2014 года № 35/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 декабря 2014 года № 4499. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2015 года № 40/3
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 25.02.2015 № 40/3 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи» Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Есильском районе» от 18 марта 2014 года № 30/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4104, опубликовано 5 мая 2014 года в районной газете «Жаңа Есіл») следующие изменения и дополнение:
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Есильском районе:
преамбулу изложить в новой редакции:
«Настоящие Правила оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Есильском районе (далее - Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512 «О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам», постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи», стандартом государственной услуги «Назначение жилищной помощи», утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 185 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства» и определяют размер и порядок назначения жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) проживающим в Есильском районе.»;
пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания:
«При предоставлении заведомо недостоверных сведений, повлекших за собой назначение завышенной или незаконной жилищной помощи, семья (гражданин) возвращает незаконно полученную сумму в добровольном порядке, а в случае отказа - в судебном порядке.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:

«Өтініш қабылдау, мемлекеттік қызмет көрсетуді тағайындау және нәтижелерін беру «Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы саласында мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» 2014 жылғы 5 наурыздағы № 185 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен бекітілген «Тұрғын үй көмегін тағайындау» мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес жүзеге асырылады.»;
7 тармақ, 9 тармақтың 2 тармақшасы1011 тармақтар алынып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы                  С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов
«12» қараша 2014 жыл

«Прием заявлений, назначение и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются согласно стандарта государственной услуги «Назначение жилищной помощи», утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 185 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства.»;
пункт 7подпункт 2 пункта 9, пункты 1011 исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района                     К.Рахметов
«12» ноября 2014 года