Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 168 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № 228 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 тамызда № 3982 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты әрекетін тоқтатты – (Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 8 маусымдағы № 06-01-02/286 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты әрекетін тоқтатты – (Ақтөбе облыстық мәслихатының 08.06.2015 № 06-01-02/286 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 шілдедегі №788 "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы №1329 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3728 тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 8-9 жарияланған) облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 168 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"120 834 136,2" деген цифрлар "123 749 941,9" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша -
"35 736 951" деген цифрлар "37 457 196,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"84 614 144,2" деген цифрлар "85 809 704,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"126 612 795,2" деген цифрлар "129 512 600,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"4 762 698,7" деген цифрлар "4 778 006,7" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"4 988 954" деген цифрлар "5 004 954" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"226 255,3" деген цифрлар "226 947,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-11 404 980,7" деген цифрлар "-11 404 288,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"11 404 980,7" деген цифрлар "11 404 288,7" деген цифрлармен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 168 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Актюбинского областного маслихата от 25 июля 2014 года № 228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 августа 2014 года № 3982. Прекратил действие в связи с истечением срока применения – (письмо Актюбинского областного маслихата от 8 июня 2015 года № 06-01-02/286).
Сноска. Прекратил действие в связи с истечением срока применения – (письмо Актюбинского областного маслихата от 08.06.2015 № 06-01-02/286).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2014 года № 788 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 168 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3728, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 21 января 2014 года № 8-9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "120 834 136,2" заменить цифрами "123 749 941,9",
в том числе по:
налоговым поступлениям -
цифры "35 736 951" заменить цифрами "37 457 196,7";
поступлениям трансфертов -
цифры "84 614 144,2" заменить цифрами "85 809 704,2";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "126 612 795,2" заменить цифрами "129 512 600,9";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "4 762 698,7" заменить цифрами "4 778 006,7", в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "4 988 954" заменить цифрами "5 004 954";
погашение бюджетных кредитов -
цифры "226 255,3" заменить цифрами "226 947,3";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-11 404 980,7" заменить цифрами "-11 404 288,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "11 404 980,7" заменить цифрами "11 404 288,7".

2) 11 тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасында агроөнеркәсіптік кешенді дамыту жөніндегі 2013 - 2020 жылдарға арналған "Агробизнес-2020" бағдарламасы шеңберінде өңірлерде агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдауға -
1 018 367 мың теңге".
3) 13 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттері түскені ескерілсін:
1) кәсіпкерлікке микрокредит беру үшін облыстық бюджеттерді кредиттеуге - 141 365 мың теңге;
2) жобаларды іске асыру үшін банктердің кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға - 70 000 мың теңге;
3) жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге - 6 000 мың теңге;
4) ағымдағы жайластыруға - 101 193 мың теңге.
Аталған нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу облыс әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады".
4) 14 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
"114 656" деген цифрлар "224 011" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде:
"2 896 638,7" деген цифрлар "3 621 500,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
"2 705 433" деген цифрлар "2 559 702" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде:
"409 656" деген цифрлар "649 656" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:
"1 208 530" деген цифрлар "1 213 715" деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 абзацтың бөлігінде:
"267 130" деген цифрлар "287 995,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
10 абзацтың бөлігінде:
"770 144" деген цифрлар "681 909,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
11 абзацтың бөлігінде:
"975 005" деген цифрлар "963 391,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
12 абзацтың бөлігінде:
"1 923 977" деген цифрлар "2 632 040,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
13 абзацтың бөлігінде:
"150 393" деген цифрлар "152 193" деген цифрлармен ауыстырылсын;
14 абзацтың бөлігінде:
"701 970" деген цифрлар "241 970" деген цифрлармен ауыстырылсын;
16 абзацтың бөлігінде:
"84 021" деген цифрлар "71 710" деген цифрлармен ауыстырылсын;
18 абзацтың бөлігінде:
"164 737" деген цифрлар "163 134,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
20 абзацтың бөлігінде:
"152 375" деген цифрлар "301 981" деген цифрлармен ауыстырылсын;
21 абзацтың бөлігінде:
"85 919" деген цифрлар "111 130" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына - 27 000 мың теңге;
елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға - 21 334 мың теңге;
мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға - 35 917 мың теңге;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру - 15 903,3 мың теңге".

2) пункт 11 дополнить абзацем следующего содержания:
"1 018 367 тысяч тенге - на поддержку субъектов агропромышленного комплекса в регионах в рамках Программы по развитию агропромышленного комплекса в Республике Казахстан на 2013-2020 годы "Агробизнес-2020".
3) пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Учесть в областном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы:
1) кредитование областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства - 141 365 тысяч тенге;
2) субсидирование процентной ставки по кредитам банков для реализации проектов - 70 000 тысяч тенге;
3) предоставление грантов на развитие новых производств - 6 000 тысяч тенге;
4) текущее обустройство - 101 193 тысячи тенге.
Распределение указанной суммы целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата области".
4) в пункте 14:
в части абзаца 2:
цифры "114 656" заменить цифрами "224 011";
в части абзаца 3:
цифры "2 896 638,7" заменить цифрами "3 621 500,7";
в части абзаца 6:
цифры "2 705 433" заменить цифрами "2 559 702";
в части абзаца 7:
цифры "409 656" заменить цифрами "649 656";
в части абзаца 8:
цифры "1 208 530" заменить цифрами "1 213 715";
в части абзаца 9:
цифры "267 130" заменить цифрами "287 995,7";
в части абзаца 10:
цифры "770 144" заменить цифрами "681 909,4";
в части абзаца 11:
цифры "975 005" заменить цифрами "963 391,5";
в части абзаца 12:
цифры "1 923 977" заменить цифрами "2 632 040,7";
в части абзаца 13:
цифры "150 393" заменить цифрами "152 193";
в части абзаца 14:
цифры "701 970" заменить цифрами "241 970";
в части абзаца 16:
цифры "84 021" заменить цифрами "71 710";
в части абзаца 18:
цифры "164 737" заменить цифрами "163 134,1";
в части абзаца 20:
цифры "152 375" заменить цифрами "301 981";
в части абзаца 21:
цифры "85 919" заменить цифрами "111 130";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на капитальные расходы государственных органов - 27 000 тысяч тенге;
на освещение улиц в населенных пунктах - 21 334 тысячи тенге;
на организацию сохранения государственного жилищного фонда - 35 917 тысяч тенге;
на организацию эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения) - 15 903,3 тысяч тенге".

3 228 970
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
351 557
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
331 621
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
161 376
05
3
253
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ, бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
523 270
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
165 371
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 123 790
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
27 364
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 050 347
4
Емханалар
12 569 538
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 569 538
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
959 231
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
300 295
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
10 918 688
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
391 324
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
796 265
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
796 265
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
751 213
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
45 052
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 913 728
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 593 164
05
9
253
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 933
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
46 278
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
98 268
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
18 272
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық - талдамалық қызметі

3 228 970
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
351 557
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
331 621
021
Обеспечение онкогемотологических больных химиопрепаратами
161 376
05
3
253
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
523 270
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
165 371
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 123 790
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
27 364
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 050 347
4
Поликлиники
12 569 538
253
Управление здравоохранения области
12 569 538
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
959 231
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
300 295
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
10 918 688
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
391 324
5
Другие виды медицинской помощи
796 265
253
Управление здравоохранения области
796 265
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
751 213
029
Областные базы спецмедснабжения
45 052
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 913 728
253
Управление здравоохранения области
1 593 164
05
9
253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
69 933
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
46 278
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
98 268
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
18 272
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения

19 680
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
27 850
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27 850
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
53 317
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 395
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 922
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
24 928 636,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 701 377
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
37 512
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
37 512
07
1
261
Облыстың білім басқармасы
288 509
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
258 133
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
30 376
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
20 155
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 155
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 289 305
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 645 690
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 643 615
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
29 671
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 693
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 978
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
36 225
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
36 225
2
Коммуналдық шаруашылық
15 939 264,2
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 347 446,4
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері

19 680
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
27 850
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27 850
270
Управление по инспекции труда области
53 317
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
44 395
003
Капитальные расходы государственного органа
8 922
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
24 928 636,9
1
Жилищное хозяйство
8 701 377
253
Управление здравоохранения области
37 512
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
37 512
07
1
261
Управление образования области
288 509
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
258 133
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
30 376
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
20 155
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
20 155
271
Управление строительства области
8 289 305
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 645 690
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 643 615
273
Управление культуры, архивов и документации области
29 671
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
23 693
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 978
285
Управление физической культуры и спорта области
36 225
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
36 225
2
Коммунальное хозяйство
15 939 264,2
271
Управление строительства области
8 347 446,4
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства

7 200
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
2 499 742
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 875 425
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
600 000
10
1
255
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
79 992
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
29 740
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
51 872
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
110 668
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
13 184
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
595
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
81 290
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
17 900
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 011 051
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
7 316
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы
177 200
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
93 700
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
93 700
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
83 500
10
2
279
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

7 200
010
Государственная поддержка племенного животноводства
2 499 742
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 875 425
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
600 000
10
1
255
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
79 992
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
29 740
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
51 872
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
110 668
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
13 184
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
595
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
81 290
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
17 900
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 011 051
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
7 316
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство
177 200
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
93 700
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
93 700
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
83 500
10
2
279
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

48 407
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 783 036
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
3 998 620,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 998 620,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 249
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
250 000
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 618
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 716 753,7
13
Басқалар
11 463 193
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
120 336
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
120 336
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 061
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
104 275
9
Басқалар
11 342 857
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 009 290
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
281 480
13
9
257
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 727 810
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
179 615
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
179 615
261
Облыстың білім басқармасы
60 588
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
60 588
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
318 003
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
17 573
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
300 430
269
Облыстың дін істері басқармасы

48 407
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 783 036
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
3 998 620,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 998 620,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
29 249
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
250 000
011
Капитальные расходы государственного органа
2 618
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 716 753,7
13
Прочие
11 463 193
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
120 336
275
Управление предпринимательства области
120 336
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
16 061
003
Капитальные расходы государственного органа
104 275
9
Прочие
11 342 857
257
Управление финансов области
2 009 290
012
Резерв местного исполнительного органа области
281 480
13
9
257
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 727 810
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
179 615
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
179 615
261
Управление образования области
60 588
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
60 588
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
318 003
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
17 573
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
300 430
269
Управление по делам религий области

50 876
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 186
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 144
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
4 021
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
30 525
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 673 694
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3 373 694
13
9
271
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
300 000
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2 147 952
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
14 000
008
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 937 335
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
51 000
016
"Бизнестің жол картасы -2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
69 617
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
76 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 817 474
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 160 358
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
23 032
037
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
1 614 900
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
19 184
280
Облыстың индустриялдық-инновациялық даму басқармасы
85 365
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 058
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 307
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
30 000
15
Трансферттер
17 793 404,3
1
Трансферттер
17 793 404,3

50 876
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
14 186
003
Капитальные расходы государственного органа
2 144
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 021
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
30 525
271
Управление строительства области
3 673 694
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
3 373 694
13
9
271
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
300 000
275
Управление предпринимательства области
2 147 952
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
14 000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 937 335
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
51 000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
69 617
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
76 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 817 474
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов"
1 160 358
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
23 032
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов"
1 614 900
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
19 184
280
Управление индустриально-инновационного развития
85 365
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
52 058
003
Капитальные расходы государственного органа
3 307
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
30 000
15
Трансферты
17 793 404,3
1
Трансферты
17 793 404,3