"Ақтөбе облысының елді мекендеріндегі жасыл желектерді күтіп-ұстау және қорғау Қағидалары туралы" облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 15 тамыздағы № 232 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 265 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 желтоқсанда № 4124 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 349 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2015 № 349 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 05 шілдедегі Кодексінің 386-бабына, 2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 19-бабының 5) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Занының 6-бабының 2-2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегі Заңының 21-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтөбе облысының елді мекендеріндегі жасыл желектерді күтіп-ұстау және қорғау Қағидалары туралы" облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 15 тамыздағы № 232 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4037 тіркелген, 2014 жылғы 30 қыркүйектегі "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 123 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің кіріспесіндегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 қаңтардағы Кодексінің 3-бабының 2-тармағына, 300-бабына" сөздері "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 05 шілдедегі Кодексінің 386-бабына" сөздерімен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген, Қағидаларда:
3-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) мамандандырылған ұйым – қажетті материалдық және білікті еңбек ресурстары бар, жасыл желектерді күтіп-ұстау және қорғау бойынша жұмыстарды жүзеге асыратын жеке кәсіпкер, шаруашылық жүргізуші субъект;";
18-тармақ "аудандық әкім аппараттарымен" сөздеріне дейін "Ақтөбе қалалық және" сөздерімен толықтырылсын;
19, 25-тармақтарда:
"3 метрден" сөздері "2 метрден" сөздерімен алмастырылсын, "2,0 метрден" және "2 метрден" сөздері "1 метрден" сөздерімен алмастырылсын;
"уәкілетті органының", "уәкілетті органы" сөздеріне дейінгі "әкімдіктің" сөзі алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 15 августа 2014 года № 232 "О Правилах содержания и защиты зеленых насаждений в населенных пунктах Актюбинской области"
Решение Актюбинского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 декабря 2014 года № 4124. Утратило силу решением Актюбинского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 349
Сноска. Утратило силу решением Актюбинского областного маслихата от 11.12.2015 № 349 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 386 Кодекса Республики Казахстан от 05 июля 2014 года "Об административных правонарушениях", подпунктом 5) статьи 19 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4-1) статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 15 августа 2014 года № 232 "О Правилах содержания и защиты зеленых насаждений в населенных пунктах Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4037, опубликованное 30 сентября 2014 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" № 123), следующие изменения и дополнения:
в преамбуле решения слова "с пунктом 2 статьи 3, статьей 300 Кодекса Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об административных правонарушениях" заменить словами "со статьей 386 Кодекса Республики Казахстан от 05 июля 2014 года "Об административных правонарушениях";
в Правилах, утвержденных вышеуказанным решением:
подпункт 2) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"2) специализированная организация - хозяйствующий субъект, индивидуальный предприниматель осуществляющий работы по содержанию и защите зеленых насаждений, имеющий необходимые материальные и квалифицированные трудовые ресурсы;";
в пункте 18 после слов "аппаратами акимов" дополнить словами "города Актобе и";
в пунктах 19, 25:
слова "3-х метров" заменить словами "2-х метров", слова "2,0 метров" заменить словами "1 метра";
после слов "уполномоченного органа", "уполномоченным органом" слово "акимата" исключить;

20, 27, 34, 39, 42, 45 және 55-тармақтарда "уәкілетті органының", "уәкілетті органы" сөздеріне дейінгі "әкімдіктің" сөзі алынып тасталсын;
44-тармақта орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Облыстық мәслихаттың сессия
төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы
М. ИТЕҒҰЛОВ
С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА

в пунктах 20, 27, 34, 39, 42, 45 и 55 после слов "уполномоченного органа", "уполномоченным органом" слово "акимата" исключить;
в пункте 44 вносятся изменения на русском языке, текст на государственном языке не меняется:
слова "либо, в отдельных случаях, представителя территориального органа управления," исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии
областного маслихата
Секретарьобластного маслихата
М. ИТЕГУЛОВ С. КАЛДЫГУЛОВА