Қарғалы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 108 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 мамырда № 3881 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 4 қарашадағы № 372 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 04.11.2014 № 372 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010 - 2014 жылдарға арналған "Балапан" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына сәйкес Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданы бойынша 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары І.Тынымгереевке жүктелсін.
3. Осы қаулы ол алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Р.Сыдықов
Қарғалы ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 15 сәуірдегі
№ 108 қаулысына
1 қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Тұрғылықты жердің атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен мектепке дейінгі ұйымдарға орналастырылатын балалар саны (адам)
1
Бадамша ауылы
100
Барлығы
100
Қарғалы ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 15 сәуірдегі
№ 108 қаулысына
2 қосымша
Бір айдағы жан басына шаққандағы қаржыландыру көлемі
Бір тәрбиелену шіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Балабақшалар
(бөбекжайлар)
қатты отынымен жылыту
электр, газ немесе орталықтан жылыту
1 топтан 3 топқа дейін
4 топтан 5 топқа дейін
6 топтан 7 топқа дейін
8 топтан 9 топқа дейін
10 және одан да көп топтарға дейін

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы по Каргалинскому району
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 15 апреля 2014 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 04 мая 2014 года № 3881. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 4 ноября 2014 года № 372
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 04.11.2014 № 372.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 "Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением "Балапан" на 2010 - 2014 годы" акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Каргалинскому району на 2014 год согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района И.Тынымгереева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Сыдыков
Приложение 1
к постановлению акимата
Каргалинского района
от 15 апреля 2014 года
№ 108
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование местности
Количество детей размещенных в детских дошкольных организациях за счет государственного образовательного заказа (человек)
1
село Бадамша
100
Итого
100
Приложение 2
к постановлению акимата
Каргалинского района
от 15 апреля 2014 года
№ 108
Размер подушевого финансирования в месяц
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника (в тенге)
Дошкольные организации
детские сады (ясли-сады)
отопление с твердым топливом
отопление с электричеством, газом или центральное
от 1 группы до 3 групп
от 4 групп до 5 групп
от 6 групп до 7 групп
от 7 групп до 9 групп
10 и более групп