Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданының Бегалы ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 мамырда № 3914 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының Бегалы ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының Бегалы ауылдық округінің әкімінің 02.11.2015 № 9 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қобда аудандық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттік ветеринариялық – санитарлық инспекторының 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 91 ұсынысының негізінде Бегалы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бегалы ауылдық округінің Калиновка ауылы аумағында ірі мүйізді мал арасында бруцеллез жұқпалы ауруының ошағы анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күні қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Ю. Утянов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Бегалинского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 11 мая 2014 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 мая 2014 года № 3914. Утратило силу решением акима Бегалинского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 2 ноября 2015 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Бегалинского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 02.11.2015 № 9 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции от 23 апреля 2014 года № 91, аким Бегалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Калиновка Бегалинского сельского округа в связи с выявлением очага инфекционной болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ю. Утянов