Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 17 ақпандағы №5 "Мұғалжар ауданы Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі Қаракөл ауылының атаусыз көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қаңтарда № 4175 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі №121-V "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына сәйкес Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 17 ақпандағы №5 "Мұғалжар ауданы Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі Қаракөл ауылының атаусыз көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3-9-166 болып тіркелген, 2012 жылғы 5 сәуірде аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің орыс тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "аула", "аульного" сөздері "села", "сельского" сөздерімен ауыстырылсын.
Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі К.Биримжанов

О внесении изменений в решение акима сельского округа имени К.Жубанова от 17 февраля 2012 года № 5 "О присвоении наименований безымянным улицам аула Каракол аульного округа имени К.Жубанова Мугалжарского района"
Решение акима сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района Актюбинской области от 19 декабря 2014 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 января 2015 года № 4175
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года №121-V "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательный акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким сельского округа имени К.Жубанова РЕШИЛ:
Внести в решение акима сельского округа имени К.Жубанова от 17 февраля 2012 года № 5 "О присвоении наименований безымянным улицам аула Каракол аульного округа имени К.Жубанова Мугалжарского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-166, опубликовано 5 апреля 2012 года в районной газете "Мугалжар") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения на русском языке слова "аула", "аульного" заменить словами "села", "сельского".
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Биримжанов К.