Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Саркөл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 21 қарашадағы № 20 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 желтоқсанда № 4090 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Саркөл ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Саркөл ауылдық округі әкімінің 20.01.2015 № 1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 - қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Темір аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2014 жылғы 20 қарашадағы № 14-01/256 ұсынысы негізінде Саркөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Саркөл ауылдық округінің Боктыгарын қыстағында орналасқан "Саламат" шаруа қожалығында ірі қара малдарының арасында құтырма ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Саркөл ауылдық округінің әкімі К.У.Шалманов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Саркульского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 21 ноября 2014 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 декабря 2014 года № 4090. Утратило силу решением акима Саркульского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 20 января 2015 года № 1
Сноска. Утратил силу решением акима Саркульского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 20.01.2015 № 1.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Темирской районной территориальной инспекции от 20 ноября 2014 года № 14-01/256 аким Саркульского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в крестьянском хозяйстве "Саламат" расположенного на зимовке Боктыгарын Саркульского сельского округа в связи с выявлением болезни бешенство среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Саркульского сельского округа Шалманов К. У.