2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 343 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қаңтарда № 2482 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, жұмыссыздар үшiн қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Сарысу ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Аукенов Қайрат Қостанайұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғанынан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2015 жылдың 5 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Қ. Мәдібек
Сарысу ауданы әкімдігінің "2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2014 жылғы 30 желтоқсандағы №343 қаулысына келісім парағы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлігінің Жамбыл облысы Жаңатас
қаласының Қорғаныс істері жөніндегі
біріктірілген бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Е. Бахтияров
08.01. 2015 жыл
"Жамбыл облысының Ішкі істер
Департаменті Сарысу ауданының ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Қ. Капаров
08.01. 2015 жыл
Сарысу ауданы әкімдігінің 2014
жылғы 30 желтоқсандағы №343
қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс

Об организации общественных работ на 2015 год
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 30 декабря 2014 года № 343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 января 2015 года № 2482
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных, акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Сарысуского района" обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сарысуского района Аукенова Кайрата Кустанаевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 5 января 2015 года.
Аким района К. Мадибек
Лист согласования на постановление акимата Сарысуского района от 30 декабря 2014 года № 343 "Об организации общественных работ на 2015 год"
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Объединенный отдел по делам обороны
города Жанатас Жамбылской
области министерства обороны
Республики Казахстан"
Е.Бахтияров
08.01.2015 года
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Сарысуского
района Департамента внутренних дел
Жамбылской области"
К.Капаров
08.01.2015 года
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от 30 декабря 2014 года №343
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы

Ескерту. Қосымша өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Сарысу аудандық әкімдігінің 18.09.2015 №229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері (теңге)
Сұраныс
Ұсыныс
1.
"Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
32046 жергілікті бюджет
50
50
2.
"Сарысу ауданы Байқадам ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
32046 жергілікті бюджет
6
6
3.
"Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
32046 жергілікті бюджет
5
5
4.
"Сарысу ауданы Жаңаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
32046 жергілікті бюджет
5
5
5.
"Сарысу ауданы Игілік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
32046 жергілікті бюджет
5
5
6.
"Сарысу ауданы Тоғызкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
32046 жергілікті бюджет
5
5
7.
"Сарысу ауданы Жаңаарық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
32046 жергілікті бюджет
5
5
8.
"Сарысу ауданы Қамқалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
32046 жергілікті бюджет
8
8
9.
"Сарысу ауданы Досбол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
32046 жергілікті бюджет
3
3
10.
"Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
32046 жергілікті бюджет
5
5
11.
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Жамбыл облысы Жаңатас қаласының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
32046 жергілікті бюджет
3
3
12.
"Жамбыл облысының Ішкі істер Департаменті Сарысу ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
32046 жергілікті бюджет
12
12
13
Сарысу ауданы әкімдігі тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жаңатас Су-Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
32046 жергілікті бюджет
5
5
14.
"Көгалдандыру және көріктендіру" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
32046 жергілікті бюджет
15
15
15.
Сарысу ауданы әкімдігінің тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Сарысу сулары" шаруашылық жүргізу құқықтағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
32046 жергілікті бюджет
18
18
Барлығы:
150
150

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением Сарысуского районного акимата Жамбылской области от 18.09.2015 № 229 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Виды
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования (тенге)
спрос
Предложение
1.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Жанатас Сарысуского района"
Содействие по санитарной очистке, благоустройству и озеленению
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046 местный бюджет
50
50
2.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Байкадамского аульного округа Сарысуского района"
Содействие по санитарной очистке, благоустройству и озеленению
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046 местный бюджет
6
6
3.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жайылминского аульного округа Сарысуского района"
Содействие по санитарной очистке, благоустройству и озеленению
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046 местный бюджет
5
5
4.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанаталапского аульного округа Сарысуского района"
Содействие по санитарной очистке, благоустройству и озеленению
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046 местный бюджет
5
5
5.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Игиликского аульного округа Сарысуского района"
Содействие по санитарной очистке, благоустройству и озеленению
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046 местный бюджет
5
5
6.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Тогызкентского аульного округа Сарысуского района"
Содействие по санитарной очистке, благоустройству и озеленению
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046 местный бюджет
5
5
7.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанаарыкского аульного округа Сарысуского района"
Содействие по санитарной очистке, благоустройству и озеленению
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046 местный бюджет
5
5
8.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Камкалинского аульного округа Сарысуского района"
Содействие по санитарной очистке, благоустройству и озеленению
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046 местный бюджет
8
8
9.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Досболского аульного округа"
Содействие по санитарной очистке, благоустройству и озеленению
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046 местный бюджет
3
3
10.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Туркестанского аульного округа"
Содействие по санитарной очистке, благоустройству и озеленению
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046 местный бюджет
5
5
11.
Республиканского государственного учреждения "Объединенный отдел по делам обороны города Жанатас Жамбылской области министерства обороны Республики Казахстан"
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046 местный бюджет
3
3
12.
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Сарысуского района Департамента внутренних дел Жамбылской области"
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046 местный бюджет
12
12
13.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанатас Су-жылу" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района"
Содействие по санитарной очистке, благоустройству и озеленению
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046 местный бюджет
5
5
14.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Благоустройство и озеленение"
Содействие по санитарной очистке, благоустройству и озеленению
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046 местный бюджет
15
15
15.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Сарысу сулары" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района"
Содействие по санитарной очистке, благоустройству и озеленению
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046 местный бюджет
18
18
Всего:
150
150