Сайлауды өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жайларды беру туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 305 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте № 2324 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабының 4 тармағына сәйкес, сайлау алдындағы үгіт жүргізу науқанын өткізу мақсатында, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Ғалымжан Әлімқұлұлы Шыршынбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Рысмендиев
Талас ауданы әкімдігінің
2014 жылғы «25» тамыздағы
№ 305 қаулысына қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Кездесулер өткізілетін орындар
1
Қаратау қаласы
Балалар өнер мектебінің акт залы
2
Ақкөл ауылы
Ақкөл мәдениет үйі
3
Аққұм ауылы
Аққұм мәдениет үйі
4
Бостандық ауылы
Бостандық мәдениет үйі
5
Майтөбе ауылы
Майтөбе ауылдық клубы
6
Бөлтірік ауылы
Бөлтірік ауылдық клубы
7
Көктал ауылы
М.Жұмабаев атындағы орта мектебінің акт залы
8
Қызыләуіт ауылы
Қызыләуіт мәдениет үйі
9
Есейхан ауылы
Есейхан мәдениет үйі
10
Қасқабұлақ ауылы
Қасқабұлақ ауылдық клубы
11
Ойық ауылы
Ә. Тәжімбетов атындағы мәдениет үйі
12
Тамды ауылы
Тамды мәдениет үйі
13
Үшарал ауылы
Үшарал мәдениет үйі
14
С. Шәкіров ауылы
С. Шәкіров мәдениет үйі

О предоставлении помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 25 августа 2014 года № 305. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 сентября 2014 года № 2324
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан», в целях проведения предвыборной агитационной кампании, акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В период проведения выборов предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Ширшинбаева Галымжана Алимкуловича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Рысмендиев
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
от «25» августа 2014 года № 305
Помещения, предоставляемые для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов
N
Наименование населенного пункта
Место встречи
1
Город Каратау
Актовый зал «Детская школа искусств»
2
Село Аккол
Дом культуры Аккол
3
Село Аккум
Дом культуры Аккум
4
Село Бостандык
Дом культуры Бостандык
5
Село Майтобе
Сельский клуб Майтобе
6
Село Болтирик
Сельский клуб Болтирик
7
Село Коктал
Актовый зал средней школы имени М.Жумабаева
8
Село Кызылаут
Дом культуры Кызылаут
9
Село Есейхан
Дом культуры Есейхан
10
Село Каскабулак
Сельский клуб Каскабулак
11
Село Ойык
Дом культуры имени А. Тажимбетова
12
Село Тамды
Дом культуры Тамды
13
Село Ушарал
Дом культуры Ушарал
14
Село С. Шакирова
Дом культуры С. Шакирова