Теміртау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 6 наурыздағы № 27/7 "Теміртау қаласы мен Ақтау кенті тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері туралы ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы № 31/7 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 қыркүйекте № 2742 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 185 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 6 наурыздағы № 27/7 "Теміртау қаласы мен Ақтау кенті тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері туралы ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2579 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 11 (14) "Вести Темиртау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Көрсетілген шешіммен бекітілген, Теміртау қаласы мен Ақтау кенті тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері туралы ережесін бекіту туралы ережесінің 18-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"18. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін азамат (отбасы) осы Ереженің 1-қосымшасына сәйкес өтінішпен қоса Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" қаулысымен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету ережесінің 4-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.";
2) Теміртау қаласы мен Ақтау кенті тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері туралы ережесіне 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім алғаш жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ф. Валеев
Мәслихат хатшысы                           В. Свиридов
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________________Ю.Ким
20 тамыздағы 2014 ж.
Теміртау қалалық мәслихатының
2014 жылғы 20 тамыздағы
№ 31/7 шешіміне қосымша
Теміртау қаласы мен Ақтау кенті
тұрғындарына тұрғын үй көмегін
көрсету тәртібі мен мөлшері туралы
ережесіне 1-қосымша
Уәкілетті органның
басшысына
_______________________________
(Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты)
Тұрғын үй көмегін тағайындау жөніндегі өтініш
Мен _________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), туған жылы тұрғын меншік үйдің иесі (жолдаушы) болып табыламын, жеке куәлік № _______________,
_________________________________________ берілген.
Мына мекен-жай бойынша тұрып жатқан ________________________________
____________________________________________________________________
___________________________________________менің ____ адамнан
құралатын отбасыма тұрғын үйді күтіп ұстауға және тұтынылатын тұрғын үй коммуналдық қызметтерге ақы төлеу жөніндегі шығындарды өтеу үшін тұрғын үй көмегін тағайындауыңызды сұраймын.
Өтініш беруші отбасы мүшелерінің Т.А.Ә.
Туылған күні
Туыстық қатынасы
Әлеуметтік мәртебесі
Өтінішке қоса қажетті құжаттарды ____ данада ұсынып отырмын.
Жеке шоттың № ________________________________________, банктің
атауы _____________________________________________________________
Күні "____"__________ 20____ж.
Өтініш берушінің қолы ________________________

О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата от 6 марта 2014 года № 27/7 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Темиртау и поселка Актау"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 20 августа 2014 года № 31/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 сентября 2014 года № 2742
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 185 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата от 6 марта 2014 года № 27/7 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Темиртау и поселка Актау" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2579, опубликованно в газете "Вести Темиртау" № 11(14) от 16 апреля 2014 года) следующие изменения:
1) пункт 18 Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Темиртау и поселка Актау, утвержденных указанным решением, изложить в следующей редакции:
"18. Для назначения жилищной помощи гражданин (семья) предоставляет документы указанные в пункте 4 Правил предоставления жилищной помощи, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" с заявлением согласно приложению 1 к настоящим Правилам.";
2) приложение 1 к Правилам о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Темиртау и поселка Актау изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Ф. Валеев
Секретарь маслихата                        В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Темиртау"                  Ю. Ким
20 августа 2014 года
Приложение
к решению Темиртауского
городского маслихата
от 20 августа 2014 года
№ 31/7
Приложение 1
к Правилам о размере и порядке
оказания жилищной помощи населению
города Темиртау и поселка Актау
Руководителю
уполномоченного органа
__________________________________
(фамилия, инициалы)
Заявление о назначении жилищной помощи
Я _____________________________________________________________ _____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), год рождения
являющийся (-аяся) собственником (нанимателем) жилья, № удостоверения личности, кем выдан ___________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________________________________.
Прошу назначить моей семье в количестве ______________ человек,
проживающей по адресу: _____________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
жилищную помощь для возмещения затрат по оплате содержания жилища и потребленные жилищно-коммунальные услуги.
Члены семьи заявителя Ф.И.О.
Дата рождения
Родственные отношения
Социальный статус
К заявлению прилагаю необходимые документы в количестве _______ штук.
№ лицевого счета ________________________________, наименование банка ______________________________________________________________.
Дата "_____ " _____________ 20 _____ г.
Подпись заявителя ______________________