"Арал ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы" аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі N 153 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 қарашадағы N 192 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қарашада N 4802 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 қазандағы № 197 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 25.10.2018 № 197 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Арал ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы" аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі №153 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4649 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінде 2014 жылы 17 мамырда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, спорт, мәдениет, білім берудің педагог кызметкерлеріне және ветеринария саласындағы мамандарға, оның ішінде ветеринариялық пункттердің мамандарына тұрғын үй-жайларды жылыту үшін отын сатып алуға бюджет қаражаты есебінен 4 (төрт) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы ақшалай өтемақы түрінде әлеуметтік көмек берілсін.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс отыз екінші
сессиясының төрағасы
Арал аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
уақытша атқарушы
М.Жулдасбаев
А.Асанбаев

О внесении изменения в решение районного маслихата от 11 апреля 2014 года N 153 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Аральского района"
Решение Аральского маслихата Кызылординской области от 05 ноября 2014 года N 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 ноября 2014 года N 4802. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25 октября 2018 года № 197
Сноска. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25.10.2018 № 197 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 11 апреля 2014 года №153 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Аральского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4649, опубликовано в районном газете "Толқын" от 17 мая 2014 года) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"Предоставить социальную помощь в виде единовременной денежной компенсации в размере 4 (четырех) месячных расчетных показателей за счет бюджетных средств на приобретение топлива для отопления жилых помещений специалистам государственных организаций социального обеспечения, спорта, культуры, педагогическим работникам образования и специалистам в области ветеринарии, в том числе специалистам ветеринарных пунктов, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
тридцать второй сессии Аральского
районного маслихата
Временно исполняющий
обязанности секретаря
Аральского районного маслихата
М.Жулдасбаев
А.Асанбаев