Сайлау учаскелерінің кейбір мәселелері туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 ақпандағы № 1 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда № 2362 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 15.05.2017 № 1 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына сәйкес және аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауданда дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін қоса беріліп отырған қосымшаға сай шекарасы мен орталығы анықталған № 122 сайлау учаскесі құрылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 19.06.2015 № 2 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан әкімінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 3 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде тіркелген нөмірі 11-3-119, алғашқы ресми жарияланған күні 2011 жылғы 19 мамыр, ресми жариялау көзі "Рауан" газеті) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімінің 1-қосымшасында:
№ 180 сайлау учаскесіне қатысты бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: "Атамекен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Б.Майлин көшесіндегі № 81-240 үйлер, Қ.Сәтбаев көшесіндегі № 147-280 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі № 139-280 үйлер, Рзаевтар көшесіндегі № 49-150 үйлер, Сүгір Бегендікұлы көшесіндегі № 1-100 үйлер, Аманбай ата, Ш.Шыңғысов, А.Өтеуов, Матай, Қайдақ, Достық, Ынтымақ, Бірлік, Білеулі, Белдеулі, Жезді, Аспантай, У.Қайралапов, Ә.Жаманбаев, Қ.Жылқыбаев, Тұрыш ата, Қарақоға, Қарағайлы, Шоғы, Қосарқан, Шахан, Уәлі, Сайқұдық, Опорная, Мұрын, Манашы, Айрақты, Жайылған, Дағар, Шаршы, Шүңкілдек, Күйкен, Құсшы, Есенқазақ, Теректі, Лабақ батыр, Бопай ханым, Әбілхайыр хан, Абылайхан көшелеріндегі үйлер.";
шешімнің 2-қосымшасында:
№ 82 сайлау учаскесі, № 84 сайлау учаскесі, № 145 сайлау учаскесі және № 155 сайлау учаскесіне қатысты бөліктері тиісінше мынадай редакцияларда жазылсын:
"№ 82 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу гуманитарлық – экономикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

О некоторых вопросах избирательных участков
Решение Бейнеуского районного акимата Мангистауской области от 21 февраля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 февраля 2014 года № 2362. Утратило силу решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 15 мая 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 15.05. 2017 № 1(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и по согласованию с районной избирательной комиссией, аким района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов в районе образовать избирательный участок № 122 с определенной по прилагаемому приложению границей и центром.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения акима Бейнеуского района Мангистауской области от 19.06.2015 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Внести в решение акима района от 26 апреля 2011 года № 3 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 11-3-119, дата первого официального опубликования 19 мая 2011 года, источник официального опубликования газета "Рауан") следующие изменения:
в приложении 1 решения:
часть, касающуюся избирательного участка № 180 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 180
Центр: здание государственного учреждения "Средняя школа Атамекен".
Граница: дома № 81-240 на улице Б.Майлина, дома № 147-280 на улице К.Сатбаева, дома № 139-280 на улице Т.Рыскулова, дома № 49-150 на улице Рзаевых, дома № 1-100 на улице Сугир Бегендикулы и дома на улицах Аманбай аты, Ш.Шынгысова, А.Отеуова, Матая, Кайдака, Достыка, Ынтымака, Бирлика, Билеули, Белдеули, Жезди, Аспантая, У.Кайралапова, А.Жаманбаева, К.Жылкыбаева, Турыш аты, Каракога, Карагайлы, Шогы, Косаркана, Шахана, Уалия, Сайкудыка, Опорная, Мурына, Манашы, Айракты, Жайылгана, Дагара, Шаршы, Шункилдека, Куйкена, Кусшы, Есенказака, Теректи, Лабак батыра, Бопай ханума, Абилхайыр хана, Абылайхана в селе Бейнеу.";
в приложении 2 решения:
части, касающиеся избирательного участка № 82, избирательного участка № 84, избирательного участка № 145 и избирательного участка № 155 изложить соответственно в следующих редакциях:
"Избирательный участок № 82
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеуский гуманитарно – экономический колледж".

Шекарасы: Бейнеу селосындағы Б.Майлин көшесіндегі № 1-80 үйлер, Қ.Сәтбаев көшесіндегі № 1-86 а үйлер, Т.Рысқұлов № 1-80 үйлер, Жамбыл көшесіндегі № 1-40 үйлер, Т.Тоқтаров, Д.Нұрпейсова, Сәттіғұл, Айназар ата, С.Датұлы, Ш.Құдайбердіұлы, М.Жұмабаев көшелеріндегі үйлер.";
"№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы: "Үстірт орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ахтан Керейұлы көшесіндегі № 1-20 үйлер, Ерменбет би көшесіндегі № 1-26 үйлер, Тұрманбет батыр көшесіндегі № 1-27 үйлер, Ә.Өтеғұлұлы (Әділ) көшесіндегі № 1-27 үйлер, Т.Шыршығұлұлы (Тастемір) көшесіндегі № 1-29 үйлер, Т.Алдашұлы (Тұрсын) көшесіндегі № 1-29 үйлер, Досат көшесіндегі № 101-117 үйлер, М.Әуезов көшесіндегі № 71-85 үйлер, Атағозы батыр көшесіндегі № 51-85 үйлер, Жамбыл көшесіндегі № 41-70 үйлер, С.Қилыбаев, С.Сейфуллин, Барақ батыр, Құлша Тілеуұлы, Абай, Құрманғазы, Тоқабай Құрмаш, И.Сүйеубаев, Ә.Жанкелдин көшелеріндегі үйлер.";
"№ 145 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абай атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы № 1-29, 47-49, 53-56, № 59-61 көп қабатты үйлер, Сұлтан Бейбарыс, Қ.Боқанұлы, Төремұрат, С.Ақшабаев, Ж.Қалдығараев, Қашаған көшелеріндегі үйлер, локомотив депосының жатаханасы, туберкулез ауруханасы, аудандық ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау изоляторы, 1-ауыл, ККП, № 1, 2 разъезд үйлері және Көне Бейнеу, Борқұдық, Байкүшік жерлеріндегі үйлер.";
"№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: "Манашы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Қ.Сәтбаев көшесіндегі № 87-146 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі № 81-138 үйлер, Рзаевтар көшесіндегі № 1-48 үйлер, Досат көшесіндегі № 1-100 үйлер, М.Әуезов көшесіндегі № 1-70 үйлер, Атағозы батыр көшесіндегі № 1-50 үйлер, Самалық батыр көшесіндегі № 1-48 үйлер, Балуанияз көшесіндегі № 118-280 үйлер, Қ.Тоқсанбайұлы көшесіндегі № 115-280 үйлер, Амантұрлы батыр көшесіндегі № 128-280 үйлер, Асау батыр көшесіндегі № 128-280 үйлер, Қалнияз ақын көшесіндегі № 58-120 үйлер.".
3. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ү.Әмірханова) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Машырықовқа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
К. Машырықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
Күләнда Аймағамбет

Граница: дома № 1-80 на улице Б.Майлина, дома № 1-86 а на улице К.Сатбаева, дома № 1-80 на улице Т.Рыскулова, дома № 1-40 на улице Жамбыла и дома на улицах Т.Токтарова, Д.Нурпейсовой, Саттигула, Айназар аты, С.Датулы, Ш.Кудайбердиулы, М.Жумабаева в селе Бейнеу.";
"Избирательный участок № 84
Центр: здание государственного учреждения "Устюртская средняя школа".
Граница: дома № 1-20 на улице Ахтан Керейулы, дома № 1-26 на улице Ерменбет бия, дома № 1-27 на улице Турманбет батыра, дома № 1-27 на улице А.Отегулулы, дома № 1-29 на улице Т.Шыршыгулулы, дома № 1-29 на улице Т.Алдашулы, дома № 101-117 на улице Досата, дома № 71-85 на улице М.Ауезова, дома № 51-85 на улице Атагозы батыра, дома № 41-70 на улице Жамбыла и дома на улице С.Килыбаева, С.Сейфуллина, Барак батыра, Кулша Тилеуулы, Абая, Токабай Курмаша, И.Суйеубаева, А.Жанкелдина в селе Бейнеу.";
"Избирательный участок № 145
Центр: здание государственного учреждения "Средняя школа имени Абая".
Граница: многоэтажные дома № 1-29, № 47-49, № 53-56, № 59-61, дома на улице Султан Бейбарыса, К.Боканулы, Торемурата, С.Акшабаева, Ж.Калдыгараева, Кашагана, общежитие локомотивного депо, туберкулезная больница, изолятор временного содержания районного отдела внутренних дел, 1-аул, ККП в селе Бейнеу, разъезд № 1, 2 а также дома на местностях Коне Бейнеу, Боркудык, Байкушик.";
"Избирательный участок № 155
Центр: здание государственного учреждения "Манашинская средняя школа".
Граница: дома № 87-146 на улице К.Сатбаева, дома № 81-138 на улице Т.Рыскулова, дома № 1-48 на улице Рзаевых, дома № 1-100 на улице Досата, дома № 1-70 на улице М.Ауезова, дома № 1-50 на улице Атагозы батыра, дома № 1-48 на улице Самалык батыра, дома № 118-280 на улице Балуанияза, дома № 115-280 на улице К.Токсанбайулы, дома № 128-280 на улице Амантурлы, дома № 128-280 на улице Асау батыра, дома № 58-120 на улице Калнияз акына в селе Бейнеу.".
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" (У.Амирханова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официального опубликования в средствах массовой информации и размещения в информационно – правовой системе "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан".
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Машырыкова.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К. Машырыков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Бейнеуской районной
избирательной комиссии
Куланда Аймагамбет

21 февраля 2014 жыл
Аудан әкімінің 2014 жылғы
21 ақпандағы № 1 шешіміне
қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 19.06.2015 № 2 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 122 сайлау учаскесі
Орталығы: "Сам орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Амантұрлы батыр атындағы көшедегі № 1-127 үйлер, Асау батыр атындағы көшедегі № 1-127 үйлер, Қалнияз ақын атындағы көшедегі № 1-57 үйлер, Қожакелді Тоқсанбайұлы атындағы көшедегі № 1-114 үйлер, Балуанияз батыр атындағы көшедегі № 1-117 үйлер, Т.Рысқұлов атындағы көшедегі № 1-80 үйлер, М.Жұмабаев атындағы көшедегі үйлер.

21 февраля 2014 год
Приложение
к решению акима района
от 21 февраля 2014 года № 1
Избирательный участок № 122
Сноска. Приложение 1 в редакции решения акима Бейнеуского района Мангистауской области от 19.06.2015 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Центр: здание государственного учреждения "Сам орта мектебі".
Граница: дома № 1-127 на улице имени Амантурлы батыра, дома № 1-127 на улице имени Асау батыра, дома №1-57 на улице имени Калнияз акына, дома № 1-114 на улице имени Кожакелди Токсанбайулы, дома № 1-117 на улице имени Балуанияз батыра, дома № 1-80 на улице имени Т.Рыскулова, дома на улице имени М.Жумабаева в селе Бейнеу.