Әкімдіктің 2006 жылғы 27 маусымдағы № 212 "Мүгедектерге әлеуметтік көмектің қосымша түрлерін көрсету туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 32 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 наурызда № 4492 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 31 қазандағы № 480 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 31.10.2022 № 480 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңы 16-бабының екінші абзацы негізінде Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2006 жылғы 27 маусымдағы № 212 "Мүгедектерге әлеуметтік көмектің қосымша түрлерін көрсету туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3550 болып тіркелген, 2006 жылғы 14 шілдеде "Қостанай таңы" және 2006 жылғы 25 шілдеде "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңы 16-бабының екінші абзацы негізінде Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 2-тармағының 2) тармақшасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 2-1-тармағымен толықтырылсын:
"2-1. Кресло-арбаларды алу үшін мүгедектер мынадай құжаттарды:
1) өтінішті;
2) мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасынан үзіндіні;
3) жұмыс беруші–жеке кәсіпкер қызметін тоқтатқан немесе заңды тұлға таратылған жағдайда жұмыс берушінің кінәсінен еңбек жарақаты немесе кәсіптік ауру салдарынан мүгедек болғандар үшін – жазатайым оқиға туралы актінiң көшiрмесiн және жұмыс берушiнiң–жеке кәсіпкердің қызметiнiң тоқтатылуы немесе заңды тұлғаның таратылуы туралы құжатты ұсынады.
Мүгедектің өзінің баруға мүмкіндігі болмаған жағдайда, нотариалды куәландыруды талап етпейтін сенімхат негізінде кресло-арба беруге өтініш жасауға басқа адамдарға уәкілеттік бере алады.
Салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелері ұсынылады, содан кейін құжаттардың түпнұсқалары қайтарылуға жатады.".

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 27 июня 2006 года № 212 "Об оказании инвалидам дополнительных видов социальной помощи"
Постановление акимата Костанайской области от 11 февраля 2014 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 марта 2014 года № 4492. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 31 октября 2022 года № 480
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 31.10.2022 № 480 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании абзаца второго статьи 16 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 27 июня 2006 года № 212 "Об оказании инвалидам дополнительных видов социальной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3550, опубликовано 14 июля 2006 года в газете "Қостанай таңы", 25 июля 2006 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения и дополнение:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании абзаца второго статьи 16 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
подпункт 2) пункта 2 указанного постановления исключить;
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Для получения кресел-колясок инвалиды представляют следующие документы:
1) заявление;
2) выписку из индивидуальной программы реабилитации инвалида;
3) для инвалидов от трудового увечья или профессионального заболевания, полученного по вине работодателя, в случаях прекращения деятельности работодателя-индивидуального предпринимателя или ликвидации юридического лица - копию акта о несчастном случае и документ о прекращении деятельности работодателя-индивидуального предпринимателя или ликвидации юридического лица.
В случае невозможности личного обращения инвалид может уполномочить других лиц на обращение с заявлением для предоставления кресло-коляски на основании доверенности, не требующей нотариального удостоверения.
Документы представляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники документов подлежат возврату.".

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі
Н. Садуақасов

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области
Н. Садуакасов