Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 5 ақпандағы № 20 "2014 жылғы Әулиекөл ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 352 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 қарашада № 5175 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2014 жылғы Әулиекөл ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2014 жылғы 5 ақпандағы № 20 аудан әкімдігінің қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4478 тіркелген 2014 жылғы 27 наурызда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген 2014 жылғы Әулиекөл ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері кестесінде:
"Бір айда мектепке дейінгі білім ұйымдарында ата-аналар төлем ақысының көлемі (теңге) бағанында:
"сәбилер тобы" бағанында "4000" саны "5500" санына өзгертілсін;
"мектепке дейінгі топтар" бағанында "4000" саны "5500" санына өзгертілсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін, он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Балғарин

О внесении изменений в постановление акимата района от 5 февраля 2014 года № 20 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Аулиекольском районе в 2014 году"
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 27 октября 2014 года № 352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 ноября 2014 года № 5175
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 5 февраля 2014 года № 20 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Аулиекольском районе в 2014 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4478, опубликовано 27 марта 2014 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения:
в приложении таблице Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Аулиекольском районе в 2014 году, утвержденным указанным постановлением:
в графе "Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге):
в столбце "ясельные группы" цифру "4000" заменить цифрой "5500";
в столбце "дошкольные группы" цифру "4000" заменить цифрой "5500".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Балгарин