Орман және су ресурстарын пайдалану саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 тамыздағы N 295 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте N 2942 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы N 309 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 20.08.2015 N 309 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілгендер бекітілсін:
1) "Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы 20 тамыздағы
№ 295 қаулысымен
бекітілген
"Ағаш кесу және орман билетін беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес мемлекеттік орман иеленушімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі – ағаш кесу және (немесе) орман билетін қағаз нысанда беру.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) әрекеттері тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімнің (әрекеттің) басталуына орман пайдаланудың түрі, көлемі, жері көрсетілген және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі № 477 Орман кодексінің 36-бабына, "Ағаш кесу мен орман билетінің нысандарын, Ағаш кесу және орман билетін есепке алу, сақтау, толтыру және беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 1511 қаулысымен бекітілген Ағаш кесу және орман билетін есепке алу, сақтау, толтыру және беру қағидасының 15-тармағына сай қажетті құжаттар ұсынылған, "Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 маусымдағы № 607 қаулысымен бекітілген "Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес көрсетілетін қызметті алушының еркін нысандағы өтініші негіз болып табылады.

Об утверждении регламентов государственных услуг в области использования лесных и водных ресурсов
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 20 августа 2014 года N 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 сентября 2014 года N 2942. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20 августа 2015 года N 309
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20.08.2015 N 309 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета";
2) регламент государственной услуги "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества";
3) регламент государственной услуги "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 20 августа 2014 года № 295
Регламент государственной услуги
"Выдача лесорубочного и лесного билета"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лесорубочного и лесного билета" (далее – государственная услуга) оказывается государственным лесовладельцем (далее - услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - выдача лесорубочного и (или) лесного билета в бумажной форме.
2. Описание порядка действия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления услугополучателя в произвольной форме согласно пункту 9 стандарта государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2014 года № 607 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" с указанием вида, объема места лесопользования и предоставления необходимых документов согласно статье 36 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года № 477, пункту 15 Правил учета, хранения, заполнения и выдачи лесорубочного и лесного билета, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2011 года № 1511 "Об утверждении форм лесорубочного и лесного билета, Правил учета, хранения, заполнения и выдачи лесорубочного и лесного билета".

5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (әрекеттің) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері өтінішті және қажетті құжаттарды қабылдайды, көшірмелерді түпнұсқалармен салыстырады, журналда тіркейді, өтініштің көшірмесінде құжаттар топтамасы қабылданған күні мен уақыты, құжаттар топтамасын қабылдаған кеңсе қызметкерінің тегі және аты-жөнінің бірінші әріптері көрсетілген белгі қояды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді (20 минут);
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы тиісті бұрыштаманы қояды және құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушінің осы мемлекеттік қызметті көрсету бойынша жұмысты ұйымдастыру лауазымдық міндетіне кіретін жауапты атқарушысына (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері) жолдайды (2 сағат);
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері ұсынылған құжаттардың толықтығын және дұрыс ресімделуін тексереді, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес орман ресурстарын беру мүмкіндігін айқындайды, қажетті құжаттарды дайындайды, ағаш кесу немесе орман билетін жазады (2 жұмыс күні);
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері ағаш кесу және орман билетінің бланкілерін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қою үшін жолдайды (10 минут);
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы ағаш кесу және орман билетінің бланкілеріне қол қояды және оларды көрсетілетін қызметті беруші бухгалтериясының қызметкеріне жолдайды (2 сағат);
6) көрсетілетін қызметті беруші бухгалтериясының қызметкері ағаш кесу немесе орман билетінің бланкілерін көрсетілетін қызметті берушінің мөрімен куәландырады және оларды көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкеріне жолдайды (30 минут);
7) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері журналға белгі салады және көрсетілетін қызметті алушыға ағаш кесу немесе орман билетін береді және көрсетілетін мемлекеттік қызметтің сапасын бағалау үшін "Мемлекеттік қызмет көрсету карточкасын" ұсынады (30 минут).
6. Мемлекеттік қызмет көрсету рәсімінің (әрекеттің) нәтижесі келесі рәсімді (әрекетті) атқаруды бастау үшін негіз болады:
1) қабылданған күні мен уақыты, құжаттар топтамасын қабылдаған тұлғаның тегі мен аты-жөнінің бірінші әріптері көрсетілген өтініштің көшірмесін беру;
2) өтінішті көрсетілетін қызметті берушінің басшысына тапсыру;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы және осы мемлекеттік қызметті көрсету бойынша жұмысты ұйымдастыру лауазымдық міндетіне кіретін көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкеріне жолдау;

5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) работник канцелярии услугодателя принимает заявление и необходимые документы, сверяет копии с оригиналами, регистрирует в журнале, ставит отметку на копии заявления с указанием даты и времени приема пакета документов, фамилии и инициалов работника канцелярии, принявшего пакет документов, и передает руководителю услугодателя (20 минут);
2) руководитель услугодателя налагает соответствующую визу и направляет пакет документов ответственному исполнителю услугодателя, в должностные обязанности которого входит организация работы по оказанию настоящей государственной услуги (далее - ответственный работник услугодателя) (2 часа);
3) ответственный работник услугодателя проверяет полноту и правильность оформления представленных документов, определяет возможность предоставления лесных ресурсов, согласно действующему законодательству Республики Казахстан, готовит необходимые документы, выписывает лесорубочный или лесной билет (2 рабочих дня);
4) ответственный работник услугодателя направляет бланки лесорубочного и лесного билета на подпись руководителю услугодателя (10 минут);
5) руководитель услугодателя подписывает бланки лесорубочного и лесного билета и направляет их работнику бухгалтерии услугодателя (2 часа);
6) работник бухгалтерии услугодателя заверяет бланки лесорубочного или лесного билета печатью услугодателя и направляет их работнику канцелярии услугодателя (30 минут);
7) работник канцелярии услугодателя делает отметку в журнале и выдает лесорубочный или лесной билет и предоставляет услугополучателю "Карточку оказания государственной услуги" для оценки качества оказываемой государственной услуги (30 минут).
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) выдача копии заявления с указанием даты и времени принятия, фамилию и инициалы лица, принявшего пакет документов;
2) передача заявления руководителю услугодателя;
3) виза руководителя услугодателя и направление ответственному работнику услугодателя, в должностные обязанности которого входит организация работы по оказанию настоящей государственной услуги;

4) көрсетілетін қызметті алушының өтініші қойылатын талаптарға сәйкес келуін қарастыру, ағаш кесу немесе орман билетін жазу;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысының ағаш кесу немесе орман билетінің бланкілеріне қол қоюы;
6) ағаш кесу немесе орман билетінің бланкілерін мекеме мөрімен куәландыру;
7) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алуы, көрсетілетін мемлекеттік қызметтің сапасын "Мемлекеттік қызмет көрсету карточкасында" бағалау.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеті тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері;
3) көрсетілетін қызметті беруші бухгалтериясының қызметкері;
4) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажет рәсімдер (әрекеттер) сипаттамасы:
1) өтінішті және мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу (20 минут);
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының тиісті бұрыштаманы қоюы (2 сағат);
3) ұсынылған құжаттардың толықтығын және дұрыс ресімделуін тексеру, қолданыстағы орман заңнамасына сәйкес орман ресурстарын беру мүмкіндігін айқындау, ағаш кесу немесе орман билетін жазып беру үшін қажетті құжаттарды дайындау (2 жұмыс күні);
4) ағаш кесу немесе орман билетінің бланкілерін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюы үшін беру(10 минут);
5) қызметті беруші басшысының құжаттарды тексеруі және ағаш кесу немесе орман билетіне қол қоюы (2 сағат);
6) құжаттарды тексеру және ағаш кесу немесе орман билетінің бланкілерін мекеме мөрімен куәландыру (30 минут);
7) ағаш кесу немесе орман билетін тіркеу және қызметті алушыға беру және көрсетілетін мемлекеттік қызметтің сапасын бағалау үшін тұтынушыға "Мемлекеттік қызмет көрсету карточкасының" бланкісін ұсыну (30 минут).
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы регламенттің 2-қосымшасында ұсынылған.
"Ағаш кесу және
орман билетін беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының
орман шаруашылығы
мемлекеттік мекемелерінің
тізбесі
№ р/с
Мемлекеттік орман иеленушілер
Жұмыс кестесі
Мекенжайы
1
2
3
4
1
"Ақан сері мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Рузаевка ауылы
2
"Аққайың мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Қаратомар ауылы
3
"Булаев мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев атындағы аудан, Булаев қаласы, Пушкин көшесі, 19
4
"Бұрлық мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Бұрлық ауылы
5
"Есіл мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Мальцево ауылы
6
"Жамбыл мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Благовещенка ауылы, Бейбітшілік көшесі, 12
7
"Мамлютка мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Лесная көшесі, 27
8
"Қызылжар мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Сәбит Мұқанов көшесі, 58
9
"Орлиногор мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Орлиная гора ауылы
10
"Пресновка мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Димитров көшесі, 14
11
"Сергеевка мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Ровное ауылы
12
"Соколовка мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Соколовка ауылы
"Ағаш кесу және
орман билетін беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызмет көрсетілген жағдайда
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы 20 тамыз
№ 295 қаулысымен
бекітілген
"Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

4) рассмотрение заявления услугополучателя на соответствие предъявленным требованиям, выписка лесорубочного или лесного билета;
5) подпись руководителя услугодателя на бланках лесорубочного или лесного билета;
6) заверение бланков лесорубочного или лесного билета печатью учреждения;
7) получение услугополучателем результата оказания государственной услуги, оценка качества оказываемой государственной услуги в "Карточке оказания государственной услуги".
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) руководитель услугодателя;
2) ответственный работник услугодателя;
3) работник бухгалтерии услугодателя;
4) работник канцелярии услугодателя.
8. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
1) прием, регистрация заявления и необходимых документов для оказания государственной услуги (20 минут);
2) наложение соответствующей визы руководителем услугодателя (2 часа);
3) проверка полноты и правильности оформления представленных документов, определение возможности предоставления лесных ресурсов, согласно действующему лесному законодательству подготовка необходимых документов, для выписки лесорубочного или лесного билета (2 рабочих дня);
4) передача бланков лесорубочного или лесного билета на подпись руководителю услугодателя (10 минут);
5) проверка документов и подписание руководителем услугодателя лесорубочного или лесного билета (2 часа);
6) проверка документов и заверение бланков лесорубочного или лесного билета печатью учреждения (30 минут);
7) регистрация и выдача лесорубочного или лесного билета услугополучателю и предоставление потребителю бланка "Карточка оказания государственной услуги" для оценки качества оказываемой государственной услуги (30 минут).
9. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги представлен в приложении 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Выдача лесорубочного
и лесного билета"
№ п/п
Государственные лесовладельцы
Режим работы
Адрес
1
2
3
4
1.
Государственное учреждение "Государственное лесное учреждение Акан-серi"
С понедельника по пятницу с 9-00 часов до 18-30 часов перерыв с 13-00 часов до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область район имени Габита Мусрепова, село Рузаевка
2.
Государственное учреждение "Аккайынское государственное лесное учреждение"
С понедельника по пятницу с 9-00 часов до 18-30 часов перерыв с 13-00 часов до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область Аккайынский район, село Каратомар
3.
Государственное учреждение "Булаевское государственное лесное учреждение"
С понедельника по пятницу с 9-00 часов до 18-30 часов перерыв с 13-00 часов до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область район имени Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Пушкина, 19
4.
Государственное учреждение "Бурлукское государственное лесное учреждение"
С понедельника по пятницу с 9-00 часов до 18-30 часов перерыв с 13-00 часов до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область Айыртауский район, село Бурлук
5.
Государственное учреждение "Есильское государственное лесное учреждение"
С понедельника по пятницу с 9-00 часов до 18-30 часов перерыв с 13-00 часов до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область Есильский район, село Мальцево
6.
Государственное учреждение "Жамбылское государственное лесное учреждение"
С понедельника по пятницу с 9-00 часов до 18-30 часов перерыв с 13-00 часов до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область Жамбылский район, село Благовещенка, улица Мира 12
7.
Государственное учреждение "Мамлютское государственное лесное учреждение"
С понедельника по пятницу с 9-00 часов до 18-30 часов перерыв с 13-00 часов до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область Мамлютский район, город Мамлютка, улица Лесная, 27
8.
Государственное учреждение "Кызылжарское государственное лесное учреждение"
С понедельника по пятницу с 9-00 часов до 18-30 часов перерыв с 13-00 часов до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
город Петропавловск, улица Сабита Муканова, дом 58
9.
Государственное учреждение "Орлиногорское государственное лесное учреждение"
С понедельника по пятницу с 9-00 часов до 18-30 часов перерыв с 13-00 часов до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область Айыртауский район, село Орлиная гора
10.
Государственное учреждение "Пресновское государственное лесное учреждение"
С понедельника по пятницу с 9-00 часов до 18-30 часов перерыв с 13-00 часов до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область Жамбылский район, село Пресновка, улица Димитрова 14
11.
Государственное учреждение "Сергеевское государственное лесное учреждение
С понедельника по пятницу с 9-00 часов до 18-30 часов перерыв с 13-00 часов до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область район Шал акына, село Ровное
12.
Государственное учреждение "Соколовское государственное лесное учреждение"
С понедельника по пятницу с 9-00 часов до 18-30 часов перерыв с 13-00 часов до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район, село Соколовка
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Выдача лесорубочного
и лесного билета"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
при оказании государственной услуги через канцелярию услугодателя
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 20 августа 2014 года № 295
Регламент государственной услуги
"Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества"

1. Жалпы ережелер
1. "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес облыстың жергілікті атқарушы органымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі – жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға уәкілетті лауазымды адам қол қойған қағаз түріндегі рұқсат (бұдан әрі – рұқсат).
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) әрекеттері тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімнің (әрекеттің) басталуына "Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 маусымдағы № 607 қаулысымен бекітілген "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес мәліметтерді қамтитын көрсетілетін қызметті алушының еркін нысандағы өтінішінің болуы негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына енетін әрбір рәсімнің (әрекеттің) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері өтінішті қабылдайды, оны тіркеуді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті алушыға қабылдаған күні, құжаттар топтамасын қабылдаған тұлғаның тегі және аты-жөнінің бірінші әріптері көрсетілген талон береді (15 минут);
2) көрсетілетін қызметі беруші кеңсесінің қызметкері өтінішті көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бұрыштама қою үшін тапсырады (45 минут);
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы тиісті бұрыштаманы қояды және құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысына жолдайды (2 сағат);

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее - услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - разрешение на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества, в бумажном виде за подписью уполномоченного должностного лица (далее – разрешение).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления услугополучателя в произвольной форме, содержащее сведения согласно пункту 9 стандарта государственной услуги "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2014 года № 607 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан".
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает заявление, осуществляет его регистрацию и выдает услугополучателю талон с указанием даты принятия, фамилии и инициалов лица, принявшего пакет документов (15 минут);
2) сотрудник канцелярии услугодателя передает заявление руководителю услугодателя для наложения визы (45 минут);
3) руководитель услугодателя налагает соответствующую визу и направляет пакет документов руководителю структурного подразделения услугодателя (2 часа);

4) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы келіп түскен материалдарды зерделейді және осы мемлекеттік қызметті көрсету бойынша жұмысты ұйымдастыру лауазымдық міндетіне енетін жауапты атқарушыны айқындайды (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің жауапты қызметкері) (2 сағат);
5) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің жауапты қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысына келісу және бұрыштама қою үшін жолдайды (29 күнтізбелік күн);
6) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы тиісті бұрыштаманы қояды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қою үшін жолдайды (2 сағат);
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкеріне жолдайды (45 минут);
8) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін береді.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету рәсімінің (әрекеттің) нәтижесі келесі рәсімді (әрекетті) атқаруды бастау үшін негіз болады:
1) көрсетілетін қызметті алушыға қабылданған күні, құжаттар топтамасын қабылдаған тұлғаның тегі мен аты-жөнінің бірінші әріптері көрсетілген талон беру;
2) өтінішті көрсетілетін қызметті берушінің басшысына тапсыру;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы және көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысына жолдауы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің осы мемлекеттік қызметті көрсету бойынша жұмысты ұйымдастыру лауазымдық міндетіне енетін жауапты қызметкерін айқындау;
5) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы;
6) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесі басшысының бұрыштамасы және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі жобасының көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қою үшін жолдануы;
7) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қою және оны көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкеріне жолдау;
8) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алуы.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеті тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:

4) руководитель структурного подразделения услугодателя изучает поступившие материалы и определяет ответственного исполнителя, в должностные обязанности которого входит организация работы по оказанию настоящей государственной услуги (далее – ответственный специалист структурного подразделения услугодателя) (2 часа);
5) ответственный работник структурного подразделения услугодателя подготавливает проект результата оказания государственной услуги и направляет проект результата оказания государственной услуги для согласования и визирования руководителю структурного подразделения услугодателя (29 календарных дней);
6) руководитель структурного подразделения услугодателя налагает соответствующую визу и направляет проект результата оказания государственной услуги на подпись руководителю услугодателя (2 часа);
7) руководитель услугодателя подписывает проект результата оказания государственной услуги и направляет проект результата оказания государственной услуги сотруднику канцелярии услугодателя (45 минут);
8) сотрудник канцелярии услугодателя выдает услугополучателю результат оказания государственной услуги.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) выдача услугополучателю талона с указанием даты принятия, фамилии и инициалов лица, принявшего пакет документов;
2) передача заявления руководителю услугодателя;
3) виза руководителя услугодателя и направление руководителю структурного подразделения услугодателя;
4) определение ответственного работника структурного подразделения услугодателя, в должностные обязанности которого входит организация работы по оказанию настоящей государственной услуги;
5) проект результата оказания государственной услуги;
6) виза руководителя структурного подразделения услугодателя и направление проекта результата оказания государственной услуги на подпись руководителю услугодателя;
7) подписание проекта результата оказания государственной услуги на подпись руководителю услугодателя и направление его сотруднику канцелярии услугодателя;
8) получение услугополучателем результата оказания государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые задействованы в процессе оказания государственной услуги:

1) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің жауапты қызметкері;
4) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бірліктерінің арасындағы рәсімдер (әрекеттер) реттілігінің әрбір рәсімнің (әрекеттің) ұзақтығы көрсетілген сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері өтінішті қабылдайды және көрсетілетін қызметті алушыға қабылдаған күні, өтінішті қабылдаған тұлғаның тегі және аты-жөнінің бірінші әріптері көрсетілген тіркеу туралы талон бергеннен кейін (15 минут), құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бұрыштама қою үшін тапсырады (45 минут);
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы тиісті бұрыштаманы қояды және құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысына жолдайды (2 сағат);
3) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы келіп түскен материалдарды зерделейді және осы мемлекеттік қызметті көрсету бойынша жұмысты ұйымдастыру лауазымдық міндетіне кіретін жауапты атқарушыны айқындайды (2 сағат);
4) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің жауапты қызметкері өтінішпен танысып, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын әзірлейді және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысына келісу және бұрыштама қою үшін жолдайды (29 күнтізбелік күн);
5) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы тиісті бұрыштаманы қояды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қою үшін жолдайды (2 сағат);
6) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкеріне жолдайды (45 минут);
7) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін береді (15 минут).
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесінің анықтамалығы осы регламенттің 2-қосымшасында ұсынылған.
"Жерүсті су объектілері жоқ,
бірақ ауызсу сапасындағы
жерасты суларының жеткілікті
қоры бар аумақтарда ауызсу және
шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға
байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу
сапасындағы жерасты суларын
пайдалануға рұқсат беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
р/с №
Облыстың жергілікті атқарушы органы
Жұмыс режимі
Мекенжайы
1
2
3
4
1
"Солтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі

1) руководитель услугодателя;
2) руководитель структурного подразделения услугодателя;
3) ответственный работник структурного подразделения услугодателя;
4) сотрудник канцелярии услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными единицами услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя после осуществления приема заявления и выдачи услугополучателю талона о регистрации с указанием даты принятия, фамилии и инициалов лица, принявшего заявление (15 минут), передает пакет документов руководителю услугодателя для наложения визы (45 минут);
2) руководитель услугодателя налагает соответствующую визу и направляет пакет документов руководителю структурного подразделения услугодателя (2 часа);
3) руководитель структурного подразделения услугодателя изучает поступившие материалы и определяет ответственного исполнителя, в должностные обязанности которого входит организация работы по оказанию настоящей государственной услуги (2 часа);
4) ответственный работник структурного подразделения услугодателя, ознакомившись с заявлением, подготавливает проект результата оказания государственной услуги и направляет проект результата оказания государственной услуги для согласования и визирования руководителю структурного подразделения услугодателя (29 календарных дней);
5) руководитель структурного подразделения услугодателя налагает соответствующую визу и направляет проект результата оказания государственной услуги на подпись руководителю услугодателя (2 часа);
6) руководитель услугодателя подписывает проект результата оказания государственной услуги и направляет проект результата оказания государственной услуги сотруднику канцелярии услугодателя (45 минут);
7) сотрудник канцелярии услугодателя выдает услугополучателю результат оказания государственной услуги (15 минут).
9. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги представлен в приложении 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Выдача разрешения на использование
подземных вод питьевого качества
для целей, не связанных с питьевым
и хозяйственно-бытовым водоснабжением
на территориях, где отсутствуют
поверхностные водные объекты, но
имеются достаточные запасы
подземных вод питьевого качества"
№ п/п
Местный исполнительный орган области
Режим работы
Адрес
1
2
3
4
1
Государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Северо-Казахстанской области"

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Парк көшесі, 57 В, 4-қабат, 425-кабинет
"Жерүсті су объектілері жоқ,
бірақ ауызсу сапасындағы
жерасты суларының жеткілікті
қоры бар аумақтарда ауызсу және
шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға
байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу
сапасындағы жерасты суларын
пайдалануға рұқсат беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы көрсетілген жағдайдағы
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесінің анықтамалығы
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы 20 тамыздағы
№ 295 қаулысымен
бекітілген
"Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес облыстың жергілікті атқарушы органымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі – су объектісін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы облыстың жергілікті атқарушы органы шешімінің және (немесе) конкурс қорытындысы туралы конкурстық комиссияның хаттамасы негізінде берілген көрсетілетін қызметті беруші мен конкурстың жеңімпазы арасындағы су объектісін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы қағаз түріндегі шарт.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) әрекеттері тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімнің (әрекеттің) басталуына "Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 маусымдағы № 607 қаулысымен бекітілген "Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес құжаттардың болуы негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына енетін әрбір рәсімнің (әрекеттің) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:

С понедельника по пятницу с 9-00 часов до 18-30 часов перерыв с 13-00 часов до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Парковая, 57 В, 4 этаж, кабинет 425
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Выдача разрешения на использование
подземных вод питьевого качества
для целей, не связанных с питьевым
и хозяйственно-бытовым водоснабжением
на территориях, где отсутствуют
поверхностные водные объекты, но
имеются достаточные запасы
подземных вод питьевого качества"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
при оказании государственной услуги через канцелярию услугодателя
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 20 августа 2014 года № 295
Регламент государственной услуги
"Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее - услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - договор о представлении водного объекта в обособленное или совместное пользование между услугодателем и победителем конкурса в бумажном виде на основании решения местного исполнительного органа области о предоставлении водного объекта в обособленное или совместное пользование и (или) протокола конкурсной комиссии об итогах конкурса.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие документов согласно пункту 9 стандарта государственной услуги "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2014 года № 607 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан".
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:

1) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесі құжаттар топтамасын қабылдайды және көрсетілетін қызметті алушыға қабылдаған күні, құжаттар топтамасын қабылдаған тұлғаның тегі және аты-жөнінің бірінші әріптері көрсетілген талон береді (15 минут), конкурстық өнімідерді қабылдау 30 күнтізбелік күн ішінде жүзеге асырылады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесі конкурстық өтінімдерді "Су объектілерін оқшау немесе бірлесіп пайдалануға конкурстық негізде беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2125 қаулысымен бекітілген Су объектілерін оқшау немесе бірлесіп пайдалануға конкурстық негізде беру ережесіне сәйкес көрсетілетін қызметті берушімен құрылатын конкурстық комиссияның (бұдан әрі – конкурстық комиссия) қарастыруына жолдайды (күнтізбелік 1 күн);
3) конкурстық комиссия конкурстық өтінімдер салынған конверттерді ашады және конверттерді ашу туралы хаттамаға қол қояды (2 жұмыс күні);
4) конкурстық комиссия конкурстың қорытындысын шығарады және конкурс қорытындысы туралы хаттамаға қол қояды (күнтізбелік 8 күн);
5) көрсетілетін қызметті беруші су объектісін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы шешім қабылдайды (5 жұмыс күні);
6) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесі мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын әзірлейді (8 жұмыс күні);
7) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды (1 жұмыс күні);
8) көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды (1 жұмыс күні) және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алады (15 минут).
6. Мемлекеттік қызмет көрсету рәсімінің (әрекеттің) келесі рәсімді (әрекетті) атқаруды бастау үшін негіз болатын нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті алушыға қабылданған күні, құжаттар топтамасын қабылдаған тұлғаның тегі мен аты-жөнінің бірінші әріптері көрсетілген талон беру;
2) конкурстық өтінімдерді конкурстық комиссияға тапсыру;
3) конверттерді ашу туралы хаттама;
4) конкурс қорытындысы туралы хаттама;
5) су объектісін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы шешім;
6) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы;
7) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесі басшысының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қоюы;
8) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына көрсетілетін қызметті алушының қол қоюы және көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алуы.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеті тәртібінің сипаттамасы

1) структурное подразделение услугодателя принимает пакет документов и выдает услугополучателю талон с указанием даты принятия, фамилии и инициалов лица, принявшего пакет документов (15 минут), прием конкурсных заявок осуществляется в течение 30 календарных дней;
2) структурное подразделение услугодателя направляет конкурсные заявки на рассмотрение конкурсной комиссии, создаваемой услугодателем в соответствии с Правилами предоставления водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2125 "Об утверждении Правил предоставления водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе" (далее – конкурсная комиссия) (1 календарный день);
3) конкурсная комиссия вскрывает конверты с конкурсными заявками и подписывает протокол вскрытия конвертов (2 рабочих дня);
4) конкурсная комиссия подводит итоги конкурса и подписывает протокол об итогах конкурса (8 календарных дней);
5) услугодатель принимает решение о предоставлении водного объекта в обособленное или совместное пользование (5 рабочих дней);
6) структурное подразделение услугодателя готовит проект результата оказания государственной услуги (8 рабочих дней);
7) руководитель структурного подразделения услугодателя подписывает проект результата оказания государственной услуги (1 рабочий день);
8) услугополучатель подписывает проект результата оказания государственной услуги (1 рабочий день) и получает результат оказания государственной услуги (15 минут).
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) выдача услугополучателю талона с указанием даты принятия, фамилии и инициалов лица, принявшего пакет документов;
2) передача конкурсных заявок конкурсной комиссии;
3) протокол вскрытия конвертов;
4) протокол об итогах конкурса;
5) решение о предоставлении водного объекта в обособленное или совместное пользование;
6) проект результата оказания государственной услуги;
7) подписание проекта результата оказания государственной услуги руководителем структурного подразделения услугодателя;
8) подписание проекта результата оказания государственной услуги услугополучателем и получение услугополучателем результата оказания государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

7. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші;
2) конкурстық комиссия;
3) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесі;
4) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бірліктерінің арасындағы рәсімдер (әрекеттер) реттілігінің әрбір рәсімнің (әрекеттің) ұзақтығы көрсетілген сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесі құжаттар топтамасын қабылдағасын және көрсетілетін қызметті алушыға қабылдаған күні, құжаттар топтамасын қабылдаған тұлғаның тегі және аты-жөнінің бірінші әріптері көрсетілген талон бергеннен кейін (15 минут), күнтізбелік 30 күн ішінде конкурстық өтінімдер қабылдауды жүзеге асырады, содан соң конкурстық өтінімдерді конкурстық комиссияның қарастыруына тапсырады (күнтізбелік 1 күн);
2) конкурстық комиссия конкурстық өтінімдер салынған конверттерді ашады, конверттерді ашу туралы хаттамаға қол қояды (2 жұмыс күні), конкурс қорытындысын шығарады және конкурс қорытындысы туралы хаттамаға қол қояды (күнтізбелік 8 күн);
3) көрсетілетін қызметті беруші су объектісін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы шешім қабылдайды (5 жұмыс күні);
4) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесі мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды (8 жұмыс күні);
5) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды (1 жұмыс күні);
6) көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды (1 жұмыс күні) және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алады (15 минут).
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы регламенттің 2-қосымшасында ұсынылған.
"Су объектілерін конкурстық
негізде оқшауланған немесе
бірлесіп пайдалануға беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
р/с №
Облыстың жергілікті атқарушы органы
Жұмыс режимі
Мекенжайы
1
2
3
4
1
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58-үй
"Су объектілерін конкурстық
негізде оқшауланған немесе
бірлесіп пайдалануға беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы көрсетілген жағдайдағы мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесінің анықтамалығы

7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые задействованы в процессе оказания государственной услуги:
1) услугодатель;
2) конкурсная комиссия;
3) структурное подразделение услугодателя;
4) руководитель структурного подразделения услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными единицами услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) структурное подразделение услугодателя после приема пакета документов и выдачи услугополучателю талона с указанием даты принятия, фамилии и инициалов лица, принявшего пакет документов (15 минут), осуществляет прием конкурсных заявок в течение 30 календарных дней, после чего передает конкурсные заявки на рассмотрение конкурсной комиссии (1 календарный день);
2) конкурсная комиссия вскрывает конверты с конкурсными заявками, подписывает протокол вскрытия конвертов (2 рабочих дня), подводит итоги конкурса и подписывает протокол об итогах конкурса (8 календарных дней);
3) услугодатель принимает решение о предоставлении водного объекта в обособленное или совместное пользование (5 рабочих дней);
4) структурное подразделение услугодателя готовит проект результата оказания государственной услуги (8 рабочих дней);
5) руководитель структурного подразделения услугодателя подписывает проект результата оказания государственной услуги (1 рабочий день);
6) услугополучатель подписывает проект результата оказания государственной услуги (1 рабочий день) и получает результат оказания государственной услуги (15 минут).
9. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги представлен в приложении 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Предоставление водных объектов в
обособленное или совместное
пользование на конкурсной основе"
№ п/п
Местный исполнительный орган области
Режим работы
Адрес
1
2
3
4
1
Акимат Северо-Казахстанской области
С понедельника по пятницу с 9-00 часов до 18-00 часов перерыв с 13-00 часов до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Предоставление водных объектов в
обособленное или совместное
пользование на конкурсной основе"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
при оказании государственной услуги через канцелярию услугодателя