Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды мадақтаудың кейбір мәселелері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 2 шілдедегі N 231 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 шілдеде N 2880 болып тіркелді. Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы əкімдігінің 2 тамыз 2019 жыл № 194 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы əкімдігінің 02.08.2019 № 194 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге азаматтардың қатысуы туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 3-бабының 2-тармағы 3)-тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды мадақтаудың түрлері мен мөлшерлері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды мадақтаудың қоса берілген қағидасы бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің орынбасары Ж.Т. Есдәулетовке жүктелсін.
4.Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Қ. Пішенбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Солтүстік Қазақстан облысының
ішкі істер департаменті
Мағжан Жұмабаев ауданының
Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
М.Қ. Нұрпейісов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 2 шілдедегі
№ 231 қаулысына қосымша
Қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды мадақтаудың түрлерi мен мөлшерлерi
1. Аудан әкімінің Құрмет грамотасы.
2. 10 есептiк айлық есептiк көрсеткiштен аспайтын мөлшердегi ақшалай сыйақы.
3. Бағасы 10 есептiк айлық есептiк көрсеткiштен аспайтын құнды сыйлық.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 2 шілдедегі
№ 231 қаулысымен бекітілген
Қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды мадақтау қағидасы
Осы Қағида қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеу тәртібін айқындайды.
1. Қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеу мәселелерiн Қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеу жөнiндегi аудандық комиссия (бұдан әрi – Комиссия) қарайды.

О некоторых вопросах поощрения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 2 июля 2014 года N 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 июля 2014 года N 2880. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 2 августа 2019 года № 194
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 02.08.2019 № 194 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 2 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об участии граждан в обеспечении общественного порядка", акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды и размеры поощрений граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемые Правила поощрений граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Есдаулетова Ж.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
К. Пшенбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел района Магжана Жумабаева
департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области"
Нурпеисов М.Х.
Приложение
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 2 июля 2014 года № 231
Виды и размеры поощрений граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка
1.Почетная грамота акима района.
2. Денежное вознаграждение в размере, не превышающем 10-кратного месячного расчетного показателя.
3. Ценный подарок в стоимости, не превышающий 10-кратного месячного расчетного показателя.
Утверждены
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 2 июля 2014 года № 231
Правила поощрений граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка
Настоящие Правила определяют порядок поощрения граждан, участвующих в охране общественного порядка.
1. Вопросы поощрения граждан, участвующих в охране общественного порядка рассматриваются районной комиссией по поощрению граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка (далее – Комиссия).

2. Қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге белсендi қатысатын азаматтарды көтермелеу туралы ұсынымды Комиссияға қарауға "Солтүстiк Қазақстан облысының iшкi iстер департаментi Мағжан Жұмабаев ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттiк мекемесi (бұдан әрi – СҚО IIД Мағжан Жұмабаев ауданының ІІБ) енгiзедi.
3. Комиссия қабылдайтын шешiм көтермелеу үшiн негiз болып табылады.
4. Көтермелеу түрлерiн, соның iшiнде ақшалай сыйақы мөлшерiн, көтермеленушiнiң қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге қосқан үлесiн ескере отыра, Комиссия белгiлейдi.
5. Ақшалай сыйақыны төлеу және құнды сыйлықты алу үшiн Комиссия қабылдайтын шешiмге сәйкес, қосымша СҚО IIД Мағжан Жұмабаев ауданының ІІБ бастығының бұйрығы шығарылады.
6. СҚО IIД Мағжан Жұмабаев ауданының ІІБ ақшалай сыйақыны төлеудi және бағалы сыйлықты алуды облыстық бюджет қаражаты есебiнен жүргiзедi.
7. Көтермелеулердi төлеуге қаражат облыстық бюджетте, Солтүстік Қазақстан облысының ішкі істер департаменті 252 003 "Қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеу" бюджеттiк бағдарламасымен көзделедi.
8. Қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге қосқан үлесi үшiн азаматтарға Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің Құрмет грамотасын, ақшалай сыйақы, бағалы сыйлықтар берудi СҚО IIД Мағжан Жұмабаев ауданының ІІБ салтанатты жағдайда жүзеге асырады.

2. Представление о поощрении граждан, принимающих активное участие в охране общественного порядка, вносится на рассмотрение Комиссии государственным учреждением "Отдел внутренних дел района Магжана Жумабаева департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области" (далее – ОВД района Магжана Жумабаева ДВД СКО).
3. Основанием для поощрения является решение, принимаемое Комиссией.
4. Вид поощрения, в том числе размер денежного вознаграждения, устанавливается Комиссией с учетом внесенного поощряемым вклада в обеспечение общественного порядка.
5. Для выплаты денежного вознаграждения и приобретения ценного подарка дополнительно издается приказ начальника ОВД района Магжана Жумабаева ДВД СКО согласно решению, принятому Комиссией.
6. Выплата денежного вознаграждения и приобретение ценного подарка производится ОВД района Магжана Жумабаева ДВД СКО за счет средств областного бюджета.
7. Средства на выплату поощрений предусматриваются из областного бюджета, бюджетной программой Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области 252 003 "Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка".
8. Вручение почетной грамоты акима района, денежного вознаграждения, ценного подарка гражданам за вклад в обеспечение общественного порядка осуществляется ОВД района Магжана Жумабаева ДВД СКО в торжественной обстановке.