Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы N 24/15 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 сәуірде N 2633 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2022 жылғы 3 наурыздағы № 10/10 шешімімен

Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Решение Тимирязевского районнного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2014 года N 24/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 апреля 2014 года N 2633. Утратил силу решением Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 3 марта 2022 года № 10/10

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 03.03.2022 № 10/10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 39-3-бабының 6-тармағына және "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Сноска. Утратил силу решением Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 03.03.2022 № 10/10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Қоса беріліп отырған Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидалары бекітілсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХІV сессиясының төрағасы
А. Габова
Аудандық мәслихаттың хатшысы
С. Мұстафин
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 28 ақпандағы № 24/15
шешіміне қосымша
Жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы, Рассвет ауылы көшелерінің тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
р/с №
Көшелер атауы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы, Рассвет ауылы көшелерінің тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы (адам)
1.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Бөкетов көшесінің тұрғындары үшін
4
2.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Валиханов көшесінің тұрғындары үшін
1
3.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Абай көшесінің тұрғындары үшін
1
4.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Новая көшесінің тұрғындары үшін
2
5.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Омаров көшесінің тұрғындары үшін
1
6.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Космонавтов көшесінің тұрғындары үшін
1
7.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Бауыржан Момышұлы көшесінің тұрғындары үшін
1
8.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Жеңіс көшесінің тұрғындары үшін
2
9.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Первоцелинников көшесінің тұрғындары үшін
1
10.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Жұмабаев көшесінің тұрғындары үшін
1
11.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Тәуелсіздік көшесінің тұрғындары үшін
1
12.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Олимпийская көшесінің, Олимпийский-1, Олимпийский-2 қиылыстарының тұрғындары үшін
2
13.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Дорожная, Урицкий, Пушкин көшелерінің, Дорожный қиылысының тұрғындары үшін
1
14.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Өтеубаев көшесінің тұрғындары үшін
1
15.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Киров көшесінің тұрғындары үшін
1
16.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Плетнев көшесінің тұрғындары үшін
1
17.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Дубровский көшесінің, Дубровский, Больничный қиылыстарының тұрғындары үшін
2
18.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Комаров көшесінің тұрғындары үшін
1
19.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Фадеев көшесінің тұрғындары үшін
1
20.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Чкалов, Некрасов көшелерінің тұрғындары үшін
1
21.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Шаталов көшесінің тұрғындары үшін
1
22.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Комсомольская көшесінің тұрғындары үшін
2
23.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Энергетиков-1, Энергетиков-2 көшелерінің тұрғындары үшін
1
24.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Водопроводная көшесінің тұрғындары үшін
1
25.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Терешкова көшесінің тұрғындары үшін
1
26.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Первомайская көшесінің тұрғындары үшін
1
27.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Горький көшесінің тұрғындары үшін
2
28.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Молодежная көшесінің тұрғындары үшін
1
29.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Мира көшесінің тұрғындары үшін
1
30.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Полевая көшесінің тұрғындары үшін
1
31.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Юбилейная көшесінің тұрғындары үшін
1
32.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Северная, Шухов көшелерінің, Шухов қиылысының тұрғындары үшін
2
33.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Краснодарская, Приозерная көшелерінің тұрғындары үшін
1
34.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Садовый, Октябрьский қиылыстарының тұрғындары үшін
1
35.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Восточная, Целинная көшелерінің тұрғындары үшін
1
36.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Ленин көшесінің тұрғындары үшін
1
37.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Гоголь көшесінің тұрғындары үшін
2
38.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Брянская, Элеваторная, Степная көшелерінің тұрғындары үшін
1
39.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Турищев көшесінің, Школьный қиылысының тұрғындары үшін
1
40.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Североморская көшесінің тұрғындары үшін
2
41.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Гагарин көшесінің тұрғындары үшін
1
42.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Кооперативная, Рабочая, Дальняя көшелерінің тұрғындары үшін
2
43.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Центральная көшесінің тұрғындары үшін
2
44.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Вокзальная көшесінің тұрғындары үшін
1
45.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы Школьная көшесінің тұрғындары үшін
1
46.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің Рассвет ауылыАлтынсарин, Құрманғазы, Мұқанов, Полевая, Тимирязевская, Урожайная көшелерінің тұрғындары үшін
1
Тимирязев аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 28 ақпандағы
№ 24/15 шешімімен
бекітілген
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидалары

1. Утвердить прилагаемые Правила проведения раздельных сходов местного сообщества Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.
2. Утвердить количественный состав представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXIV сессии
районного маслихата
А. Габова
Секретарь
районного маслихата
С. Мустафин
Приложение
к решению районного маслихата
от 28 февраля 2014 года № 24/15
Количественный состав представителей жителей улиц села Тимирязево, села Рассвет Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества
№ п/п
Наименование улиц
Количество представителей жителей улиц села Тимирязево, села Рассвет Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области (человек)
1.
Для жителей улицы Букетова села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
4
2.
Для жителей улицы Валиханова села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
3.
Для жителей улицы Абая села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
4.
Для жителей улицы Новая села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
2
5.
Для жителей улицы Омарова села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
6.
Для жителей улицы Космонавтов села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
7.
Для жителей улицы Бауыржана Момышұлы села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
8.
Для жителей улицы Жеңіс села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
2
9.
Для жителей улицы Первоцелинников села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
10.
Для жителей улицы Жумабаева села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
11.
Для жителей улицы Тәуелсіздік села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
12.
Для жителей улицы Олимпийская, переулков Олимпийский-1, Олимпийский-2 села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
2
13.
Для жителей улиц Урицкого, Пушкина, Дорожная, переулка Дорожный села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
14.
Для жителей улицы Утеубаева села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
15.
Для жителей улицы Кирова села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
16.
Для жителей улицы Плетнева села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
17.
Для жителей улицы Дубровского, переулков Дубровского, Больничный села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
2
18.
Для жителей улицы Комарова села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
19.
Для жителей улицы Фадеева села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
20.
Для жителей улиц Чкалова, Некрасова села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
21.
Для жителей улицы Шаталова села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
22.
Для жителей улицы Комсомольская села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
2
23.
Для жителей улиц Энергетиков-1, Энергетиков-2 села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
24.
Для жителей улицы Водопроводная села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
25.
Для жителей улицы Терешковой села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
26.
Для жителей улицы Первомайская села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
27.
Для жителей улицы Горького села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
2
28.
Для жителей улицы Молодежная села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
29.
Для жителей улицы Мира села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
30.
Для жителей улицы Полевая села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
31.
Для жителей улицы Юбилейная села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
32.
Для жителей улиц Северная, Шухова, переулка Шухова села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
2
33.
Для жителей улиц Краснодарская, Приозерная села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
34.
Для жителей переулков Садовый, Октябрьский села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
35.
Для жителей улиц Восточная, Целинная села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
36.
Для жителей улицы Ленина села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
37.
Для жителей улицы Гоголя села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
2
38.
Для жителей улиц Брянская, Элеваторная, Степная села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
39.
Для жителей улицы Турищева, переулка Школьный села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
40.
Для жителей улицы Североморская села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
2
41.
Для жителей улицы Гагарина села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
42.
Для жителей улиц Кооперативная, Рабочая, Дальная села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
2
43.
Для жителей улицы Центральная села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
2
44.
Для жителей улицы Вокзальная села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
45.
Для жителей улицы Школьная села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
46.
Для жителей улиц Алтынсарина, Курмангазы, Муканова, Полевая, Тимирязевская, Урожайная села Рассвет Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1
Утверждены
решением Тимирязевского
районного маслихата
от 28 февраля 2014 года № 24/15
Правила проведения раздельных сходов местного сообщества Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области

1. Жалпы ережелер
1. Осы Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидалары "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 39-3-бабының 6-тармағына, "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес әзірленді және Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің ауылдары тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін белгілейді.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің аумағындағы ауылдары тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиыны (бұдан әрі - бөлек жиын) жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін өкілдерді сайлау мақсатында шақырылады және өткізіледі.
2. Бөлек жиындарды өткізу тәртібі
3. Бөлек жиынды Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің әкімі шақырады.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің жергілікті қоғамдастық жиынын өткізуге оң шешімі бар болған жағдайда бөлек жиынды өткізуге болады.
4. Жергілікті қоғамдастық халқы бөлек жиындардың шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы аудандық "Көтерілген тың", "Нива" газеттері арқылы немесе өзге де тәсілдермен олар өткізілетін күнге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірілмей хабардар етіледі.
5. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округі ауылдарының шегінде бөлек жиынды өткізуді Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің әкімі ұйымдастырады.
6. Бөлек жиынды ашудың алдында Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округі ауылының қатысып отырған және оған қатысуға құқығы бар тұрғындарын тіркеу жүргізіледі.
7. Бөлек жиынды Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға ашады.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға бөлек жиынның төрағасы болып табылады.
Бөлек жиынның хаттамасын рәсімдеу үшін ашық дауыспен хатшы сайланады.
8. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің ауылдары тұрғындары өкілдерінің кандидатураларын Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихаты бекіткен сандық құрамға сәйкес бөлек жиынның қатысушылары ұсынады.

1. Общие положения
1. Настоящие Правила проведения раздельных сходов местного сообщества Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и устанавливают порядок проведения раздельных сходов местного сообщества жителей сел Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.
2. Раздельный сход местного сообщества жителей сел (далее - раздельный сход) на территории Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области созывается и проводится с целью избрания представителей для участия в сходе местного сообщества.
2. Порядок проведения раздельных сходов
3. Раздельный сход созывается акимом Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.
Проведение раздельного схода допускается при наличии положительного решения акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области на проведение схода местного сообщества.
4. О времени, месте созыва раздельных сходов и обсуждаемых вопросах население местного сообщества оповещается не позднее чем за десять календарных дней до дня его проведения через районные газеты "Көтерілген тың", "Нива" или иными способами.
5. Проведение раздельного схода в пределах сел Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области организуется акимом Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.
6. Перед открытием раздельного схода проводится регистрация присутствующих жителей сел Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области, имеющих право в нем участвовать.
7. Раздельный сход открывается акимом Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельного схода является аким Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области или уполномоченное им лицо.
Для оформления протокола раздельного схода открытым голосованием избирается секретарь.
8. Кандидатуры представителей жителей сел Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода в соответствии с количественным составом, утвержденным Тимирязевским районным маслихатом.

9. Дауыс беру ашық түрде әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Бөлек жиын қатысушыларының ең көп дауыстарына ие болған кандидаттар сайланған болып есептеледі.
10. Бөлек жиында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және оны Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округі әкімінің аппаратына береді.

9. Голосование проводится открытым способом персонально по каждой кандидатуре. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшие голоса участников раздельного схода.
10. На раздельном сходе ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в аппарат акима Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.