Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы N 292 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қарашада N 2989 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы N 37 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 29.01.2015 N 37 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 42 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жетекшілік ететін Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданылады.
Аудан әкімі А.Төрегелдин
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазан № 292 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстар түрлері
1. Тұрмыстық қалдықтарды жинау;
2. Аумақты қызылсу мұздан тазарту;
3. Аумақты қардан тазарту;
4. Аумақты қоқыстан тазарту;
5. Аумақты тұрмыстық қалдықтардан тазарту;
6. Аумақты арамшөптен тазарту;
7. Қоқысты жинау және шығару;
8. Жас бұтақтарды кесу;
9. Ағаштарды кесу;
10. Ағаштарды әктеу;
11. Ағаштар егу;
12. Гүлзарларды бөліп отырғызу;
13. Көгалдарды қолмен қайта қазу.
14. Шөпті шабу;
15. Қоқысты жинау және шығару;
16. Ғимараттарды әктеу;
17. Ғимараттарды сырлау және өзге де жөндеу жұмыстары.

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 20 октября 2014 года N 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 ноября 2014 года N 2989. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2015 года N 37
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 29.01.2015 N 37.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Турегельдин
Приложение к постановлению акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 20 октября 2014 года № 292
Виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания, в виде привлечения к общественным работам
1. Уборка бытовых отходов;
2. Очистка территории от наледи;
3. Очистка территории от снега;
4. Очистка территории от мусора;
5. Очистка территории от бытовых отходов;
6. Очистка территории от сорняка;
7. Сбор и вывоз мусора;
8. Обрезка порослей;
9. Обрезка деревьев;
10. Побелка деревьев;
11. Посадка деревьев;
12. Разбивка цветочных клуб;
13. Перекопка газонов вручную;
14. Скашивание травы;
15. Сбор и вывоз мусора;
16. Побелка зданий;
17. Покраска зданий и иные ремонтные работы.