Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 306-ІV "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 246-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 2892 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 207-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 207-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 495 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 5 тармағына сәйкес, V шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХХІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 306-ІV "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2561 санымен тіркелген, 2010 жылы 18 ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған) шешімінің 5 қосымшасына келесі өзгеріс енгізілсін:
5-қосымшаның 1.3.6.– жолы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология, қоршаған ортаны қорғау, агроөнеркәсіп және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Д. Құлжанов) жүктелсін.
Сессия төрағасы
Ө. Жанбала
Мәслихат хатшысы
С. Лұқпанов
Облыстық мәслихаттың ХХІІ
сессиясының 2014 жылғы
10 сәуірдегі 246-V
шешіміне қосымша
Облыстық мәслихаттың ХХ
сессиясының 2010 жылғы
27 қаңтардағы 306-ІV
шешіміне 5 қосымша
Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастырғаны үшін төлемақы ставкалары мыналарды құрайды:
Қалдықтардың түрлері
Төлемақы ставкалары (АЕК)

О внесения изменения в решение Атырауского областного маслихата от 27 января 2010 года № 306-ІV "Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду"
Решение областного маслихата Атырауской области от 10 апреля 2014 года № 246-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 апреля 2014 года № 2892. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 207-VI
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16.03.2018 № 207-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат V созыва на очередной ХХІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в приложение 5 решения Атырауского областного маслихата от 27 января 2010 года № 306-ІV "Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2561, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 18 февраля 2010 года) следующее изменение:
Строку 1.3.6. приложения 5 изложить в новой радакции согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экологии, охраны окружающей среды, агропромышленности и сельского хозяйства (Д. Кульжанов).
Председатель сессии
У. Жанбала
Секретарь маслихата
С. Лукпанов
Приложение к решению ХХІІ
сессии областного маслихата
от 10 апреля 2014 года № 246-V
Приложение № 5 к решению ХХ
сессии областного маслихата
от 27 января 2010 года № 306-ІV
Ставки платы за размещение отходов производства и составляют:
Виды отходов
Ставки платы (МРП)